Hodnotenie klientov:  8.8
Letecky

Londýn letecky

Veľká Británia - Londýn

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Rýchly popis:
Ubytovanie: 3x v hoteli

Stravovanie: 3x raňajky

 

Londýn - Windsor

Doprava:

letecká

Program zájazdu:

1. deň – prílet do Londýna, hlavného mesta Veľkej Británie a jednej z najkrajších metropol Európy. Transfer do hotela, začiatok prehliadky mesta pevnosťou Tower, pokračovanie k ikonickému mostu Tower Bridge, návšteva veľkolepej katedrály St. Paul´s, prechádzka cez najznámejší mestský londýnsky park Hyde Park a zakončenie dňa na preslávenej nákupnej ulici Oxford Street plnej obchodov svetoznámych značiek. Individuálne voľno, vo večerných hodinách návrat do hotela, ubytovanie.

2. deň – raňajky, presun k londýnskemu sídlu britskej kráľovnej a oficiálne najväčšej kráľovskej pracovni na svete - Buckinghamskému palácu – pamätníku kráľovnej Viktórie, pokračovanie návštevou Westminsterského opátstva, najslávnejšia hodinová veža Big Ben, ďalej Trafalgarské námestie s Národnou galériou a pamätníkom admirála Nelsona. Možnosť jazdy na preslávenom Londýnskom oku s nádherným výhľadom na mesto a rieku Temžu. Vo večerných hodinách návrat do hotela.

3. deň – raňajky, presun do sídla kráľovskej rodiny Windsoru, prehliadka kráľovských komnát, kaplniek a parku. V popoludňajších hodinách návrat do Londýna. Individuálne voľno s možnosťou návštevy jedného z množstva obľúbených múzeí - Prírodovedecké, Vedecko-technické, Albertovo, Viktóriino. Návrat do hotela vo večerných hodinách.

4. deň – raňajky, v prípade záujmu návšteva Múzea voskových figurín Madame Tussauds, nákupy na Oxford Street alebo návšteva Britského múzea. Návrat do hotela, vyzdvihnutie batožiny a transfer na letisko, odlet z Londýna.

V cene je zahrnuté:
3x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, letecká doprava Viedeň - Londýn - Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - hotel - letisko, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 185 EUR/os., doprava v meste, doprava do Windsoru, pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc), hygienický a bezpečnostný príplatok 20 EUR/os. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/os./deň, pripoistenie COVID 2,60 EUR/osoba do 70 rokov/deň,  5,20 EUR/osoba 70-85 rokov/deň (možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS), orientačná cena vstupov 135 GBP/160 EUR/os. (platba na mieste v miestnej mene). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 125 EUR/3 noci.
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento