Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
***

Alkion Sidari

Grécko - Korfu - Sidari
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Menší hotelový komplex s veľmi peknou piesočnatou plážou a s príjemnou atmosférou sa nachádza neďaleko centra vyhľadávaného strediska Sidari. Ubytovanie je vhodné pre všetky vekové kategórie, odporúčame klientom, ktorí vyhľadávajú zábavu, nákupy a čulý nočný život.

Poloha
-

150 m od pláže, 300 m od centra strediska Sidari a 40 km od letiska.

Hotel
-
vstupná hala s recepciou, spoločenská miestnosť s TV, zmenáreň, internetový kútik, výťah, reštaurácia, rozľahlý bazén s oddelenou detskou časťou a s peknou slnečnou terasou (ležadlá a slnečníky zdarma), bar pri bazéne, Wi-Fi v celom objekte zdarma. V hoteli sa vo večerných hodinách pravidelne organizuje zábavný program.
Izby
-
dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, chladničkou, kúpeľňou s WC, sušičom na vlasy, balkónom alebo terasou.
Stravovanie
-
polpenzia – raňajky kontinentálne formou bufetu, večere formou bufetu.
Pláž
-
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky (za poplatok), široká paleta vodných športov (za poplatok).
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-


Klasický okruh ostrovom –  okružná prehliadka s návštevou najzaujímavejších miest ostrova, ako je hlavné mesto Kerkyra, polostrov Kanoni, zámok Achilion, Paleokastritsa. 

Aqualand –  jeden z najmodernejších a najnovších vodných parkov v Európe s veľkým množstvom vodných atrakcií pre deti aj pre dospelých. 
Lodný výlet na ostrov Paxos a Parga –  plavba pozdĺž južného pobrežia ostrova Korfu na ostrov Paxos spojená s prehliadkou mestečka Gaios. V popoludňajších hodinách plavba do mesta Parga, prehliadka mesta, návšteva stredovekého hradu, kúpanie a nákup suvenírov. 
Výlet do mesta Korfu –  prehliadka mesta (Námestie Spianada, Nová pevnosť, archeologické a byzantské múzeum, Kostol sv. Spyridiona, Palác sv. Michala a Juraja). 
Albánsko –  plavba z Korfu do prístavu Saranda v Albánsku. Polhodinová prehliadka mesta Saranda so sprievodcom, možnosť návštevy archeologického miesta Butrint s antickými pamiatkami alebo výlet k jazeru Modré oko.

Informácie o krajine a stredisku
-

KORFU
Ostrov Korfu, po grécky Kerkyra, je najsevernejší z Iónskych a najzelenší zo všetkých gréckych ostrovov. Čarovné pláže s krištáľovo čistou vodou, členité pobrežie so stovkami malebných zálivov, uličky starého centra Kerkyry so stredovekou architektúrou, zámok Achillion s množstvom umeleckých diel, ktorý dala postaviť cisárovná Sisi, kláštor Panagía Vlachéma, známy Myší ostrov (Pontikonisi) a veľa ďalších pamiatok a zaujímavostí zanechajú v návštevníkovi jedinečný zážitok.

SIDARI
Sidari leží v oblasti s nádhernými plážami a je veľmi živé stredisko s množstvom obchodíkov, barov, kaviarní, reštaurácií a hudobných klubov. Zamilované páry bude iste zaujímať legenda o miestnom Kanále lásky (Canal d‘Amour). Transfer z letiska trvá približne 1 hod. 10 min.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Praha, zámky a hrady
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Česko a Rakúsko
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri