Hodnotenie klientov:  9.7
* * * *
Individuálne

Hotel Sitno

Slovensko - Banskobystrický kraj - Štiavnické vrchy

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotel Sitno Forest rezort je dovolenkový raj v srdci Štiavnických vrchov. Prepracované služby a spokojnosť dospelých i detí je na prvom mieste. Súčasťou hotela je aj moderné kongresové centrum s panoramatickým výhľadom na Štiavnicke vrchy.
Poloha:
Svojou polohou, necelých 6 km od hlavnej dopravnej spojnice miest Bratislava a Banská Bystrica a vzdialenosťou len 165 km od Bratislavy, je ľahko dostupný z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku.
Hotel:

Hotel Sitno ponúka pohodlné ubytovanie v pokoji horskej prírody v 101 príjemne zariadených dvojlôžkových izbách, 4 suitách a 3 apartmánoch s celkovou kapacitou 264 lôžok. Moderné kongresové centrum, pozostávajúce z 12 kongresových priestorov s celkovou kapacitou až 600 osôb. Hotel disponuje 70-timi parkovacími miestami a v blízkosti hotela sa nachádza ďalších cca 150 miest na parkovanie.
V hoteli je pre ubytovaných aj neubytovaných k dispozícii: MiniMe dvojposchodový detský kútik, v ktorom sa môžu deti bezstarostne hrať, Široká ponuka služieb Wellness & Spa centra 4 ELEMENTS podporená termálnou vodou, pre dokonalé uvoľnenie vášho tela aj mysle, Á la carte reštaurácia, ktorá ponúka kvalitné gastronomické služby, široký výber jedál z nášho jedálneho lístka, rozmanitú vínnu kartu a príjemné prostredie. Lahodné jedlo si môžete vychutnať aj na letnej terase, ktorá ponúka jedinečný výhľad, Wine, Coffee & Tea Lounge ideálny priestor na posedenie pri káve alebo drinku, Bowling night bar – moderný bar s 2 bowlingovými dráhami, Kulinárske štúdio Foodie s ponukou zážitkových kurzov varenia pod vedením šéfkuchára (špeciálne kurzy pre deti, rodiny aj firmy), Umelecké štúdio Art Club pre rodiny s deťmi, aj firmy, pre všetkých ktorí chcú využiť svoj čas kreatívne - výtvarné workshopy pod vedením skúsených lektorov, Mediatro je útulná kinosála s pohodlným sedením. Súkromné premietanie filmov alebo športových prenosov aj pre uzavretú spoločnosť, Interaktívna herňa Game Zone, v ktorej si zahráte Air hockey, X-box kinekt, biliard, šípky, ale aj rôzne spoločenské hry.

Izby:
Dvojlôžková izba poskytuje komfortné ubytovanie pre 2 až 3 osoby. Izba je vybavená 2 pevnými lôžkami a rozťahovacím kreslom, ktoré sa v prípade potreby využíva ako prístelka. Na výber sú izby s výhľadom do areálu hotela alebo s výhľadom na les. Súčasťou vybavenia je kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom. Hotel poskytuje ubytovanie v 101 dvojlôžkových izbách. Vybavenie izby: minibar, trezor, zabudovaný sušič vlasov, kvalitné 3D ortopedické matrace ZAREN, LCD televízor, satelitné pripojenie, telefón, bezplatné WI-FI pripojenie.
Stravovanie:
Raňajky a večere podávané formou bohatých bufetových stolov.
Doprava:
vlastná
Typ stravy:
polpenzia
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (48.5041972180, 18.7934804500)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento