Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Hotel PLAŽA

Chorvátsko - Omiš
Popis
Príjemný hotel situovaný neďaleko historického centra mesta Omiš len pár metrov od miesta, kde ústí rieka Cetina do Jadranského mora. Hotel poskytuje kvalitné služby, klienti môžu využívať širokú paletu nákupných, športových a kultúrnych možností v okolí.
Poloha
-
hneď vedľa hlavnej mestskej piesočnatej pláže a priamo v centre strediska Omiš.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, reštaurácia s terasou a výhľadom na more, Pirátska taverna, kaviareň, wellness centrum (sauna, masáže, jacuzzi), fitnescentrum, požičovňa bicyklov, Wi-fi pripojenie na internet je v celom hoteli zdarma, hostia majú k dispozícii parkovisko (za poplatok).
Izby
-
moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené klimatizáciou, SAT-TV, telefónom, trezorom (za poplatok), minibarom, súpravou na prípravu kávy a čaju, vlastnou kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, balkónom. Wi-Fi pripojenie zdarma. V hoteli sú k dispozícii aj superior izby s výhľadom na more (výhľad môže byť čiastočne obmedzený) a premium izby s priamym výhľadom na more.
Stravovanie
-
raňajky formou bufetových stolov. Možnosť doobjednať obedy a večere formou bufetu za príplatok.
Pláž
-
široká piesočnatá pláž priamo pred hotelom, ležadlá a slnečníky za poplatok, centrum vodných športov za poplatok.
Doprava
-
autobusová, individuálna
Fakultatívne výlety
-

Split - Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

Vodopády na rieka Krka- celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku
-

CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden. 


OMIŠ 
Mestečko strednej Dalmácie medzi Splitom a Makarskou riviérou. Rieka Cetina so svojimi kaňonmi mu dodáva neopakovateľné čaro. Nad starým jadrom mesta Vás zaujme pohľad na zrúcaninu stredovekej benátskej pevnosti Starigrad. Mesto sa preslávilo aj nakrúcaním prírodných scenérií k filmu Winnetou. Omišská riviéra so štrkovými, kamennými i piesočnatými plážami, patrí medzi najvyhľadávanejšie. K Omišu patrí aj množstvo obchodov so suvenírmi, reštaurácie, kaviarne a veľká tržnica v centre. K najväčším atrakciám sa zaraďuje rafting, plavba na kajakoch a kanoe na divokej vode Cetiny.

Termíny a ceny Kalkulácia
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Amsterdam letecky
Letecky 4-DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Rozprávkové Česko a Nemecko
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri