Last Minute

Villa Toni

Villa Toni sa nachádza v obľúbenom stredisku Sveti Filip i Jakov, v bezprostrednej blízkosti mora. Ubytovanie je vhodné pre menej náročných klientov. Príjemné prostredie, pekná pláž a milý personál sú zárukou kvalitne s... Čítať viac
od 451 € 322 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 06.09. - 15.09.

  Pi - Ne 7 nocí
  • Autobusom
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 586,00 € 443,50 €
 • 07.09. - 14.09.

  So - So 7 nocí
  • Individuálne
  • polpenzia
  cena s poplatkami za os. 451,00 € 322,00 €

V cene sú zahrnuté

7x ubytovanie s polpenziou, klimatizácia, Wi-Fi, TV, chladnička, parkovisko, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).       

V cene nie sú zahrnuté

Doprava: KLIM BUS 135 EUR/osoba, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa pre osoby od 18 rokov 21 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10,50 EUR/osoba/7 nocí. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo PLUS, asistencia k motorovému vozidlu 2,50 EUR/deň. 

Nástupné miesta: BA, KE - bez príplatku, PO - 5 EUR, TT, Sereď - 10 EUR, NR, PN, TO - 15 EUR, NM, TN, PE, MI, HE, PP, VT - 18 EUR, BB, ZV, ZH, PD, PB, ZA, MT, LM, PB, PU, RK - 20 EUR. Upozornenie: miestenky nie je možné zakúpiť.                

Villa Toni - viac informácií

Villa Toni sa nachádza v obľúbenom stredisku Sveti Filip i Jakov, v bezprostrednej blízkosti mora. Ubytovanie je vhodné pre menej náročných klientov. Príjemné prostredie, pekná pláž a milý personál sú zárukou kvalitne strávenej dovolenky. V blízkosti je zastávka miestnych autobusov, ktoré premávajú niekoľkokrát denne do Biogradu a Zadaru.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Mapa
50 m od kamienkovej pláže a iba 500 m od centra mesta Sveti Filip i Jakov. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, bary, obchody, trh, pekárne, malý prístav, bankomaty a autobusová zastávka.  

Všetky priestory sú klimatizované, k dispozícii bezplatné wi-fi pripojenie v celom objekte, recepcia, reštaurácia, spoločná slnečná terasa na hornom poschodí pre všetkých hostí, vlastné bezplatné parkovisko (obmedzený počet miest) 

Upozornenie: pes nie je povolený

2-lôžkové izby (14-15 m2) s možnosťou prístelky (rozklad. lôžko vhodné len pre dieťa do 12r.) , SAT TV, sprcha/WC, balkón • 2-lôžkové štúdio (16-21 m2), čajová kuchynka, obývacia miestnosť s dvoma lôžkami, klimatizácia, SAT TV, sprcha/WC, balkón • 2 poschodie APARTMÁNY 2+2(+1) - pre 4-5 osôb (33m2), čajová kuchynka, spálňa s dvoma lôžkami,  obývacia miestnosť s dvoma lôžkami (gauč),  možnosť prístelky (rozklad. lôžko vhodné len pre dieťa do 12r.), klimatizácia, SAT TV, sprcha/WC, balkón

pekná, dlhá kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná aj pre deti. Na pláži, bary, ihriská, zmrzlina.

polpenzia - raňajky a večere formou bufetu
autobusová, individuálna

Informácie o krajine a stredisku

Sv. Filip i Jakov

Informácie o krajine a stredisku

Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Sv. Filip i Jakov
Malebné letovisko leží približne v polovici jadranského pobrežia pri magistrále medzi Zadarom a Šibenikom. Menšie mestečko s peknými parkami, starou históriou, mediteránskou klímou a krištáľovo čistým morom ponúka ideálne podmienky pre príjemnú rodinnú dovolenku. V centre letoviska nájdete malý prístav, obchody, reštaurácie, bary.
Naši partneri