Last Minute

Hotel Atlantica Marmari Palace

Luxusný hotelový resort situovaný priamo na piesočnatej pláži na gréckom ostrove Kos vhodný pre rodiny s deťmi, pre jednotlivcov aj mladých. Centrum je dostupné krátkou prechádzkoou, pre nadšencov adrenalínu a zábav... Čítať viac
od 1 956 € 1 504 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 25.08. - 01.09.

  Ne - Ne 7 nocí
  • BTS
  • all inclusive
  cena s poplatkami za os. 1 956,00 € 1 609,60 €
 • 08.09. - 15.09.

  Ne - Ne 7 nocí
  • BTS
  • all inclusive
  cena s poplatkami za os. 2 114,00 € 1 547,00 €
 • 15.09. - 22.09.

  Ne - Ne 7 nocí
  • BTS
  • all inclusive
  cena s poplatkami za os. 2 053,00 € 1 504,30 €

V cene sú zahrnuté

7 x ubytovanie s all inclusive, leteckú dopravu Bratislava - Kos - Bratislava, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). 

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok 25 EUR/osoba, pobytová taxa od 1,50 EUR do 10 EUR/izba/noc (platba na mieste, podľa kategórie hotela). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo PLUS.

Hotel Atlantica Marmari Palace - viac informácií

Luxusný hotelový resort situovaný priamo na piesočnatej pláži na gréckom ostrove Kos vhodný pre rodiny s deťmi, pre jednotlivcov aj mladých. Centrum je dostupné krátkou prechádzkoou, pre nadšencov adrenalínu a zábavy zasa moderný aquapark kúsok od hotela.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY 
priamo pri pláži, 2 km od centra Mastichari s obchodíkmi, tavernami, reštauráciami (dostupné krátkou prechádzkou), moderný aquapark v blízkosti hotela, 17 km od mesta Kos, 15 km od letiska

vstupná hala s recepciou, internetový kútik za poplatok, WI-FI za poplatok, spoločenská miestnosť so SAT TV, konferenčná miestnosť, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácie (talianska, grécka), kaviareň, lobby bar, snack bar pri bazéne, bazény s kaskádou, detský bazén, slnečníky a ležadlá grátis, terasa na slnenie, detské ihrisko, miniklub, animácie, denné a večerné programy, herňa, fitness centrum, tenisové kurty, minigolf, ihriská, parkovisko, wellness centrum za poplatok, záhrada


klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, rodinné izby oddelené posuvnými dverami vhodné pre 4 osoby, rodinné suity so spálňou a obývačkou vhodné až pre 3 dospelé osoby a jedno dieťa. Sú vybavené telefónom, rádiom, SAT TV, minibarom, trezorom, WI-FI za poplatok, sociálnym zariadením a sušičom na vlasy, balkón alebo terasa, výhľad do záhrady, na bazén alebo na more. Izby pre hendikepovaných sú na vyžiadanie. Detská postieľka na vyžiadanie.
priamo na krásnej piesočnatej pláži, ležadlá a slnečníky zdarma, plážové osušky zdarma, bar na pláži, vodné športy za poplatok
all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa vo forme teplých a studených snackov (koláčiky, keksíky, zmrzlina), bar pri bazéne, bar na pláži, neobmedzená konzumácia alkoholických a nealkoholických nápojov, vrátane kokteilov. Pri večeri je potrebné formálne oblečenie.  
letecká

Informácie o krajine a stredisku

Kos

Informácie o krajine a stredisku

OSTROV KOS nazývaný tiež Hippokratov ostrov je tretím najväčším ostrovom súostrovia Dodekanéz v Egejskom mori. Jeho dnešná podoba je poznačená vplyvom rôznych kultúr, čoho dôkazom sú ruiny gréckych chrámov a rímskych divadiel, turecké mešity s minaretmi z čias tureckej nadvlády, či stredoveká pevnosť Johanitov. S ostrovom sa najviac spája meno antického lekára Hippokrata považovaného za zakladateľa medicíny, s ktorým sú späté aj najvyhľadávanejšie atrakcie ostrova. Jednou z nich je prvá nemocnica Asklépion zasvätená bohu lekárov Asklépiovi. Na Platanovom námestí v meste Kos si turisti radi posedia pod slávnym stromom platanom, pod ktorým Hippokrates učil svojich žiakov. Hlavné mesto Kos je zároveň strediskom zábavy. Okrem historických pamiatok sa ostrov Kos pýši aj zelenou prírodou, piesočnatými plážami a priezračným morom. Výborným podmienkam sa tešia aj milovníci najrôznejších druhov vodných športov. Vďaka svojej neveľkej rozlohe je možné preskúmať tradičné dedinky vo vnútrozemí ako Zia, Pyli, Asfendiou, Kefalos, najkrajšie pláže Paradise Beach a Golden Beach, ako aj všetky ďaľšie čarovné zákutia ostrova v priebehu jedného dňa. 


MASTICHARI

Turistickým ruchom nedotknuté prístavné mestečko na severnom pobreží ostrova Kos ponúka pokojnú dovolenku na krásnych plážach s jemným bielym pieskom. Grécke more je tu priezračne modré s občasným výskytom väčších vĺn, ktorým sa tešia hlavne priaznivci surfovania, jachtingu. Neďaleko sa nachádza vodný park Lido s tobogánmi a bazénmi aj pre tých najmenších. Nájdu sa tu obchody so suvenírmi, supermarket, ale hlavne voňavé taverny, kde môžete ochutnať najčerstvejšie rybie špeciality známe po celom ostrove a popritom si vychutnať typickú grécku hudbu. Za zábavou či nákupmi treba vyraziť do 20 km vzdialeného hlavného mesta Kos, kde premávajú pravidelné autobusové linky. Transfer z letiska Antimachia trvá len cca 20 min.
  

Naši partneri