Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
****

Silver Sands

Cyprus - Protaras
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis
Hotel Silver Sands  sa môže pochváliť atraktívnou polohou v stredisku Protaras,  ktoré sa nachádza v južnej časti ostrova Cyprus. Je správnou voľbou pre všetky vekové kategórie na strávenie príjemnej dovolenky. Leží v živom stredisku a má atmosféru rodinného hotela. Hotel odporúčame všetkým vekovým kategóriám, ako aj rodinám s deťmi. Dovolenkujte a relaxujte v tieni košatých paliem, alebo zostaňte aktívny.   PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
Stredisko Protaras  je od letiska v Larnake vzdialený  55 km. Hotel Silver Sands sa nachádza pri pláži, od ktorej je oddelený len pešou promenádou, leží v stredisku Protaras priamo pri pláži Sunrise Beach s nádhernou zlatistou plážou a krištáľovo čistým morom s pozvoľným vstupom do mora. Na pláži sú k dispozícii slnečníky a ležadlá (za poplatok). Neďaleko (cca 450 metrov) od hotela je ďalšia nádherná a známa pláž Fig Tree Bay. V preklade "zátoka figovníkov" . Fig Trre Bay je nádherná pláž so svetlým jemným pieskom a krištáľovo čistým morom. Na pláži je pestrá ponuka vodných športov a atrakcií (za poplatok).
Hotel
-
hotel má krásnu vstupnú  recepciu s posedením, hotelovú reštauráciu, lobby bar s vonkajšou terasou s panoramatickým výhľadom na more. Pri bazéne sa nachádza pool bar, bazén má oddelenú časť pre deti, pri bazéne sa nachádzajú slnečníky a ležadlá (zdarma).  Plážové osušky sú za depozit. Nachádza sa tu aj posilňovňa (zdarma), stolný tenis, tenisové kurty, volejbalové ihrisko. WI FI pripojenie je v priestoroch lobby zdarma. V hoteli sú organizované animácie s pestrým celodenným programom pre deti aj dospelých, karaoke, večerný program, aquaaerobik.
Izby
-
moderne zrekonštruované dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky.  Izby s orientáciou na morskú stranu sú za príplatok. V izbách sa nachádza LCD TV,  trezor (za príplatok), mini chladnička, set na prípravu kávy a čaju, balkón, individuálne nastaviteľná klimatizácia, sušič na vlasy, sociálne zariadenie (kúpeľňa so sprchou a WC). Detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).  
Stravovanie
-
all inclusive - raňajky, obedy, večere formou chutných  bufetových stolov, lokálne alko a nealko nápoje, miestne pivo a víno červené aj biele, soft drinks, minerálna voda. Tematické večere počas pobytu. Neobmedzené množstvo lokálnych alko a nealko nápojov podávané v lobby bare a pool bare vo vyhradených hodinách, zmrzlina, popoludňajšia káva, čaj a snacky. Možnosť bezlepkovej či bezlaktózovej stravy (nutnosť hlásiť vopred).
Pláž
-
krásna piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky (za poplatok), na pláži je široká ponuka vodných športov.
Doprava
-
letecká
Informácie o krajine a stredisku
-

CYPRUS
tretí najväčší ostrov v Stredozemnom mori zvyknú volať aj Afroditin ostrov. Podľa gréckej mytológie sa práve na tomto ostrove zrodila Afrodita – bohyňa lásky a krásy. V súčasnosti je ostrov administratívne rozdelený na dve časti, Severný Cyprus – obývaný cyperskými Turkami a južnú časť ostrova, kde žijú cyperskí Gréci. Národy, ktoré ostrov po stáročia kolonizovali, tu zanechali stopy v podobe antických chrámov, byzantských kláštorov roztrúsených po celom území, cez križiacke pevnosti, až po benátske múry a islamské mešity. Dnes Cyprus vyhľadávajú predovšetkým milovníci peknej prírody. Takmer celý ostrov je zalesnený a právom sa nazýva aj zelený ostrov. Patrí k najslnečnejším miestam v Európe s viac ako 300 slnečnými dňami v roku. Pláže majú jemný zlatistý piesok, priezračne čisté more a plytký vstup do mora. K tým najzaujímavejším miestam Severného Cypru patrí napríklad polostrov Karpaz, ktorý je vyhľadávaným národným parkom, pláže ako Golden Beach, Alagadi, Acapulco patria k tým najkrajším. Z miest odporúčame navštíviť starobylú Famagustu, hlavné mesto Nikóziu, či prímorské mestečko Kyrenia so starobylou pevnosťou. Jedinečná príroda, bohatá história ostrova, pohostinné domáce obyvateľstvo, výborná kuchyňa a vysoká úroveň poskytovaných služieb každoročne na Cyprus priťahujú množstvo návštevníkov z celého sveta.


PROTARAS


10 kilometrov od strediska Ayia Napa sa nachádza známe živé turistické stredisko Protaras. Leží na juhovýchodnom výbežku gréckej časti ostrova. Dnes sa Protaras nazýva aj "krajina veterných mlynov" zachovávajúc nostalgiu minulosti. Dovolenka Cyprus - stredisko Protaras je známe aj dvoma plážami a to Fig Tree Bay a Sunrise Beach. V okolí nájdete aj zabudnuté zátoky a pláže ideálne na potápanie a šnorchlovanie. Ak sa vyberiete vyhliadkovou loďou na výlet navštívíte aj tajomné morské jaskyne s kúpaním priamo z paluby lode. V uličkách Protarasu znejú ľudové piesne či moderné hity, podvečer ožíva celé stredisko. V reštauráciách kuchári pripravujú podľa tradičných receptov rôzne morské plody, ryby, gyros, kozí syr. Môžete si pochutnať na ovocí, ktoré dozrieva na horúcom cyperskom slnku. Cyprus je tou správnou voľbou - dovolenka objednaná ako First moment alebo Last minute, či ako darček pre Vašich blízkych ktorým chcete urobiť radosť, je naozaj tou dobrou voľbou. Aj keď len na chvílu pocítiť atmosféru tohto ostrova, uvidíte že dovolenka vo Vás zanechá krásne spomienky na tento čarokrásny ostrov. Let z Bratislavy do Larnaky trvá približne 2 hodiny 55 minút.
Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Petsas Apartments *** 7.7.2024 - 14.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
412 €
Ascos Coral Beach Hotel **** 25.6.2024 - 2.7.2024
Letecky
forma stravovania podľa aktuálnej ponuky
cena za osobu od
501 €
Tipy na poznávačky
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri