Hodnotenie klientov:  10
* * * *
Individuálne

Hotel Panorama

Slovensko - Trenčiansky kraj - Trenčianske Teplice
Novootvorený wellness hotel Panorama  ponúka vysoký štandard ubytovania v elegantných a moderne zariadených izbách s balkónom a výhľadom na okolie jedného z najkrajších kúpeľných miest na Slovensku, na Trenčianske Teplice.
Poloha:
na začiatku pešej zóny kúpeľného mesta Trenčianske Teplice stojí hotel, ktorý svojim klientom ponúka prvotriedne služby. Mesto Trenčianske Teplice ponúka dokonalé kultúrne a spoločenské možnosti na trávenie voľných chvíľ. Trenčianske Teplice ležia  v blízkosti mesta Trenčín, ktoré ponúka svojim návštevníkom množstvo historických skvostov, ale aj možnosti aktívneho oddychu v podobe cykloturistiky.


Izby:
dvojlôžkové izby štandard bez balkóna, alebo comfort a superior s balkónom sú vybavené kupeľňou s WC,sušičom vlasov, telefónom, klimatizáciou, minibarom, SAT TV a trezorom. V celkom hoteli aj na izbách je bezplatná Wifi. Izby Superior majú navyše set na prípravu čaju a kávy. Apartmán sa skladá zo spálne s manželskou posteľou a obývačky s rozkladacím gaučom, ktorý slúži ako prístelka pre  max. 2 osoby.
Stravovanie:
raňajky formou bufetu, možnosť dokupenia polpenzie. O hotelovú rešauráciu sa stará vychýrený šéfkuchár a dôraz sa kladie najmä na sezónne a loklálne suroviny.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
raňajky
Informácie o krajine a stredisku:

Trenčianske kúpele patria medzi najstaršie a najnavštevovanejšie kúpele na Slovensku. Kúpele sa nachádzajú v prostredí Strážovských vrchov a práve vďaka ich skvelej a zaujímavej polohe sa tiež nazývajú „perla Karpát“.

Trenčianske Teplice sú významným kultúrny centrom, v ktorom sa usporadúvajú rôzne národné i medzinárodné akcie. Hudobné leto je najstarším medzinárodným festivalom komornej hudby v strednej Európe. Medzi najpopulárnejšie akcie kúpeľov patrí filmový festival.

Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento