Hodnotenie klientov:  8.6
Letecky

Londýn letecky

Veľká Británia - Londýn
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Rýchly popis:
Ubytovanie: 3 x v hoteli

Stravovanie: 3 x kontinentálne raňajky


Londýn - Windsor

Doprava:
letecká
Program zájazdu:

1. deň – prílet do Londýna, transfer do hotela, prehliadka najznámejších pamätihodností: Westminsterské opátstvo , Parlament a Big Ben , individuálne voľno, vo večerných hodinách ubytovanie v hoteli.

2. deň – raňajky, celodenná prehliadka mesta: zahŕňajúca Buckinghamský palác a pamätník kráľovnej Viktórie, najznámejší mestský londýnsky park Hyde Park , známe námestie Picadilly Circus, námestie Trafalgar Square s Národnou galériou a pamätníkom admirála Nelsona. Vo večerných hodinách návrat do hotela.

3. deň – raňajky, autokarový presun do sídla kráľovskej rodiny Windsoru , prehliadka kráľovských komnát, kaplniek a parku, popoludní návrat späť do Londýna, prehliadka pevnosti Tower, most Tower Bridge , Katedrála St. Paul ́s, Circus, možnosť jazdy na Londýnskom oku s nádherným výhľadom na mesto. Návrat do hotela vo večerných hodinách.

4. deň – raňajky, v prípade záujmu návšteva Múzea voskových figurín Madame Tussaud ́s, alebo nákupná ulica Oxford Street plná obchodov svetoznámych značiek. Návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko, odlet z Londýna do Bratislavy

V cene je zahrnuté:
3 x ubytovanie v hoteli s kontinentálnymi raňajkami, letecká doprava Bratislava - Londýn – Bratislava, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 175 EUR/os., palivový príplatok 20 EUR, doprava v meste - miestna verejná doprava a autokarová doprava do Windsoru a späť (orientačná cena 60 GBP - platba na mieste), pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 120 EUR/3 noci.
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri