Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Hotel Centinera

Chorvátsko - Pula - BANJOLE # Stiahnuť
Popis

Komplex hotelových pavilónov sa rozprestiera na jednom z mnohých polostrovčekov a je ideálnym miestom na prežitie kvalitnej rodinnej dovolenky.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY


   

Poloha
-
v bezprostrednej blízkosti pláže, v tichom malom letovisku BANJOLE, vzdialenom 6 km od Puly smerom na Medulin a Premanturu.
Hotel
-

komplex tvoria 4 pavilóny (Marko, Luka, Igor a Lana), v areáli k dispozícii centrálna klimatizovaná recepcia a reštaurácia, bar  s terasou na pláži, WiFi pripojenie na recepcii, izbách a v priestoroch plážového baru za poplatok 8 EUR/izba/pobyt, parkovanie za poplatok 2 € /deň, zmenáreň, obchod so suvenírmi, tenisové kurty, stolný tenis, plážový volejbal, požičovňa vodných bicyklov a člnov, v blízkosti požičovňa bicyklov (cca 2,7 km),  ambientná hudba na terase období 01.07. - 31.08.

Upozornenie: pes nie je povolený.

Izby
-
klimatizované dvojlôžkové izby s francúzskym balkónom s jedným až dvomi prístelkami (rozťahovacie lôžko), niektoré izby majú klasický balkón (za príplatok). Všetky izby majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, minibar a čiastočný výhľad na more. NA VYŽIADANIE : detská postieľka do 2,99r. - 5 €/deň - platba na mieste.
Stravovanie
-
polpenzia formou bufetových stolov, počas večere čapované nápoje v neobmedzenom množstve (voda, nealkoholické nápoje).
Pláž
-
prírodné štrkové aj skalnato-kamenisté pláže pred hotelom, v jednej časti štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora.
Doprava
-
autobusová, individuálna
Fakultatívne výlety
-

Benátky - celodenný výlet rýchloloďou (cca 2 hod. jedna cesta), prehliadka mesta s odborným sprievodcom, pre výletníkov sa organizujú za poplatok plavby gondolami a obed.


Limski fjord - poldenný výlet loďou do najkrajšieho istrijského zálivu, ktorý je dlhý 12 km. Je chránenou prírodnou rezerváciou a je známy umelým pestovaním mušlí a chovom rýb.


Ostrovy Brijuni (Brioni) - poldenný výlet loďou, príjemná plavba okolo rozmanitého pobrežia Istrie. Súostrovie Brioni patrí k národným parkom, pozostáva zo 14 väčších i menších ostrovčekov, pokrytých bujnou stredomorskou vegetáciou. Do prehliadky ostrova je zahrnuté fotoysafari, návšteva pozostatkov rímskej vily, prehliadka etnografických a archeologických zbierok.

 

Národný park Plitvice - celodenný autobusový výlet do národného parku Plitvice. Vstup a prehliadka národného parku s odborným sprievodcom.

Informácie o krajine a stredisku
-
 Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

Istria
Istria je najväčším polostrovom s veľmi členitým pobrežím a vybudovanými turistickými strediskami s dlhou tradíciou, plážami obkolesenými zelenými borovicovými lesmi, vnútrozemím so zelenými kopcami, jazerami a úrodnými nížinami. Hornatá krajina ponúka liečivé pramene, vínne cesty a mestá, patriace kedysi Rimanom. Pula je najväčšie a najstaršie mesto Istrie s dodnes zachovalými rímskymi pamiatkami, v jej okolí boli vybudované kvalitné turistické strediská – medzi nimi i Punta Verudela. Banjole je malá rybárska obec, vzdialená 6 km od Puly, známa hlavne pre milovníkov morských plodov, ktoré veľmi chutne pripravujú v miestnych reštauráciách. Je rajom pre rybárov. Medulin je mesto známe krásnymi plážami rôzneho druhu s prekrásne členitým pobrežím a tiež miesto, kde môžete prežiť pokojnú a romantickú dovolenku, ale zároveň dynamický a aktívny oddych s množstvom športových aktivít. Umag ležiaci na severozápade Istrie je typický členitým pobrežím s mnohými polostrovčekami, borovicovými lesmi a bohatou vegetáciou. Rabac je známe turistické stredisko na juhovýchodnom pobreží Istrie vyhľadávané vďaka prekrásnym štrkovým plážam a krištáľovo čistému moru.
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri