****

Grandhotel Praha

Slovensko - Prešovský kraj - Tatranská Lomnica
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Grandhotel Praha - Tatranská Lomnica - Slovensko - Luxusná dovolenka
Vyhľadávanie Menu
Popis

Grandhotel Praha v Tatranskej Lomnici je jedným z najstarších hotelov v Tatrách v nadmorskej výške 908 m.n.m.. Už od roku 1905 víta svojich návštevníkov a ponúka im luxus v objatí hôr s panoramatickým bazénom a bohatou vnútornou výzdobou. V tomto hoteli si doprajete nezameniteľnú starostlivosť v Grand Mountain Spa s bohatou ponukou masáží s využitím tradičných tatranských byliniek a lesných plodov.

Poloha
-

Grand Hotel Praha bol postavený ako reprezentatívny hotel v obci Tatranská Lomnica. Všimne si ho každý návštevník, ktorý sem zamieri, pretože sa majestátne týči nad obcou a výhľad z bazéna je pre návštevníkov jedným z úžasných zážitkov. Najbližší lyžiarsky vlek je od hotela vzdialený len 900 metrov s možnosťou využiť skibus. Priamo za hotelom je stanica lanovky na Lomnický štít.

Hotel
-

123 izieb s 239 lôžkami, recepcia, hotelová reštaurácia, Grand lounge bar, slnečná terasa, konferenčná miestnosť, Grand Mountain Spa s infra, parnou, fínskou a bio saunou, exteriérovým bazénom s panoramatickým výhľadom do doliny, ochladzovací bazén, vonkajšia sauna, rôzne druhy masáží, bylinkové procedúry, zábaly a kozmetický salón (za poplatok).

Hotel zabezpečuje zvýšenú dezinfekciu na izbách, minimalizuje kontakt s personálom na online alebo telefonický kontakt. Na izbe bude čakať hostí balíček s ochrannými pomôckami a dezinfekciou. Spoločenské priestory sú vybavené dezinfekčnými prostriedkami, dodržiavajú sa 2 m odstupy a check-in a check-out prebehne rýchlejšie. 

Ubytovanie
-
secesne a vkusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú ladené do tónov béžovej a zlatej farby pre pocit luxusu. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, SAT TV a Wi Fi pripojenie, župan, sušič na vlasy, minibar a trezor, set na prípravu čaju a kávy. V ponuky aj izby v modernom štýle a tiež klasické a moderné apartmány zložené z obývacej izby a spálňovej časti.  
Izby
-
dvojlôžkové izby sú zariadené kvalitnými materiálmi v tónoch zlatej farby v kombinácii s drevom a kožou s vlastnou kúpeľnou, sušičom na vlasy, županom, SAT TV, telefónom, set na prípravu čaju a kávy, Wi Fi pripojením s možnosťou balkóna a jednej alebo dvoch prísteliek. K dispozícii aj jednolôžkové izby.
Stravovanie
-

k rôznym pobytom ponúka hotel stravovanie raňajok alebo večerí formou bufetu. Hotelová reštaurácia ponúka domáce i zahraničné recepty doladené chuťou byliniek z hotelovej záhradky. Dôraz sa kladie na kvalitné slovenské produkty z ekologického poľnohospodárstva a výber tých najlepších surovín.

Hotelové reštaurácie sú otvorené v štandardnom režime s ohľadom na aktuálne hygienické opatrenia. Raňajky sú podávané prostredníctvom bufetového menu s obsluhou

Apartmány
-
luxusne zariadené apartmány pozostávajú zo spálne s manželskou posteľou, obývacej izby a kúpeľne s vaňou. Do apartmánov je možné umiestniť dve prístelky. Súčasťou vybavenia apartmánov okrem štandardu je minibar a trezor, sušič na vlasy, župan, kávovar s príslušenstvom, SAT TV a Wi Fi pripojene. Apartmány Modern majú vlastný kuchynský kút.
Doprava
-
individuálna
Informácie o krajine a stredisku
-

Tatranská Lomnica sa nachádza na úpätí Lomnického štítu v katastrálnom území mesta Vysoké Tatry.  Nachádzajú sa tu významné turistické chodníky a železničné spojenia na Studený potok, Starý Smokovec či dve stanice lanovky na Lomincký štít. Cez Tatranskú Lomnicu prechádza Cesta Slobody, ktorá tvorí významný cestný okruh okolo Vysokých Tatier. Obec ponúka možnosť zábavy s deťmi na Bobovej dráhe na Slnečnej lúke, prehliadku Múzea Tatranského národného parku či Údolná stanica kabínkovej lanovej dráhy.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri