****

Hotel Panorama

Slovensko - Trenčiansky kraj - Trenčianske Teplice
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotel Panorama - Trenčianske Teplice - Slovensko - Pobytové balíčky
Vyhľadávanie Menu
Popis

Novootvorený wellness hotel Panorama  ponúka vysoký štandard ubytovania v elegantných a moderne zariadených izbách s balkónom a výhľadom na okolie jedného z najkrajších kúpeľných miest na Slovensku, na Trenčianske Teplice.

Poloha
-

na začiatku pešej zóny kúpeľného mesta Trenčianske Teplice stojí hotel, ktorý svojim klientom ponúka prvotriedne služby. Mesto Trenčianske Teplice ponúka dokonalé kultúrne a spoločenské možnosti na trávenie voľných chvíľ. Trenčianske Teplice ležia  v blízkosti mesta Trenčín, ktoré ponúka svojim návštevníkom množstvo historických skvostov, ale aj možnosti aktívneho oddychu v podobe cykloturistiky.

Izby
-

dvojlôžkové izby štandard bez balkóna, alebo comfort a superior s balkónom sú vybavené kupeľňou s WC,sušičom vlasov, telefónom, klimatizáciou, minibarom, SAT TV a trezorom. V celkom hoteli aj na izbách je bezplatná Wifi. Izby Superior majú navyše set na prípravu čaju a kávy. Apartmán sa skladá zo spálne s manželskou posteľou a obývačky s rozkladacím gaučom, ktorý slúži ako prístelka pre  max. 2 osoby.

 

Typy pobytov (ceny na vyžiadanie):

DÁMSKA A PÁNSKA WELLNESS JAZDA -2x ubytovanie v komfortne zariadenej izbe Comfort s balkónom, Uvítací drink, 2x polpenzia formou bufetových stolov alebo výberom z menu,neobmedzený vstup do zážitkového bazéna a fitness centra,vstup do saunového sveta, župan a papuče pri príchode na izbe k dispozícii, zľava 10% na ďalšie wellness služby, zľava 10% do hotelovej reštaurácie na a la carte menu (iba jedlo), zľava 5% na procedúry v kúpeľoch, iInternetové Wi-Fi pripojenie.

KRÁĽOVSKÉ WELLNESS -  2x ubytovanie v moderne zariadenej izbe Comfort s balkónom, uvítací drink, 2x raňajky formou bohatého bufetu, 1x klasická masáž čiastočná (20 min) pre každú osobu, 1x rašelinový zábal (20 min) pre každú osobu, 1x vstup do súkromného whirlpool (20 min), neobmedzený vstup do zážitkového bazéna a fitness centra, vstup do saunového sveta, župan a papuče pri príchode na izbe k dispozícii, zľava 10% na ďalšie wellness služby, zľava 10% do hotelovej reštaurácie na a la carte menu (iba jedlo), zľava 5% na procedúry v kúpeľoch, internetové Wi-Fi pripojenie.

LUXUSNÁ ROMANTIKA - 2x ubytovanie v komfortne zariadenej izbe Superior s balkónom, 1x raňajky do postele, 1x raňajky formou bohatého bufetu, romantická výzdoba izby s fľašou sektu a ovocím, 1x kozmetický telový rituál Sothys(75 min) pre dámu,1x klasická masáž celotelová (50 min) pre pána 1x privátny whirlpool s pohárom sektu (50 min), neobmedzený vstup do zážitkového bazéna a fitness centra, vstup do saunového sveta, župan a papuče pri príchode na izbe k dispozícii, zľava 10% na ďalšie wellness služby, zľava 10% do hotelovej reštaurácie na a la carte menu (iba jedlo), zľava 5% na procedúry v kúpeľoch, internetové Wi-Fi pripojenie.

KEĎ SA SNY STÁVAJÚ SKUTOČNOSŤOU - 3x ubytovanie v komfortne zariadenej izbe Comfort s balkónom, uvítací drink, 3x polpenzia formou bufetových stolov alebo výberom z menu, 1x privátny whirlpool pre dve osoby v romantickom štýle (20 min), 1x relaxačná masáž so zábalom (20 + 15 min) pre pána, 1x aróma masáž so zábalom (20 + 15 min) pre dámu, neobmedzený vstup do zážitkového bazéna a fitness centra, vstup do saunového sveta, župan a papuče pri príchode na izbe k dispozícii, zľava 10% na ďalšie wellness služby, zľava 10% do hotelovej reštaurácie na a la carte menu (iba jedlo), zľava 5% na procedúry v kúpeľoch, internetové Wi-Fi pripojenie.

HARMÓNIA - 5x ubytovanie v izbe Comfort s balkónom, uUvítací drink, 5x polpenzia formou bufetových stolov alebo výberom z menu, 1x privátny whirlpool (20 min) 1x klasická masáž čiastočná (20 min) pre každú osobu, 2x oxygenoterapia (40 min) pre každú osobu, 1x relaxačno-masážne kreslo Shia-tsu (20 min) pre každú osobu, neobmedzený vstup do zážitkového bazéna a fitness centra, vstup do saunového sveta, župan a papuče pri príchode na izbe k dispozícii, zľava 10% do hotelovej reštaurácie na a la carte menu (iba jedlo), zľava 10% na ďalšie wellness služby, zľava 5% na procedúry v kúpeľoch, internetové Wi-Fi pripojenie.

ENERGIA NIE LEN PRE SENIOROV - 7x ubytovanie v komfortne zariadenej izbe Comfort s balkónom, uvítací drink, 7x polpenzia formou bufetových stolov alebo výberom z menu, 1x klasická masáž čiastočná (20 min) pre každú osobu, 1x rašelinový zábal (20 min) pre každú osobu, 1x parafínový zábal (20 min) pre každú osobu, 1x hydromasážna vaňa (20 min) pre každú osobu, 1x relaxačno-masážne lehátko Shia-tsu (20 min) pre každú osobu, 3x oxygenoterapia (40 min) pre každú osobu, neobmedzený vstup do zážitkového bazéna a fitness centra, vstup do saunového sveta, župan a papuče pri príchode na izbe k dispozícii, zľava 10% na ďalšie wellness služby, zľava 10% do hotelovej reštaurácie na a la carte menu (iba jedlo), zľava 5% na procedúry v kúpeľoch, internetové Wi-Fi pripojenie.

Stravovanie
-
raňajky formou bufetu, možnosť dokupenia polpenzie. O hotelovú rešauráciu sa stará vychýrený šéfkuchár a dôraz sa kladie najmä na sezónne a lokálne suroviny.
Doprava
-
individuálna
Informácie o krajine a stredisku
-

Trenčianske kúpele patria medzi najstaršie a najnavštevovanejšie kúpele na Slovensku. Kúpele sa nachádzajú v prostredí Strážovských vrchov a práve vďaka ich skvelej a zaujímavej polohe sa tiež nazývajú „perla Karpát“.

Trenčianske Teplice sú významným kultúrny centrom, v ktorom sa usporadúvajú rôzne národné i medzinárodné akcie. Hudobné leto je najstarším medzinárodným festivalom komornej hudby v strednej Európe. Medzi najpopulárnejšie akcie kúpeľov patrí filmový festival.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri