Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
****

Hotel Sitno

Slovensko - Banskobystrický kraj - Štiavnické vrchy
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Hotel Sitno Forest rezort je dovolenkový raj v srdci Štiavnických vrchov. Prepracované služby a spokojnosť dospelých i detí je na prvom mieste. Súčasťou hotela je aj moderné kongresové centrum s panoramatickým výhľadom na Štiavnicke vrchy.

Poloha
-

Svojou polohou, necelých 6 km od hlavnej dopravnej spojnice miest Bratislava a Banská Bystrica a vzdialenosťou len 165 km od Bratislavy, je ľahko dostupný z ktoréhokoľvek miesta na Slovensku.

Hotel
-

Hotel Sitno ponúka pohodlné ubytovanie v pokoji horskej prírody v 101 príjemne zariadených dvojlôžkových izbách, 4 suitách a 3 apartmánoch s celkovou kapacitou 264 lôžok. Moderné kongresové centrum, pozostávajúce z 12 kongresových priestorov s celkovou kapacitou až 600 osôb. Hotel disponuje 70-timi parkovacími miestami a v blízkosti hotela sa nachádza ďalších cca 150 miest na parkovanie.
V hoteli je pre ubytovaných aj neubytovaných k dispozícii: MiniMe dvojposchodový detský kútik, v ktorom sa môžu deti bezstarostne hrať, Široká ponuka služieb Wellness & Spa centra 4 ELEMENTS podporená termálnou vodou, pre dokonalé uvoľnenie vášho tela aj mysle, Á la carte reštaurácia, ktorá ponúka kvalitné gastronomické služby, široký výber jedál z nášho jedálneho lístka, rozmanitú vínnu kartu a príjemné prostredie. Lahodné jedlo si môžete vychutnať aj na letnej terase, ktorá ponúka jedinečný výhľad, Wine, Coffee & Tea Lounge ideálny priestor na posedenie pri káve alebo drinku, Bowling night bar – moderný bar s 2 bowlingovými dráhami, Kulinárske štúdio Foodie s ponukou zážitkových kurzov varenia pod vedením šéfkuchára (špeciálne kurzy pre deti, rodiny aj firmy), Umelecké štúdio Art Club pre rodiny s deťmi, aj firmy, pre všetkých ktorí chcú využiť svoj čas kreatívne - výtvarné workshopy pod vedením skúsených lektorov, Mediatro je útulná kinosála s pohodlným sedením. Súkromné premietanie filmov alebo športových prenosov aj pre uzavretú spoločnosť, Interaktívna herňa Game Zone, v ktorej si zahráte Air hockey, X-box kinekt, biliard, šípky, ale aj rôzne spoločenské hry.

Izby
-
Dvojlôžková izba poskytuje komfortné ubytovanie pre 2 až 3 osoby. Izba je vybavená 2 pevnými lôžkami a rozťahovacím kreslom, ktoré sa v prípade potreby využíva ako prístelka. Na výber sú izby s výhľadom do areálu hotela alebo s výhľadom na les. Súčasťou vybavenia je kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom. Hotel poskytuje ubytovanie v 101 dvojlôžkových izbách. Vybavenie izby: minibar, trezor, zabudovaný sušič vlasov, kvalitné 3D ortopedické matrace ZAREN, LCD televízor, satelitné pripojenie, telefón, bezplatné WI-FI pripojenie.
Stravovanie
-
Raňajky a večere podávané formou bohatých bufetových stolov.
Doprava
-
vlastná
Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Predvianočné Drážďany
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Predvianočný Graz
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Predvianočný Salzburg
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow s Wieliczkou
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Predvianočný Záhreb
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri