****

Demänová rezort

Slovensko - Žilinský kraj - Liptovský Mikuláš
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Demänová rezort - Žilinský kraj - Dovolenka na Slovensku
Vyhľadávanie Menu
Popis
Demänová Rezort ponúka jedinečné ubytovanie pre rodiny, páry a väčšie skupiny v ekologickom rezorte. Súčasťou je detský aquapark aqua FUN, ihrisko plné atrakcií FUN center, Skicentrum, Kids Zone, reštaurácia, fitness a wellness. Všetko sa nachádza v pešej dostupnosti do 10 minút. Z každého apartmánu je zo severnej strany vidieť Kriváň a Vysoké Tatry, a z južnej strany Nízke Tatry a Chopok.
Poloha
-
na začiatku obce Demänová s krásnymi výhľadmi na Nízke a Vysoké Tatry v blízkej dostupnosti turistických trás a aquaparkov.
Hotel
-
ekologický rezort Demänová sa skladá z viacerých apartmánových domov. V apartmánovom dome Pinea sa nachádzajú apartmány typu Smart,Plus, Family Smart Štandard, View, Family View, Lux a Family Lux. V apartmnovom dome Lumpa sú to apartmány Relax, Relax Loft, Comfort, Comfort Loft, Superior Loft, Deluxe loft a samostatné Chaty DeLuxe. Taktiež sa tu dajú prenajať aj karavanové miesta. Hotel disponuje vlastným Funcentrom s animačným programom, Aqua Fun zóna, Kids Centrum, wellness centrum, reštaurácia Pinus, coctail Bar Pinus a kvásková pekáreň Kriváň. Hotel ponúka zvýhodnené ceny na plavbu po Liptovskej Mare či na zapožičanie e-bikov. Wi fi pripojenie je v celkom objekte. Domáci miláčik je v hoteli povolený po predchádzajúcom overení v cene 15€/noc.
Stravovanie
-
moderná reštaurácia Pinus ponúka raňajky alebo polpenziu a počas dňa výber z bohatého a la carte menu. Hostia sa môžu tešiť na špeciality šéfkuchára. V rezorte sa kladie veľký dôraz na domáce suroviny, preto pečivo a cestoviny si pripravujú v reštaurácii sami. Samozrejmosťou sú detské porcie a špeciálnym potrebám vegánov či celiatikov kuchyňa rada vyhovie.
Apartmány
-
Pinea - apartmán štandard 2 pevné lôžka + 2 prístelky (rozťahovací gauč) - kuchyňa s obývačkou v ktorej sa nachádza gauč, ktorý slúži ako prístelka, samostatná spáľňa s manželskou posteľou. Kúpeľňa so sprchou a WC, pristranná terasa a Wifi pripojenie v celkom objekte.
Pinea - apartmán Lux 4 pevné lôžka + 2 prístelky (rozťahovací gauč) - kuchyňa s obývačkou v ktorej sa nachádza gauč, ktorý slúži ako prístelka,dve samostatné spálne na poschodí s nádhernými výhľadmi z terasy. Na prízemí i na poschodí sa nachádza WC, kúpeľňa je iba na prízemí. Wifi v celkom objekte.
Limba - apartmán Comfort 4 pevné lôžka + 2 prístelky (rozťahovací gauč) -  plne vybavená kuchyňa s obývačkou v ktorej sa nachádza gauč, ktorý slúži ako prístelka, samostatná spáľňa, 2 kúpeľne. Wifi v celkom objekte.
Limba - apartmán Superior Loft 8 pevých lôžok + 2 prístelky (rozťahovací gauč) - plne vybavená kuchyňa s obývačkou v ktorej sa nachádza gauč ako prístelky, 3  samostatné dvojlôžkové izby s manželskou posteľou a netradičná  podkrovná dvojlôžková izba. Tento apartmán má 2 kúpeľne, jednu s vaňou a jednu so sprchovým kútom. Wifi je v celkom objekte.
Chata DeLuxe  s vlastnou saunou 7 lôžok a 2 prístelky na prízemí nájdete plne zariadenú kuchyňu s kuchynským stolom, obývačku s televíziou, kúpeľňu so sprchovacím kútom, WC a privátnu saunu. Na poschodí vás čakajú tri oddelené izby s možnosťou pridania prístelky a ďalšia kúpeľňa s vaňou a samostatnou toaletou je vkusne zariadená.
Doprava
-
individuálna
Informácie o krajine a stredisku
-
Nízke Tatry sú najrozsiahlejším a zároveň druhým najvyšším pohorím Slovenska, ktoré tvoria Národný park Nízke Tatry (NAPANT). Jedinečné výhľady na pohoria a údolia Slovenska sa návštevníkom naskytnú z najvyšších vrcholov Nízkych Tatier, ktorými sú Ďumbier (2043 m), Chopok (2024 m), Dereše (2004 m), Chabenec (1955 m) a Kráľova hoľa (1948 m). Nachádzajú sa tu najvýznamnejšie turistické a lyžiarske strediská Slovenska. Demänovská dolina s najznámejším strediskom Jasná  - Nízke Tatry sa rozprestiera v severnej časti pohoria Nízke Tatry. Na južnej strane sú navštevované najmä Tále, Srdiečko, Kosodrevina v Bystrej doline a rekreačná obec Mýto pod Ďumbierom. Lyžiarske stredisko Čertovica sa nachádza v strednej časti pohoria a obľúbené turistické a lyžiarske stredisko Donovaly sa nachádza v západnej časti pohoria Nízke Tatry.  
Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri