Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Hotel Narcis

Popis

Hotelový komplex pozostáva z hotelov Narcis, Hedera a Mimosa/Lido Palace. Nachádza sa neďaleko letoviska Rabac v zálive Maslinica.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
hotel Narcis leží asi 200 m od pláže, približne 500 m od letoviska Rabac a 5 km od starobylého mestečka Labin. Do centra Rabacu premáva turistický vláčik.
Hotel
-

recepcia, reštaurácia a aperitív bar. Štyri vonkajšie bazénové komplexy so sladkou vodou, ležadlá pri bazéne zdarma (obmedzený počet), slnečníky za poplatok. Detské animácie v miniklube (6-12 rokov), večerné animácie pre dospelých, parkovisko. Wi-Fi v celom hoteli zdarma.

Upozornenie: pes nie je povolený


Izby
-

klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek (rozťahovacie lôžko), majú balkón na morskú stranu, kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, trezor, telefón, SAT TV a chladničku.  

Upozornenie: pokiaľ nie je  využitá možnosť prísteliek, hotel negarantuje klientom izbu s prístelkami.


Stravovanie
-

polpenzia - raňajky a večere formou bufetových stolov, čapované nápoje k večeri (voda, víno, pivo alebo nealkoholické nápoje).

Príplatok  služby ALL INCLUSIVE zahŕňa: 07:00 – 10:00 raňajky, 12:30 – 14:00 obed a 18:30 – 21:00 večera – formou bufetu • počas podávania obeda a večere čapované nápoje (voda, víno, pivo, nealko) • 10:00-22:00 čapované nápoje (káva, čaj, voda, víno, pivo, nealko a miestne tradičné alkoholické nápoje) v all inclusive bare v hoteli • 10:00-12:00 dopoludňajší snack v hoteli • 10:00-18:00 čapované nápoje (káva, čaj, voda, nealko a miestne tradičné alkoholické nápoje) v all inclusive bare Lungo mare v blízkosti pláže • 15:00-17:00 popoludňajší snack v hoteli ( zmrzlina, dezerty, sendviče, mini pizza a pod.)

Pláž
-
štrkovo-kamenistá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná aj pre malé deti. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.  
Doprava
-
autobusová, individuálna
Fakultatívne výlety
-

Benátky - celodenný výlet rýchloloďou (cca 2 hod. jedna cesta), prehliadka mesta s odborným sprievodcom, pre výletníkov sa organizujú za poplatok plavby gondolami a obed.


Fish Piknik - celodenný výlet loďou pozdĺž pobrežia Istrie, vyhliadková plavba za prírodnými krásami a prímorskými mestečkami spojená s kúpaním. Na lodi sa podáva obed – ryba a domáce víno.


Plitvice - celodenný autobusový výlet do národného parku Plitvice. Vstup a prehliadka národného parku s odborným sprievodcom.


Pula - poldenný výlet do mesta Pula, ktoré je plné rímskych pamiatok - Sergiov Slavoluk, Augustov chrám a predovšetkým jeden z najzachovalejších rímskych amfiteátrov. Príjemná pešia zóna ponúka posedenie aj možnosť nákupov. 

Informácie o krajine a stredisku
-

Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


Istria
Istria je najväčším polostrovom s veľmi členitým pobrežím a vybudovanými turistickými strediskami s dlhou tradíciou, plážami obkolesenými zelenými borovicovými lesmi, vnútrozemím so zelenými kopcami, jazerami a úrodnými nížinami. Hornatá krajina ponúka liečivé pramene, vínne cesty a mestá, patriace kedysi Rimanom. Pula je najväčšie a najstaršie mesto Istrie s dodnes zachovalými rímskymi pamiatkami, v jej okolí boli vybudované kvalitné turistické strediská – medzi nimi i Punta Verudela. Banjole je malá rybárska obec, vzdialená 6 km od Puly, známa hlavne pre milovníkov morských plodov, ktoré veľmi chutne pripravujú v miestnych reštauráciách. Je rajom pre rybárov. Medulin je mesto známe krásnymi plážami rôzneho druhu s prekrásne členitým pobrežím a tiež miesto, kde môžete prežiť pokojnú a romantickú dovolenku, ale zároveň dynamický a aktívny oddych s množstvom športových aktivít. Umag ležiaci na severozápade Istrie je typický členitým pobrežím s mnohými polostrovčekami, borovicovými lesmi a bohatou vegetáciou. Rabac je známe turistické stredisko na juhovýchodnom pobreží Istrie vyhľadávané vďaka prekrásnym štrkovým plážam a krištáľovo čistému moru.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri