Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute

Predvianočný Krakow s Wieliczkou

Autobusom
cena za osobu od
140 €
8.9
Kalkulovať
Popis
Rýchly popis
-

Ubytovanie: 1 x v hoteli

Stravovanie: 1 x kontinentálne raňajky

 

Krakow - Wieliczka

Doprava
-
autobusová
Program zájazdu
-

1.deň - odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách (6:00 BA), popoludní prehliadka mesta Krakow, bývalého hlavného mesta Poľska. Prehliadka začína na vrchu Wawel - srdce poľskej histórie s kráľovským zámkom a s gotickou katedrálou - korunovačné miesto poľských kráľov (cena vstupu cca 12 PLN, nie je v cene). . Prehliadka pokračuje k najväčšiemu námestiu v strednej Európe s gotickými, renesančnými i barokovými budovami - Rynek Glowny, návšteva vianočných trhov. Večer presun do hotela, nocľah.

2.deň – raňajky, návšteva soľnej bane Wieliczka (cena vstupu cca 119 PLN, nie je v cene). Po prehliadke voľný program. Popoludní odchod z Poľska (cca 14:00), návrat do Bratislavy cca 21:30 h.

V cene je zahrnuté
-
doprava luxusným autokarom, 1 x ubytovanie v 3* hoteli s raňajkami, služby sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.
V cene nie je zahrnuté
-

Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,90 EUR/ os./deň alebo poistenie PLUS 5 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 40 EUR/1 noc, miestenka 10 EUR, príplatok za dvojsedadlo 60 EUR. Nástupné miesta: BA – 11 EUR, NR, TT – 9 EUR, PN, NM, TN, PB, DUB, ZA, CA – bez príplatkov. Vstup do Wieliczky cca 93 PLN (platba na mieste). Poznámka: z ceny zájazdu nie je možné poskytnúť zľavy.

Termíny a ceny Kalkulácia
Zoznámte sa
Zdieľať
Naši partneri