Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Španielsko - Letná party dovolenka

Dovolenka pre mladých v Španielsku

Španielsko - Letná party dovolenka

Španielsko - Letná party dovolenka

Hľadáte letnú party dovolenku? Tieto miesta v Španielsku sú pre vás!

Drinky, hudba, ľudia, eufória... to nemusí byť len obecný kultúrny dom a DJ s repertoárom, ktorý sa dvadsať rokov nezmenil. Najlepšie party zažijete v stredomorských dovolenkových centrách. Pláže a kluby pre mladých, kde to žije až do rána? Vitajte v Španielsku.

100 ľudí, 100 dovoleniek

Každý z nás si dovolenku, samozrejme, predstavuje inak. Niekomu vyhovuje klasický scenár – all inclusive na pláži, celý deň na slnku alebo vo vode a vytúžený relax po celom roku plnom práce. Ďalší vyhľadáva spoznávacie zájazdy cudzích kultúr a pre niekoho je dovolenka čistý adrenalín v podobe horolezectva, safari alebo prechádzok džungľou. Najmä mladí však vyhľadávajú nezabudnuteľnú party dovolenku, ktorú si najlepšie užijú so skvelou partiou.

Nočný život ako priorita

Tam, kde pre sa niekoho po západe slnka dovolenkový deň končí, pre iného ešte len začína. Kluby, bary a iné party podniky v prímorských centrách zábavy lákajú na drinky, karaoke, nespútané akcie na pláži a možnosť baviť sa až do rána. Najviac takýchto miest nájdeme práve v Španielsku – krajine temperamentu a zábavy. Ktoré miesta sú tie najvychytenejšie?

Ibiza – Epicentrum zábavy

Koľko rôznych letných diskoték má v názve práve meno tohto ostrova? Dôvod je viac než jasný – na Ibizu sa chodí práve kvôli nočnému životu. Najväčšími strediskami Ibizy sú Playa d'en Bossa, San Antonio a Ibiza Town. Môžete si byť istí, že Ibiza nikdy nespí.

Costa del Sol a Malaga

Ďalším známym miestom zábavy je Pobrežie Slnka na juhovýchode Španielska v blízkosti Gibraltáru. Väčšina klubov sa sústredí v centre oblasti – v krásnej Malage (Málage). Počas dňa máte možnosť spoznávať okolie alebo navštíviť Gibraltár (odkiaľ sa môžete pozrieť aj do Afriky). V noci na vás čakajú desiatky skvelých klubov, ktoré, keď vás vtiahnu, von sa dostanete až ráno.

Barcelona

Katalánsko a druhé najväčšie mesto Španielska sme vybrali ako tretie najobľúbenejšie party stredisko. V tejto metropole máte na výber celú paletu rôznych klubov. Ak sa chystáte na dovolenku vlastným autom, Barcelona môže byť skvelým zakončením party dovolenky, ktorá zahŕňa zastávky na francúzskom pobreží.

Spojte relax s party

Ak si chcete užiť nádherné pláže a zároveň v noci navštíviť divokú party, využite našu ponuku dovoleniek v Costa Brava. Počas pobytu máte možnosť výletov do krásnej Barcelony alebo si užiť romantický lodný výlet do mestečka Tossa de Mar.

 

Chystáte sa tento rok na party dovolenku? Akú destináciu ste si vybrali a prečo je vaším favoritom?

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Vybrané zájazdy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri