****

Liptovský dvor

Slovensko - Žilinský kraj - Liptovský Ján
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Liptovský dvor - Liptovský Ján - Slovensko - Útulné drevenice
Vyhľadávanie Menu
Popis

Rodinný hotel tvorí jedinečnú rozprávkovú dedinku na konci Liptovského Jána. Dedinka leží pod vrcholkami Nízkych Tatier a ponúka ubytovanie v dreveniciach v nadmorskej výške 654 m. n. m. V blízkosti sa nachádza množstvo turistických trás, skiaplinistických a cyklotrás či historické a kultúrne pamiatky.

Poloha
-

Rodinný hotel Liptovský dvor je jedinečná rozprávková dedinka na konci Liptovského Jána, rovno pod vrcholmi hôr Nízkych Tatier, ktorá ponúka ubytovanie v liptovských dreveničkách. V hlavnej budove sa nachádza à la carte reštaurácia a lobby bar, na brehu potoka Štiavnica je hosťom k dispozícii Relax centrum, všetko obklopené nádhernou prírodou. Nadýchnite sa spolu s nami čistého vzduchu, zažite dotyk tradície a chuť lokálnej kuchyne v jedinečnom prevedení.

Hotel
-
15 dreveníc, hlavná budova - recepcia, lobby bar, reštaurácia, detský kútik, terasa s detským ihriskom a jazierkom, Relax centrum - bazén s protiprúdom, vírivka, suchá a parná sauna, oddychová zóna s lehátkami pri potoku, drevená kaďa (za poplatok), ohnisko v areáli, parkovisko. Hotel má k dispozícii na zapožičanie horské bicykle, tenisové, squashové, stolnotenisové alebo bedmintonové rakety (tenisový a squashový kurt v areáli).
Izby
-
ubytovanie v útulnej liptovskej dreveničke. Každá má rozlohu 80 m2 na dvoch poschodiach a má dve spálne (v jednej je king size manželská posteľ a v druhej dve jednolôžkové postele), dve kúpeľne, obývaciu miestnosť (dve prístelky) a jedálenský kút, kuchynský kút (odkladací priestor, minichladnička, riady, set na prípravu čaju a kávy, drez - kuchynka nie je uspôsobená na varenie), krb, Wi fi pripojenie, SAT TV, minibar, lyžiareň, vonkajšie posedenie. Maximálna kapacita drevenice je 6 osôb.
Stravovanie
-

Vychýrená gastronómia hotela Liptovský dvor si zakladá na čerstvosti, sezónnosti a na lokálnych potravinách. O skvelé zážitky s chuťou tradičného Liptova sa postará skvelý šéfkuchár Peter Bracho. Raňajky sú formou bufetu a večere sú formou servírovanej 3-chodovej večere so šalátovým bufetom. Každý štvrtok a nedeľu je večera formou grilovačky počas prázdnin a za priaznivého počasia.

Doprava
-
individuálna
Informácie o krajine a stredisku
-

Na konci dedinky Liptovský Ján, priamo v lone Jánskej doliny sa nachádza komplex dreveníc Liptovský dvor. V okolí môžete navštíviť najvyšší vrch Nízkych Tatier - Ďumbier, minerálny prameň Kaďa v centre obce, Nadinu studničku na okraji lúky alebo vodopády v Jánskej doline. Taktiež je možné navštíviť Stanišovskú jaskyňu a v zimnom období Ski centrum Opalisko a mnoho ďalších krásnych miest v regióne Liptov.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri