Hodnotenie klientov:  9.9
* * *
Individuálne

Kúria na Táľoch


V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Komplex apartmánových domov Kúria na Táľoch ponúka miesto na aktívny oddych v atraktívnej lokalite Nízkych Tatier Chopok Juh. Štýlová reštaurácia v komplexe ponúka chutné špeciality slovenskej ale aj modernej kuchyne. Neďaleké vleky lanoviek a golfové ihrisko lákajú športovcov z celého okolia.
Poloha:
V nádhernom prostredí Nízkych Tatier, neďaleko golfového rezortu. Tále ponúkajú dokonalý relax, ale aj možnosti aktívneho oddychu na strednom Slovensku. v okolí sú tri lyžiarske strediská, jaskyne a množstvo turisticky značených chodníkov.
Hotel:

reštaurácia so slovenskými aj modernými špecialitami, slnečná terasa, recepcia, spoločenská miestnosť so stolným tenisom a hrami, mini detský kútik, tenisové kurty, altánok, sauna, vírivka, kongresová miestnosť.

Ubytovanie:
ubytovanie s kapacitou 100 lôžok je možné v penzióne v dvoj až štvorlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením alebo v apartmánoch pre 4 až 7 osôb. Apartmány sa nachádzajú v samostatných apartmánových domoch (jeden dom má 3 apartmány 7/7/4) pozostávajú zo samostatnej spálne, plne vybavenej kuchyne spojenej s obývačkou, kde je rozkladací gauč pre 2 osoby.
Stravovanie:
ubytovanie v penzione je ponúkané s raňajkami. Apartmány sú ponúkané bez stravy s možnosťou dokúpenia raňajok.
Doprava:
individuálne
Typ stravy:
bez stravy
Informácie o krajine a stredisku:
Rekreačné stredisko Tále sa nachádza v západnej časti Bystrianskej doliny. Táto oblasť ponúka širokú škálu možností výletov vysokohorskej turistiky, cykloturistiky, hubárčenia či prechádzok. V zime sú dostupné bežkárske trate a zasnežované lyžiarske vleky. Oblasť je bohatá na prírodné krásy, jaskyne či nádherné výhľaady.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (48.8617450000, 19.6036310000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento