****

Liečebný dom Veľká Fatra

Slovensko - Žilinský kraj - Turčianske Teplice
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Liečebný dom Veľká Fatra - Turčianske Teplice - Slovensko - Procedúry a liečba
Vyhľadávanie Menu
Popis

Liečebný dom Veľká Fatra s izbami Superior **** ponúka jedno z  najmodernejších a najluxusnejších ubytovaní v Turčianskych kúpeľoch. V izbách typu Standard *** ponúka komfortné ubytovanie v zrekonštruovanej časti. Obe časti ponúkajú svojim návštevníkom nadštandardné balneologické služby s vynikajúcimi liečebnými vlastnosťami vďaka liečivej vode.

Poloha
-

Turčianske Teplice patria medzi najstaršie kúpeľné mestá Slovenska. Nachádzajú v južnej časti Turčianskej kotliny, približne 25 km južne od Martina. V meste sa nachádza jeden z najstarších a najväčších parkov na Slovensku s množstvom cudzokrajinných drevín.

Hotel
-

recepcia, reštaurácia,  lobby bar, bazén Olympic, balneoprevádzka, detský kútik, reštaurácia, kozmetika, výťah, fitness. Hotel sa skladá z dvoch krídiel - trojhviezdičková časť je určená pre klientov zdravotných poisťovní a štvorhviezdičková časť pre samoplatcov.
Liečebný pobyt Klasik Medical SPA obsahuje:
- ubytovanie
-plnú penziu formou švédskych stolov,
 - vstupné vyšetrenie u lekára
- individuálny liečebný program 21 liečebných procedúr na základe odporúčania lekára - termálne minerálne kúpele, vodoliečba, teploliečba, elektroliečba, masáže, liečba svetlom, laserom, skupinové a individuálne rehabilitáte a i.).
Grátis vstup do plaveckého bazéna Olympic a Fitness počas prevádzkových hodín.
SPA & Aquapark obsahuje:
- ubytovanie
- polpenziu
- vstupné vyšetrenie u lekára
- 3hodinový vstup do SPA & AQUAPARKU na každé prenocovanie
-vstup do plaveckého bazéna Olympic a Fitness počas prevádzkových hodín.
V ponuke tiež pobyt, Cardio, Gold Klasik, Senior Plus, Zlatá línia, Zlatý pobyt.

Izby
-
príjemne zariadené zrekonštruované dvojlôžkové izby disponujú manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami. Súčasťou každej izby je vlastná kúpeľňa s WC, balkón, minibar, SAT TV, rádio, telefón a Wi Fi. Možnosť ubytovania v apartmáne za doplatok.
Stravovanie
-
plná penzia formou výberu z bohatých bufetových stolov. Vzhľadom k tomu, že kúpele ponúkajú aj redukčné pobyty, v týchto kúpeľoch si môžete byť istí že dostanete kvalitnú, vyváženú a vysoko kvalitnú stravu s dôrazom na čerstvosť a chuť surovín.
Doprava
-
individuálna
Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri