***

Kúria na Táľoch

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Kúria na Táľoch | Banskobystrický kraj | Dovolenka Slovensko | CK Turancar
Vyhľadávanie Menu
Popis

Komplex apartmánových domov Kúria na Táľoch ponúka miesto na aktívny oddych v atraktívnej lokalite Nízkych Tatier Chopok Juh. Štýlová reštaurácia v komplexe ponúka chutné špeciality slovenskej ale aj modernej kuchyne. Neďaleké vleky lanoviek a golfové ihrisko lákajú športovcov z celého okolia.

Poloha
-

V nádhernom prostredí Nízkych Tatier, neďaleko golfového rezortu. Tále ponúkajú dokonalý relax, ale aj možnosti aktívneho oddychu na strednom Slovensku. v okolí sú tri lyžiarske strediská, jaskyne a množstvo turisticky značených chodníkov.

Hotel
-

reštaurácia so slovenskými aj modernými špecialitami, slnečná terasa, recepcia, spoločenská miestnosť so stolným tenisom a hrami, mini detský kútik, tenisové kurty, altánok, sauna, vírivka, kongresová miestnosť.

Ubytovanie
-
ubytovanie s kapacitou 100 lôžok je možné v penzióne v dvoj až štvorlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením alebo v apartmánoch pre 4 až 7 osôb. Apartmány sa nachádzajú v samostatných apartmánových domoch (jeden dom má 3 apartmány 7/7/4) pozostávajú zo samostatnej spálne, plne vybavenej kuchyne spojenej s obývačkou, kde je rozkladací gauč pre 2 osoby.
Stravovanie
-
ubytovanie v penzione je ponúkané s raňajkami. Apartmány sú ponúkané bez stravy s možnosťou dokúpenia raňajok.
Doprava
-
individuálne
Informácie o krajine a stredisku
-

Rekreačné stredisko Tále sa nachádza v západnej časti Bystrianskej doliny. Táto oblasť ponúka širokú škálu možností výletov vysokohorskej turistiky, cykloturistiky, hubárčenia či prechádzok. V zime sú dostupné bežkárske trate a zasnežované lyžiarske vleky. Oblasť je bohatá na prírodné krásy, jaskyne či nádherné výhľaady.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri