****

CHALETS JASNÁ Záhradky

Slovensko - Žilinský kraj - Demänovská Dolina
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
CHALETS JASNÁ Záhradky - Demänovská Dolina - Slovensko - Nízke Tatry
Vyhľadávanie Menu
Popis

Zabudnite na hotelové izby a vymeňte ich za chaletové apartmány vybavené samostatnými spálňami, obývačkou, kuchynkou a in-house wellness. Chalety pribudli s cieľom priniesť vám rozmanitú ponuku ubytovania s prispôsobenými službami v súkromnom prostredí horskej chaty. 

Poloha
-

Chalets Jasná Záhradky – lokalita ideálna pre pokojnú idylickú dovolenku s rodinou, kde sa uzavriete pred okolitým svetom a budete si užívať prítomnosť ľudí, ktorí sú s vami a pokojnú atmosféru za oknami chaletov.

Chalets Jasná Centrum – lukratívnejšia lokalita pre náročnejších klientov v centre diania strediska Jasná, kde vás čaká dovolenka nabitá aktivitami a eventami v stredisku alebo v neďalekých hoteloch.

Izby
-
Mountain Mezonet alebo Mountain Chalet - príjemne zariadené apartmány s rozhlohou od 80m2 sa pýšia krbom v obývačke. V každom chalete je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom s WC, sušič vlasov, župany na izbe, SAT TV, minibar a trezor, bezplatné Wifi, balkón, kuchyňa s vybavením, chladnička, umývačka riadu, kávovar, mikrovlnka, obývacia izba s rozkladacím gaučom, 2x izba s maželskou posteľou, parkovanie pri chalete. K dispozícii je aj wellness. Hotel sa riadi režimom OTP.
Stravovanie
-
bohaté raňajky servírované v košíku každé ráno priamo do chaletu
Doprava
-
individuálna
Informácie o krajine a stredisku
-

Stredisko Jasná sa nachádza v národnom parku Nízkych Tatier a predstavuje najväčší lyžiarsky areál v strednej a východnej Európe s výbornými podmienkami pre zimné športy na severnej i južnej strane Chopku (2 024 m). Jasná ponúka 50 km lyžiarskych tratí, pričom väčšina z nich sú dlhé športové trate, 12 freerideových zón, snow park, bohatý aprésski program, najnovšiu infraštruktúru kabínových a sedačkových lanoviek. Nájdete tu komplexné služby vrátane ubytovania v luxusných hoteloch a apartmánoch v alpskom štýle, kvalitnú gastronómiu, športové obchody, prenájom a servis lyžiarskeho vybavenia.
- horské stredisko s viac ako 50 km lyžiarskych zjazdoviek
- 23 lanoviek a vlekov
- viac ako 36,5 km zasnežovaných lyžiarskych tratí.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri