Last Minute

Hotel Biokovka

Kúpeľný hotel s osvedčenými službami leží v borovicovom lesíku na okraji Makarskej a je dlhoročne vyhľadávanou kapacitou. Hotel je z časti využíva­ ný ako rekreačno-rehabilitačné centrum. Oficiálna kategória hotela j... Čítať viac
od 521 € 380 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 02.08. - 11.08.

  Pi - Ne 7 nocí
  • Autobusom
  • polpenzia
  posledná izba
  cena s poplatkami za os. 806,00 € 630,50 €
 • 03.08. - 10.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • polpenzia
  posledná izba
  cena s poplatkami za os. 661,00 € 500,00 €
 • 06.09. - 15.09.

  Pi - Ne 7 nocí
  • Autobusom
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 666,00 € 510,50 €
 • 07.09. - 14.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 521,00 € 380,00 €

V cene sú zahrnuté

7x ubytovanie s polpenziou, SAT TV, klimatizácia, balkón, služby delegáta.

V cene nie sú zahrnuté

Doprava: LUX BUS 145 EUR/osoba, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 21 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10,50 EUR/osoba/7 nocí. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo poistenie PLUS, asistencia k motorovému vozidlu 2,30 EUR/deň. Ostatné doplatky: orientácia na more 20 EUR/osoba/7 nocí, plná penzia 80 EUR/osoba/7 nocí,  malá chladnička 35 EUR/izba/7 nocí (na vyžiadanie, platba na mieste), detská postieľka 80 EUR/7nocí (na vyžiadanie). Nástupné miesta: BA, KE, - bez príplatku, PO - 5 EUR, TT, Sereď - 10 EUR,  NR, PN, TO, - 15 EUR, NM, TN, PE, PP - 18 EUR, ZH, PD, BB, ZV, PB, ZA, MT, LM, PU, RK - 20 EUR. Upozornenie: Miestenky nie je možné zakúpiť.

Hotel Biokovka - viac informácií

Kúpeľný hotel s osvedčenými službami leží v borovicovom lesíku na okraji Makarskej a je dlhoročne vyhľadávanou kapacitou. Hotel je z časti využíva­ ný ako rekreačno-rehabilitačné centrum. Oficiálna kategória hotela je 3*.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

 

areál delí od pláže len promenáda, cca 800 m do centra Makarskej.
recepcia, reštaurácia, aperitív bar, kaviareň, Wi-Fi zdarma v celom hoteli, detské ihrisko, spoločenská miestnosť, kaderníctvo, TV miestnosť, ambulancia, 2 kryté bazény s vyhrievanou morskou vodou (otvorené od 12.00-18.00), rehabilitačné centrum za poplatok (fitnescentrum, rehabilitácie, sauna a masáže). Parkovanie zdarma na hotelovom parkovisku (obmedzený počet) alebo v okolí za poplatok.

klimatizované dvojlôžkové izby,  majú kúpeľňu s WC, SAT TV a balkón. Sú orientované na pohorie alebo morskú stranu (za príplatok). Prístelka len v izbách orientovaných na morskú stranu. Izby s označením TMS sú na morskú stranu, pred nimi je terasa, ktorá bráni výhľadu na more. Bezbariérové izby sú len na vyžiadanie.

upravená štrkovo-kamienková pláž s pozvoľným vstupom, slnečníky, ležadlá a vodné športy za poplatok.
polpenzia formou bufetových stolov. Obedy za príplatok.
autobusová, individuálna

Informácie o krajine a stredisku

Makarska

Informácie o krajine a stredisku

Chorvátsko

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

Makarska

Najznámejšie stredisko južnej Dalmácie sa nachádza cca 60 km južne od Splitu v širokej morskej zátoke. Od pevniny ju chráni masív pohoria Biokovo, ktoré dotvára nezabudnuteľnú scenériu tohto kedysi malého rybárskeho mestečka. V súčasnosti je vyhľadávaná hlavne kvôli príjemnému podnebiu s vysokým počtom slnečných dní, upraveným plážam s borovicovou promenádou, azúrovému moru a v neposlednom rade aj mladými ľuďmi kvôli rušnému nočnému životu. Makarska je aj názov celej riviéry rozprestierajúcej sa od mestečka Brela až po Gradac.

Naši partneri