Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Cascadas

Popis

Obrovský apartmánový komplex s jedinečnou kombináciou strategickej polohy, inovatívnych riešení exteriéru a interiéru, výborných športových a zábavných podmienok pre každého člena vašej rodiny.


Poloha
-

Hotelový komplex je situovaný v severnej časti obľúbeného a živého letoviska Slnečné pobrežie. Do rušného centra letoviska sa dostanete príjemnou prechádzkou za pár minút a najbližšie nákupné možnosti nájdete už aj priamo v okolí hotela. 
Hotel je od letiska Burgas (BOJ) vzdialený cca 28 km.


Hotel
-

vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, 9 vonkajších bazénov (z toho 2 detské so šmykľavkami a vodnými atrakciami pre deti), slnečné terasy s ležadlami a slnečními zdarma, udržiavné záhrady, atrakcie a zábava pre deti, detské ihrisko, spa centrum (za poplatok), záhradné relaxačné zóny, fitness centrum, hotelové reštaurácie, koktailový bar Terrassa, bar pri bazéne, párty bar Waterfall, Wi-Fi pripojenie, parkovanie (za poplatok)


Izby
-

Hotelový komplex sa skladá z viacerých budov situovaných uprostred rozsiahlych záhrad a ponúka dvojlôžkové izby, štúdia (jedna miestnosť a možnosť prístelky formou pohovky pre 2 osoby) a apartmány (oddelená spálňa a obývacia časť s rozkladacou pohovkou). Všetky ubytovacie jednotky majú vlastnú kúpeľňu s WC, sušič vlasov, telefón, TV/SAT, Wi-Fi pripojenie, minichladničku, set na pripravu kávy a čaju, klimatizáciu a balkón alebo terasu. Štúdia a apartmány majú aj kuchynky so základným vybavením.


Stravovanie
-

polpenzia – formou bufetových stolov v hotelovej reštaurácií


Pláž
-

Pekná dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorú lemuje živá pobrežná promenáda je od areálu hotela vzdielená 800 m. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícií za poplatok.

Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-

Bulharsko

Leží na Balkánskom polostrove a celé východné pobrežie krajiny obmýva Čierne more. Táto neveľká krajina láka turistov svojou bohatou históriou, piesočnatými plážami a čistým morom s pozvoľne klesajúcim dnom, krásnou prírodou i neodolateľnými špecialitami tradičnej bulharskej kuchyne a lahodným vínom. Návštevníkov nadchnú starobylé pamiatky v Nesebare či Varne, pulzujúca atmosféra v blízkom Burgase, krásna príroda i povestná ochota a pohostinnosť miestnych obyvateľov. Ak Vás láka predstava dovolenkovej pohody, zábava v blízkych vodných parkoch, spoznávanie histórie, večerné prechádzky po promenádach s možnosťami výhodných nákupov, potom bude Bulharsko tou správnou voľbou.   

Slnečné pobrežie

Moderné letovisko sa nachádza vedľa starej časti mesta Nesebar, približne 35 kilometrov severne od Burgasu. Slnečné pobrežie je najväčším bulharským strediskom, ktoré svojim návštevníkom ponúka možnosť vybrať si z pestrej palety vodných športov, navštíviť vodný park s atrakciami, zahrať si plážový volejbal alebo si požičať bicykel a vybrať sa na výlet do blízkeho okolia. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom je dlhá takmer 8 kilometrov a je držiteľom medzinárodného ocenenia „Modrá zástava“ za čistotu mora, pláže a prírodného prostredia. V stredisku je rušná pobrežná promenáda s množstvom reštaurácií ponúkajúcich bulharskú či medzinárodnú kuchyňu, bary, kaviarne a diskotéky, v ktorých sa môžete zabaviť do neskorých večerných hodín. Transfer z letiska na Slnečné pobrežie trvá cca 50 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri