Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Villa Neda

Chorvátsko - Omiš
Popis
Moderne zariadené apartmány s výhľadom na more sú situované v kľudnej časti strediska Omiš – Duče, len pár metrov od peknej piesočnatej pláže. Svojím vybavením a polohou neďaleko centra mesta sú  vhodné pre všetky vekové kategórie.
Poloha
-
160 m od piesočnatej pláže, 1,5 km od centra strediska Omiš, 120 m od obchodov a reštaurácií.
Ubytovanie
-
štúdia pre 2-3 osoby pozostávajú z jednej miestnosti s dvojlôžkovom a ďalším samostatným  lôžkom, sú vybavené klimatizáciou (za poplatok), kuchynským kútom s chladničkou, SAT- TV, Wi-Fi zdarma, vlastným sociálnym zariadením, majú balkón s výhľadom na more.  Apartmány pre 2-4 osoby pozostávajú zo samostatnej dvojlôžkovej spálne, obývacej miestnosti s dvojlôžkom a kuchynským kútom s chladničkou, sú vybavené klimatizáciu (za poplatok), kúpeľňou s WC, SAT-TV, Wi-Fi zdarma, každý apartmán má balkón s výhľadom na more. K dispozícii sú aj apartmány, ktoré pozostávajú z dvoch samostatných 2-lôžkových spální a samostatnej miestnosti s kuchynskou linkou. Každý apartmán ma k dispozícii jedno parkovacie miesto zdarma, na prízemí domu sa nachádza záhradný gril.
Stravovanie
-
bez stravy
Pláž
-
piesočnatá pláž, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok.
Doprava
-
autobusová, individuálna
Fakultatívne výlety
-

Split-Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

Vodopády na rieke Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - lodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku
-
Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Omiš
Prekrásne mestečko strednej Dalmácie medzi Splitom a Makarskou riviérou. Pohorie Mosor s kaňonom rieky Cetiny mu dodáva neopakovateľné čaro. Nad starým centrom sa vypína zrúcanina stredovekej benátskej pevnosti Starigrad. Mesto sa preslávilo aj nakrúcaním prírodných scenérií k fil­mu Winnetou. Omišská riviéra patrí medzi najvyhľadávanejšie vďaka svojim štrkovým a piesočnatým plážam. Časť Omiš-Duče sa vyznačuje 3 km dlhou krásnou pieskovou plážou s pozvoľným vstupom do mora, vhodným aj pre tie najmenšie deti. Južnejšia časť Omiš-Nemira je tichšia a ponúka priezračnú vodu a úchvatné výhľady na more zo svojich svahov.
Termíny a ceny Kalkulácia
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Amsterdam letecky
Letecky 4-DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Rozprávkové Česko a Nemecko
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri