Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
****

Mayor Capo Di Corfu

Grécko - Korfu
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Luxusný hotelový komplex s príjemnou atmosférou priamo na piesočnatej pláži, poskytuje pohodlie, kvalitné ubytovanie a služby na vysokej úrovni. Je vhodný pre náročnejšiu klientelu.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-

hotel sa nachádza v južnej časti ostrova, priamo na peknej piesočnatej pláži ocenenej modrou vlajkou, 2 km od dediny Lefkimni, 45 km od letiska.

Hotel
-
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, Wi-Fi (zdarma), hlavná reštaurácia, ďalšie dve a la carte reštaurácie, lobby bar, bar pri bazéne, dva vonkajšie bazény (ležadlá a slnečníky zdarma), detský bazén s tobogánom a so šmykľavkou, detské ihrisko, detský klub, wellness centrum (masáže, kozmetika, turecký kúpeľ, sauna), fitnescentrum, tenisový kurt, stolný tenis, biliard, volejbalové ihrisko, obchod, lekár na zavolanie, požičovňa automobilov, denné aj večerné animačné programy (živá hudba, grécky večer a iné).
Izby
-

moderné dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené klimatizáciu, SAT TV, telefónom, DVD prehrávačom, chladničkou, minibarom (za poplatok), trezorom, vlastným sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, WC, sušič na vlasy), terasou alebo balkónom. Wi-Fi pripojenie na izbách je v celom hoteli zdarma. V hoteli sú k dispozícii aj izby typu mezonet a rodinné suity.Stravovanie
-
polpenzia: raňajky a večere formou bufetových stolov.  AI za príplatok: raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie (sendviče, zákusky, sušienky), neobmedzená konzumácia nealkoholických a miestnych alebo značkových alkoholických nápojov (whisky, gin, vodka, rum, tequila), káva, čaj, pivo, víno, zmrzlina. Možnosť zabezpečenia bezlepkovej stravy - na vyžiadanie.
Pláž
-
pekná piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, all inclusive bar na pláži. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky zdarma. Vodné športy (za poplatok).  
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Klasický okruh ostrovom – okružná prehliadka s návštevou najzaujímavejších miest ostrova, ako je hlavné mesto Kerkyra, polostrov Kanoni, zámok Achilion, Paleokastritsa.
Aqualand – jeden z najmodernejších a najnovších vodných parkov v Európe s veľkým množstvom vodných atrakcií pre deti aj pre dospelých.
Lodný výlet na ostrov Paxos a Parga – plavba pozdĺž južného pobrežia ostrova Korfu na ostrov Paxos spojená s prehliadkou mestečka Gaios. V popoludňajších hodinách plavba do mesta Parga, prehliadka mesta, návšteva stredovekého hradu, kúpanie a nákup suvenírov.

Výlet do mesta Korfu – prehliadka mesta (Námestie Spianada, Nová pevnosť, archeologické a byzantské múzeum, Kostol sv. Spyridiona, Palác sv. Michala a Juraja). 

Albánsko -  plavba z Korfu do prístavu Saranda v Albánsku. Polhodinová prehliadka mesta Saranda so sprievodcom, možnosť návštevy archeologického miesta Butrint s antickými pamiatkami alebo výlet k jazeru Modré oko.

Informácie o krajine a stredisku
-

KORFU

Ostrov Korfu, po grécky Kerkyra, s rovnomenným hlavným mestom, je najsevernejší z Iónskych a najzelenší zo všetkých gréckych ostrovov. Tyrkysové more s krištáľovočistou vodou, čarovné pláže, členité pobrežie so stovkami malebných zálivov, vôňa olivových a cypruštekových hájov, to všetko zanechá v návštevníkovi jedinečný zážitok. Milovníci dobrých jedál určite ocenia kulinárske špeciality gréckej kuchyne a pohostinnosť miestnych obyvateľov pri posedení v miestnych tavemách. Aj obdivovatelia historických pamiatok si tu prídu na svoje. Prechádzka hlavným mestom ostrova, Kerkyry, bude pre návštevníkov nezabudnuteľnou spomienkou. Uličky starého centra, noblesné kostoly a benátske domy zachovávajú jeho stredoveký charakter. Najväčšie námestie novej časti mesta, Spianada alebo Esplanade, je považované za najkrajšie v Grécku. Neoklasický zámok Achillion, ktorý dala postaviť cisárovná Sisi, patrí k najzaujímavejším pamiatkam ostrova s množstvom umeleckých diel. Vyhliadkové terasy s palmami, odkiaĺ sa návštevníkom naskytne nádherný výhľad na Kerkyru a zámocký park s impozantnými sochami umierajúceho a víťazného Achilla, sú tými najkrajšími miestami zámku. Kláštor Panagía Vlachéma, neďaleko ktorého sa nachádza známy Myší ostrov (Pontikonisi), patri k najfotografovanejším oblastiam ostrova. Ostrov opakovane priťahuje turistov nielen svojou bohatou históriou ale aj nezabudnuteľnými prírodnými scenériami. Zátoka v tvare srdca - Paleokastritsa, patri k najkrajším kútom ostrova. Turistická oblasť Sidari je vďaka prírodnej atraktivite Canal D’ Amour najvyhľadávanejším miestom ostrova. Ak navštívite Korfu, spoznáte zaujímavé miesta tohto výnimočného gréckeho ostrova s neopakovateľnou dovolenkovou atmosférou.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Predvianočné Drážďany
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Predvianočný Graz
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Predvianočný Salzburg
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow s Wieliczkou
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Predvianočný Záhreb
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri