Last Minute

Hotel Centinera

Komplex hotelových pavilónov sa rozprestiera na jednom z mnohých polostrovčekov a je ideálnym miestom na prežitie kvalitnej rodinnej dovolenky. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY     Čítať viac
od 671 € 535 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 16.08. - 25.08.

  Pi - Ne 7 nocí
  • Autobusom
  • polpenzia
  posledná izba
  cena s poplatkami za os. 831,00 € 682,00 €
 • 17.08. - 24.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • polpenzia
  posledná izba
  cena s poplatkami za os. 701,00 € 565,00 €
 • 23.08. - 01.09.

  Pi - Ne 7 nocí
  • Autobusom
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 801,00 € 658,00 €
 • 24.08. - 31.08.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 671,00 € 541,00 €
 • 30.08. - 08.09.

  Pi - Ne 7 nocí
  • Autobusom
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 801,00 € 651,50 €
 • 31.08. - 07.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 671,00 € 534,50 €

V cene sú zahrnuté

7x ubytovanie s polpenziou, čapované nealko nápoje k večeri, klimatizácia, TV, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie sú zahrnuté

 Doprava: KLIM BUS 130 EUR/osoba, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa pre osoby od 18 rokov 21 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10,50 EUR/osoba/7 nocí. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo PLUS, asistencia k motorovému vozidlu 2,50 EUR/deň. Nástupné miesta: BA, KE - bez príplatku, PO-5 EUR, TT, Sereď - 10 EUR, NR, PN, TO - 15 EUR, NM, TN, PE, MI, HE, PP, VT - 18 EUR, BB, ZV, ZH, PD, PB, ZA, MT, LM, PB, PU, RK - 20 EUR. Upozornenie: miestenky nie je možné zakúpiť. 

Hotel Centinera - viac informácií

Komplex hotelových pavilónov sa rozprestiera na jednom z mnohých polostrovčekov a je ideálnym miestom na prežitie kvalitnej rodinnej dovolenky.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY


   

v bezprostrednej blízkosti pláže, v tichom malom letovisku BANJOLE, vzdialenom 6 km od Puly smerom na Medulin a Premanturu. Stredisko ponúka širokú škálu doplnkových služieb: exkurzie (z ktorých odporúčame prehliadku mesta Pula s amfiteátrom, návštevu Národného parku Brijuni, návštevu Plitvických jazier, návštevu Benátok), prenájom bicyklov, skútrov, automobilov, lodí, kanoe, vodných bicyklov, aquapark  250 m od hotela sa nachádza športové centrum „Banjole“ so 4 tenisovými kurtmi, futbalovým ihriskom a pieskovým volejbalom.

komplex tvoria 4 pavilóny (Marko, Luka, Igor a Lana), v areáli k dispozícii centrálna klimatizovaná recepcia a reštaurácia, bar  s terasou na pláži, WiFi pripojenie na recepcii, izbách a v priestoroch plážového baru za poplatok 8 EUR/izba/pobyt, parkovanie za poplatok 2 € /deň, zmenáreň, obchod so suvenírmi, tenisové kurty, stolný tenis, plážový volejbal, požičovňa vodných bicyklov a člnov, v blízkosti požičovňa bicyklov (cca 2,7 km), detske animačne programy a vodny aerobik v terminoch 1.7. - 31.8. (okrem soboty) ambientná hudba na terase období 01.07. - 31.08.

Upozornenie: pes nie je povolený.

klimatizované dvojlôžkové izby s francúzskym balkónom s jedným až dvomi prístelkami (rozťahovacie lôžko), niektoré izby majú klasický balkón (za príplatok). Všetky izby majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, minibar a čiastočný výhľad na more. NA VYŽIADANIE : detská postieľka do 2,99r. - 5 €/deň - platba na mieste.
prírodné štrkové aj skalnato-kamenisté pláže pred hotelom, v jednej časti štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora.
polpenzia formou bufetových stolov, počas večere čapované nápoje v neobmedzenom množstve (voda, nealkoholické nápoje).
autobusová, individuálna

Informácie o krajine a stredisku

Pula

Informácie o krajine a stredisku

 Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

Istria
Istria je najväčším polostrovom s veľmi členitým pobrežím a vybudovanými turistickými strediskami s dlhou tradíciou, plážami obkolesenými zelenými borovicovými lesmi, vnútrozemím so zelenými kopcami, jazerami a úrodnými nížinami. Hornatá krajina ponúka liečivé pramene, vínne cesty a mestá, patriace kedysi Rimanom. Pula je najväčšie a najstaršie mesto Istrie s dodnes zachovalými rímskymi pamiatkami, v jej okolí boli vybudované kvalitné turistické strediská – medzi nimi i Punta Verudela. Banjole je malá rybárska obec, vzdialená 6 km od Puly, známa hlavne pre milovníkov morských plodov, ktoré veľmi chutne pripravujú v miestnych reštauráciách. Je rajom pre rybárov. Medulin je mesto známe krásnymi plážami rôzneho druhu s prekrásne členitým pobrežím a tiež miesto, kde môžete prežiť pokojnú a romantickú dovolenku, ale zároveň dynamický a aktívny oddych s množstvom športových aktivít. Umag ležiaci na severozápade Istrie je typický členitým pobrežím s mnohými polostrovčekami, borovicovými lesmi a bohatou vegetáciou. Rabac je známe turistické stredisko na juhovýchodnom pobreží Istrie vyhľadávané vďaka prekrásnym štrkovým plážam a krištáľovo čistému moru.
Naši partneri