Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Coral Beach Hotel & Resort

Cyprus - Paphos - Coral Bay
Popis

Rustikálny dizajn interiérov s použitými zemitými materiálmi a farbami v kombinácii s okázalou záhradou vytvára ideálne oddychové zázemie aj pre tých najnáročnejších hostí, ktorí sa chcú nechať rozmaznávať na zaslúženej dovolenke.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
priamo pri pláži Coral Beach v pokojnom prostredí s vlastným malým prístavom,  v oblasti chránenej organizáciou UNESCO. Lokalita je vhodná pre milovníkov pešej turistiky a cykloturistiky. Z okolitých kopcov sa turistom naskytne krásny výhľad na zátoku. Turistické centrum Paphos je vzdialené 15 km od hotela, letisko cca 30 km.
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, 8 reštaurácií, 5 barov (vrátane baru pri bazéne s priamym prístupom z bazéna a baru na pláži), bazén, olympijský bazén, záhrada a terasa s ležadlami a slnečníkmi, konferenčná miestnosť, spoločenská miestnosť s TV, umelecký ateliér, vnútorný vyhrievaný bazén. O zábavu sa postarajú denné aj večerné animačné programy, živá hudba. Pre deti je k dispozícii detské ihrisko, detský bazén so šmykľavkami a miniklub. Wellness centrum – jacuzzi, sauny, masáže a iné procedúry za poplatok. Športové aktivity – fitnescentrum, tenis, squash, aerobik, plážový volejbal. Za poplatok hotel ponúka služby lekára, práčovne, kaderníctvo, požičovňu bicyklov a automobilov, opatrovanie detí. Hotel je prispôsobený aj pre hendikepovaných hostí.
Izby
-
elegantné dvojlôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek (max. pre 3 dospelých alebo 2 dospelých a 2 deti). Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút/vaňa, WC, sušič na vlasy), klimatizáciu, SAT TV, telefón, trezor, minibar, súpravu na prípravu teplých nápojov, balkón alebo terasu. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma.
Stravovanie
-
bez stravy, raňajky, polpenzia alebo ALL INCLUSIVE formou bufetových stolov – raňajky (7.00-10.00), obed (12.30-15.00), večera (19.00-22.00), ľahké občerstvenie počas dňa, zmrzlina, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Možnosť bezlepkovej alebo inej diétnej stravy na vyžiadanie.
Pláž
-
300 m dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorý ocenia najmä rodiny s deťmi. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.
Doprava
-

letecká

Informácie o krajine a stredisku
-
CYPRUS
tretí najväčší ostrov v Stredozemnom mori zvyknú volať aj Afroditin ostrov. Podľa gréckej mytológie sa práve na tomto ostrove zrodila Afrodita – bohyňa lásky a krásy. V súčasnosti je ostrov administratívne rozdelený na dve časti, Severný Cyprus – obývaný cyperskými Turkami a južnú časť ostrova, kde žijú cyperskí Gréci. Národy, ktoré ostrov po stáročia kolonizovali, tu zanechali stopy v podobe antických chrámov, byzantských kláštorov roztrúsených po celom území, cez križiacke pevnosti, až po benátske múry a islamské mešity. Dnes Cyprus vyhľadávajú predovšetkým milovníci peknej prírody. Takmer celý ostrov je zalesnený a právom sa nazýva aj zelený ostrov. Patrí k najslnečnejším miestam v Európe s viac ako 300 slnečnými dňami v roku. Pláže majú jemný zlatistý piesok, priezračne čisté more a plytký vstup do mora. K tým najzaujímavejším miestam Severného Cypru patrí napríklad polostrov Karpaz, ktorý je vyhľadávaným národným parkom, pláže ako Golden Beach, Alagadi, Acapulco patria k tým najkrajším. Z miest odporúčame navštíviť starobylú Famagustu, hlavné mesto Nikóziu, či prímorské mestečko Kyrenia so starobylou pevnosťou. Jedinečná príroda, bohatá história ostrova, pohostinné domáce obyvateľstvo, výborná kuchyňa a vysoká úroveň poskytovaných služieb každoročne na Cyprus priťahujú množstvo návštevníkov z celého sveta.

PAPHOS
Leží v južnej, teda v gréckej časti ostrova a ponúka kúpanie v priezračnom mori, rôznorodé pláže, krásnu prírodu aj množstvo zachovalých historických pamiatok, vďaka ktorým bolo mesto zapísané do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. K najnavštevovanejším atrakciám v okolí patrí skala Petra tou Romiou, z mytológie známe ako miesto zrodenia bohyne Afrodity. Meno Afrodity nesie aj názov miestneho aquaparku. Závan histórie vanúci z každého kúta mesta však nebráni bujarému nočnému životu, ktorým sa vyznačuje. Ďalším veľkým lákadlom sú hlbiny v okolí Paphosu, špeciálne pre potápačov za lodnými vrakmi. Medzi najznámejšie pláže patrí Lighthouse piesočnatá pláž, nad ktorou sa týči biely maják a vyznačuje sa väčšími vlnami. Asi 12 km od mesta sa rozprestiera jedna z najkrajších pláží na južnom Cypre Coral Bay, charakteristická jemným zlatým pieskom, naopak pokojným morom s pozvoľným vstupom a priezračnou vodou. Let z Bratislavy na letisko Paphos trvá približne 3 hodiny.
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Amsterdam letecky
Letecky 4-DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Rozprávkové Česko a Nemecko
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri