Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Maria Palace

Popis

Novootvorený a moderný hotel postavený v roku 2021, ponúka dobré služby, príjemné prostredie a je ideálnym miestom, kde môžete zrelaxovať a užiť si pekné dovolenkové chvile.


Poloha
-

Hotel má ideálnu polohu pri centre obľúbeného letoviska Slnečné pobrežie, takźe najbližšie nákupné možnosti, reštaurácie, možnosti zábavy či iné turistické atrakcie nájdete už v blízkom okolí hotela. Historické mestečko Nessebar, ktoré isto stojí z návštevu, je vzdialené len necelé 3 km chôdze. Na piesočnatú pláž sa dostanete príjemnou prechádzkou. 
Hotel je od letiska Burgas (BOJ) vzdialený cca 25 km


Hotel
-

vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, Wi-Fi pripojenie, vonkajší bazén s detskou časťou a s ležadlami a slnečníkmi zdarma, slnečná terasa, hotelová reštaurácia s terasou, lobby bar, detské ihrisko, úschovňa batožiny, zmenáreň, za poplatok: hotelový trezor, parkovanie


Izby
-

Hotel ponúka vkusne zariadené dvojlôžkové izby a apartmány (spálňa a obývacia časť) s možnosťou prístelky (formou pohovky) a  sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, sušič vlasov), telefónom, klimatizáciou, SAT/TV, Wi-Fi pripojením, minibarom  a trezorom (za poplatok) a balkónom.


Stravovanie
-

all inclusive – raňajky, obedy a večere sú servírované formou bufetových stolov. All inclusive - bufetové raňajky, obedy, večere, počas dňa vo vybraných hodinách malé občerstvenie/snack, miestne vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje v areáli hotela.


Pláž
-

Pekná ,niekoľko kilometrov dlhá, piesočnatá pláž s miernym vstupom do mora a bohatou ponukou vodných športov sa nachádza cca 600 m od rezortu. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.

Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-

Bulharsko

Leží na Balkánskom polostrove a celé východné pobrežie krajiny obmýva Čierne more. Táto neveľká krajina láka turistov svojou bohatou históriou, piesočnatými plážami a čistým morom s pozvoľne klesajúcim dnom, krásnou prírodou i neodolateľnými špecialitami tradičnej bulharskej kuchyne a lahodným vínom. Návštevníkov nadchnú starobylé pamiatky v Nesebare či Varne, pulzujúca atmosféra v blízkom Burgase, krásna príroda i povestná ochota a pohostinnosť miestnych obyvateľov. Ak Vás láka predstava dovolenkovej pohody, zábava v blízkych vodných parkoch, spoznávanie histórie, večerné prechádzky po promenádach s možnosťami výhodných nákupov, potom bude Bulharsko tou správnou voľbou.   

Slnečné pobrežie

Moderné letovisko sa nachádza vedľa starej časti mesta Nesebar, približne 35 kilometrov severne od Burgasu. Slnečné pobrežie je najväčším bulharským strediskom, ktoré svojim návštevníkom ponúka možnosť vybrať si z pestrej palety vodných športov, navštíviť vodný park s atrakciami, zahrať si plážový volejbal alebo si požičať bicykel a vybrať sa na výlet do blízkeho okolia. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom je dlhá takmer 8 kilometrov a je držiteľom medzinárodného ocenenia „Modrá zástava“ za čistotu mora, pláže a prírodného prostredia. V stredisku je rušná pobrežná promenáda s množstvom reštaurácií ponúkajúcich bulharskú či medzinárodnú kuchyňu, bary, kaviarne a diskotéky, v ktorých sa môžete zabaviť do neskorých večerných hodín. Transfer z letiska na Slnečné pobrežie trvá cca 50 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri