Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam *****

Hotel Atlantica Marmari Palace

Grécko - Kos - Mastichari
Popis
Luxusný hotelový resort situovaný priamo na piesočnatej pláži na gréckom ostrove Kos vhodný pre rodiny s deťmi, pre jednotlivcov aj mladých. Centrum je dostupné krátkou prechádzkoou, pre nadšencov adrenalínu a zábavy zasa moderný aquapark kúsok od hotela.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY 
Poloha
-
priamo pri pláži, 2 km od centra Mastichari s obchodíkmi, tavernami, reštauráciami (dostupné krátkou prechádzkou), moderný aquapark v blízkosti hotela, 17 km od mesta Kos, 15 km od letiska
Hotel
-

vstupná hala s recepciou, internetový kútik zaa poplatok, WI-FI za poplatok, spoločenská miestnosť so SAT TV, konferenčná miestnosť, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácie (talianska, grécka), kaviareň, lobby bar, snack bar pri bazéne, bazény s kaskádou, detský bazén, slnečníky a ležadlá grátis, terasa na slnenie, detské ihrisko, miniklub, animácie, denné a večerné programy, herňa, fitness centrum, tenisové kurty, minigolf, ihriská, parkovisko, wellness centrum za poplatok, záhrada


Izby
-
klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, rodinné izby oddelené posuvnými dverami vhodné pre 4 osoby, rodinné suity so spálňou a obývačkou vhodné až pre 3 dospelé osoby a jedno dieťa. Sú vybavené telefónom, rádiom, SAT TV, minibarom, trezorom, WI-FI za poplatok, sociálnym zariadením a sušičom na vlasy, balkón alebo terasa, výhľad do záhrady, na bazén alebo na more. Izby pre hendikepovaných sú na vyžiadanie. Detská postieľka na vyžiadanie.
Stravovanie
-
all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa vo forme teplých a studených snackov (koláčiky, keksíky, zmrzlina), bar pri bazéne, bar na pláži, neobmedzená konzumácia alkoholických a nealkoholických nápojov, vrátane kokteilov. Pri večeri je potrebné formálne oblečenie.  
Pláž
-
priamo na krásnej piesočnatej pláži, ležadlá a slnečníky zdarma, plážové osušky zdarma, bar na pláži, vodné športy za poplatok
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Plavba ku trom ostrovom –  plavba loďou so zastávkami na ostrovoch Plati, Kalymnos a Pserimos. Jedinečný program na každom z ostrovov, vrátane barbeque priamo na palube, kúpania, návštevy továrne na spracovanie špongií a relaxu na pláži (45,- Eur dospelý, 25,- Eur dieťa 2-12 rokov) 
Sopečný ostrov Nissyros –  plavba loďou do prístavu Mandraki a zostup na dno krátera aktívnej sopky Polyvotis. Prehliadka historického kláštora a tradičnej architektúry samotného prístavu Mandraki (45,- Eur dospelý, 25,- Eur dieťa 2-12 rokov) 
Okruh ostrovom City tour –  prehliadka ostrova vrátane pamiatok hlavného mesta Kos - tržnica, archeologické múzeum, mešita, Hippokratov platan, prvá nemocnica Asklepion (40,- Eur dospelý, 15,- Eur dieťa 2-12 rokov)
Informácie o krajine a stredisku
-

OSTROV KOS nazývaný tiež Hippokratov ostrov je tretím najväčším ostrovom súostrovia Dodekanéz v Egejskom mori. Jeho dnešná podoba je poznačená vplyvom rôznych kultúr, čoho dôkazom sú ruiny gréckych chrámov a rímskych divadiel, turecké mešity s minaretmi z čias tureckej nadvlády, či stredoveká pevnosť Johanitov. S ostrovom sa najviac spája meno antického lekára Hippokrata považovaného za zakladateľa medicíny, s ktorým sú späté aj najvyhľadávanejšie atrakcie ostrova. Jednou z nich je prvá nemocnica Asklépion zasvätená bohu lekárov Asklépiovi. Na Platanovom námestí v meste Kos si turisti radi posedia pod slávnym stromom platanom, pod ktorým Hippokrates učil svojich žiakov. Hlavné mesto Kos je zároveň strediskom zábavy. Okrem historických pamiatok sa ostrov Kos pýši aj zelenou prírodou, piesočnatými plážami a priezračným morom. Výborným podmienkam sa tešia aj milovníci najrôznejších druhov vodných športov. Vďaka svojej neveľkej rozlohe je možné preskúmať tradičné dedinky vo vnútrozemí ako Zia, Pyli, Asfendiou, Kefalos, najkrajšie pláže Paradise Beach a Golden Beach, ako aj všetky ďaľšie čarovné zákutia ostrova v priebehu jedného dňa. 


MASTICHARI

Turistickým ruchom nedotknuté prístavné mestečko na severnom pobreží ostrova Kos ponúka pokojnú dovolenku na krásnych plážach s jemným bielym pieskom. Grécke more je tu priezračne modré s občasným výskytom väčších vĺn, ktorým sa tešia hlavne priaznivci surfovania, jachtingu. Neďaleko sa nachádza vodný park Lido s tobogánmi a bazénmi aj pre tých najmenších. Nájdu sa tu obchody so suvenírmi, supermarket, ale hlavne voňavé taverny, kde môžete ochutnať najčerstvejšie rybie špeciality známe po celom ostrove a popritom si vychutnať typickú grécku hudbu. Za zábavou či nákupmi treba vyraziť do 20 km vzdialeného hlavného mesta Kos, kde premávajú pravidelné autobusové linky. Transfer z letiska Antimachia trvá len cca 20 min.
  

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri