*****

SPA Royal Palace

Slovensko - Žilinský kraj - Turčianske Teplice
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
SPA Royal Palace - Turčianske Teplice - Slovensko - Relax
Vyhľadávanie Menu
Popis

Novo zrekonštruovaný hotel  Royal Palace ***** Vám ponúka kráľovskú starostlivosť o Vaše telo i chuťové zmysly. Je zariadený v historickom štýle  art deco a od r. 2018 predstavuje jedno z najluxusnejších ubytovacích zariadení na Slovensku. Jeho súčasťou je exkluzívny Restaurant Sissi s kráľovskou kuchyňou, moderné balneo centrum Royal Bath so Zlatým kúpeľom a inštitút kardiovaskulárnej rehabilitácie INCARE so špičkovým technickým vybavením. Špecializované centrum kardiovaskulárnej rehabilitácie s najmodernejším vybavením a odborným lekárskym personálom sa zameriava na skvalitnenie života pacientov s problémami srdca a kardiovaskulárneho aparátu.

Poloha
-

Turčianske Teplice a nachádzajú v južnej časti Turca, priamo v srdci Slovenska. Jedinečná poloha tohto mesta na tektonickom zlome ich predurčuje k poskytovaniu jedinečnej kúpeľnej starostlivosti. Zo siedmich termálnych prameňov za sekundu vyvrie na povrch 30 litrov síranovo-hydrouhličitanovej, vápenato-horečnatej, hypotonickej vody s obsahom vyše 1500 mg rozpustených minerálnych látok v 1 litri.

Hotel
-

recepcia, reštaurácia, balneologické centrum, aquapark s ktorým je hotel priamo prepojený, Royal Bath, kardiologické centrum Incare, fitness centrum, parkovanie, konferenčné priestory.
Pobyt Royal Balance na min. 7 nocí:
- ubytovanie

- plná penzia - špeciálny program stravovania s cieľom optimalizácie telesnej hmotnosti

- vstupné vyšetrenie u lekára

Procedúry počas pobytu: individuálny liečebný program (14liečebných procedúr na základe orporúčania lekára - - termálne minerálne kúpele, vodoliečba, teploliečba, elektroliečba, masáže, liečba svetlom, laserom, skupinová a individuálna rehabilitácia. Grátis - neobmedzený vstup do SPA Aquaparku, 30 min. vstup do Ryal Bath na každé prenocovanie.

Pobyt Royal Harmony na minimálne 2noci:

- ubytovanie

- polpenziu

- možnosť lekárskej konzultácie 

Procedúry počas pobytu: 2 procedúry na každé prenocovanie

Grátis - neobmedzený vstup do Spa Aquaparku, 30-minútorý vstup do Royal Bath na každé prenocovanie.
V ponuke tiež: Royal Balance, Royal Cardio, detské pobyty, Royal Classic, Royal Luxemburg, Royal Venuša - viac info o pobytoch v CK.

Izby
-
moderne a luxusne zariadené dvojlôžkové izby, apartmány a štúdia ponúkajú svojim hosťom priestranné manželské postele v štýle art-deco s nadštandardnou vybavenosťou. Samozrejmosťou je kúpeľňa s WC/bidetom, SAT TV, telefón, Wifi, minibar, klimatizácia, trezor, set na prípavu čaju a kávy, kúpací plášť, papuče, sušič vlasov a sekt s ovocím pri príchode.
Stravovanie
-
polpenzia formou bohatých bufetových stolov s dôrazom na vyvážený pomer surovín. Plná penzia je možná za doplatok, ak nie je v cene balíčka plná penzia. Hoteloví kuchári si dávajú záležať na čerstvosti, sezónnosti a kvalite pripravovaných jedál, čo sa odráža na každom podávanom chode.
Doprava
-
individuálna
Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri