Last Minute

Villa Neda

Moderne zariadené apartmány s výhľadom na more sú situované v kľudnej časti strediska Omiš – Duče, len pár metrov od peknej piesočnatej pláže. Svojím vybavením a polohou neďaleko centra mesta sú  v... Čítať viac
od 471 € 431 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 30.08. - 08.09.

  Pi - Ne 7 nocí
  • Autobusom
  • bez stravy
  cena s poplatkami za os. 656,00 € 597,40 €
 • 31.08. - 07.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za os. 511,00 € 466,90 €
 • 06.09. - 15.09.

  Pi - Ne 7 nocí
  • Autobusom
  • bez stravy
  cena s poplatkami za os. 616,00 € 561,00 €
 • 07.09. - 14.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za os. 471,00 € 430,50 €

V cene sú zahrnuté

7x ubytovanie v apartmáne resp. v štúdiu, posteľná bielizeň, Wi-Fi, spotreba energií a záverečné upratovanie, služby delegáta.

V cene nie sú zahrnuté

Doprava: LUX BUS 145  EUR/osoba, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba.  Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 21 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10,50 EUR/osoba/7 nocí. 

Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo poistenie PLUS, asistencia k motorovému vozidlu 2,30 EUR/deň, klimatizácia 5 EUR/deň (platí sa na mieste).

Nástupné miesta: BA, KE, - bez príplatku, PO - 5 EUR, TT, Sereď - 10 EUR,  NR, PN, TO, - 15 EUR, NM, TN, PE, PP - 18 EUR, ZH, PD, BB, ZV, PB, ZA, MT, LM, PU, RK, LV - 20 EUR. Upozornenie: Miestenky nie je možné zakúpiť.

Villa Neda - viac informácií

Moderne zariadené apartmány s výhľadom na more sú situované v kľudnej časti strediska Omiš – Duče, len pár metrov od peknej piesočnatej pláže. Svojím vybavením a polohou neďaleko centra mesta sú  vhodné pre všetky vekové kategórie.
Mapa
160 m od piesočnatej pláže, 1,5 km od centra strediska Omiš, 120 m od obchodov a reštaurácií.
štúdia pre 2-3 osoby pozostávajú z jednej miestnosti s dvojlôžkovom a ďalším samostatným  lôžkom, sú vybavené klimatizáciou (za poplatok), kuchynským kútom s chladničkou, SAT- TV, Wi-Fi zdarma, vlastným sociálnym zariadením, majú balkón s výhľadom na more.  Apartmány pre 2-4 osoby pozostávajú zo samostatnej dvojlôžkovej spálne, obývacej miestnosti s dvojlôžkom a kuchynským kútom s chladničkou, sú vybavené klimatizáciu (za poplatok), kúpeľňou s WC, SAT-TV, Wi-Fi zdarma, každý apartmán má balkón s výhľadom na more. K dispozícii sú aj apartmány, ktoré pozostávajú z dvoch samostatných 2-lôžkových spální a samostatnej miestnosti s kuchynskou linkou. Každý apartmán ma k dispozícii jedno parkovacie miesto zdarma, na prízemí domu sa nachádza záhradný gril.
piesočnatá pláž, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok.
bez stravy
autobusová, individuálna

Informácie o krajine a stredisku

Omiš

Informácie o krajine a stredisku

Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Omiš
Prekrásne mestečko strednej Dalmácie medzi Splitom a Makarskou riviérou. Pohorie Mosor s kaňonom rieky Cetiny mu dodáva neopakovateľné čaro. Nad starým centrom sa vypína zrúcanina stredovekej benátskej pevnosti Starigrad. Mesto sa preslávilo aj nakrúcaním prírodných scenérií k fil­mu Winnetou. Omišská riviéra patrí medzi najvyhľadávanejšie vďaka svojim štrkovým a piesočnatým plážam. Časť Omiš-Duče sa vyznačuje 3 km dlhou krásnou pieskovou plážou s pozvoľným vstupom do mora, vhodným aj pre tie najmenšie deti. Južnejšia časť Omiš-Nemira je tichšia a ponúka priezračnú vodu a úchvatné výhľady na more zo svojich svahov.
Naši partneri