Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Villa Toni

Popis

Villa Toni sa nachádza v obľúbenom stredisku Sveti Filip i Jakov, v bezprostrednej blízkosti mora. Ubytovanie je vhodné pre menej náročných klientov. Príjemné prostredie, pekná pláž a milý personál sú zárukou kvalitne strávenej dovolenky. V blízkosti je zastávka miestnych autobusov, ktoré premávajú niekoľkokrát denne do Biogradu a Zadaru.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
50 m od kamienkovej pláže a iba 500 m od centra mesta Sveti Filip i Jakov. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, bary, obchody, trh, pekárne, malý prístav, bankomaty a autobusová zastávka.  
Ubytovanie
-

Všetky priestory sú klimatizované, k dispozícii bezplatné wi-fi pripojenie v celom objekte, recepcia, reštaurácia, spoločná slnečná terasa na hornom poschodí pre všetkých hostí, vlastné bezplatné parkovisko (obmedzený počet miest) 

Upozornenie: pes nie je povolený

Izby
-
2-lôžkové izby (14-15 m2) s možnosťou prístelky (rozklad. lôžko vhodné len pre dieťa do 12r.) , SAT TV, sprcha/WC, balkón • 2-lôžkové štúdio (16-21 m2), čajová kuchynka, obývacia miestnosť s dvoma lôžkami, klimatizácia, SAT TV, sprcha/WC, balkón • 2 poschodie APARTMÁNY 2+2(+1) - pre 4-5 osôb (33m2), čajová kuchynka, spálňa s dvoma lôžkami,  obývacia miestnosť s dvoma lôžkami (gauč),  možnosť prístelky (rozklad. lôžko vhodné len pre dieťa do 12r.), klimatizácia, SAT TV, sprcha/WC, balkón
Stravovanie
-
polpenzia - raňajky a večere formou bufetu
Pláž
-

pekná, dlhá kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná aj pre deti. Na pláži, bary, ihriská, zmrzlina.

Doprava
-
autobusová, individuálna
Fakultatívne výlety
-

NP Kornati s obedom - celodenný výlet loďou do národného parku Kornati

NP Krka - výlet loďou so vstupom do národného parku

Selo Roca - návšteva usadlosti pre výrobu pršutu, olivového oleja a vína s ochutnávkou

Plitvice s obedom

Večerný Šibenik

Fish Picnic

Informácie o krajine a stredisku
-
Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Sv. Filip i Jakov
Malebné letovisko leží približne v polovici jadranského pobrežia pri magistrále medzi Zadarom a Šibenikom. Menšie mestečko s peknými parkami, starou históriou, mediteránskou klímou a krištáľovo čistým morom ponúka ideálne podmienky pre príjemnú rodinnú dovolenku. V centre letoviska nájdete malý prístav, obchody, reštaurácie, bary.
Termíny a ceny Kalkulácia
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Amsterdam letecky
Letecky 4-DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Rozprávkové Česko a Nemecko
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri