Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Hotel E-Geo

Grécko - Kos - Marmari
Popis

Krásny dovolenkový rezort vhodný nielen pre rodiny s deťmi situovaný v blízkosti piesočnatej pláže obklopený záhradou na čarovnom a obľúbenom gréckom ostrove Kos v letovisku Marmari.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY 

Poloha
-
50 m od pláže, 1 km od centra letoviska Marmari s obchodíkmi, reštauráciami, tavernami a barmi, autobusová zastávka priamo pred hotelom, 15 km od letiska
Hotel
-

hlavná recepcia, WI-FI zdarma, 4 reštaurácie (hlavná, grécka, americká a medzinárodná), 5 barov, bazény pre deti, bazén pre dospelých, bazén s detskými atrakciami, slnečníky a ležadlá zdarma, ihrisko, amfiteáter, animácie, denné a večerné programy, čistiareň, minimarket, zlatníctvo, parkovisko, 4 tenisové kurty, basketbal, volejbal, lukostreľba, aerobik, joga, minifutbal, fitness, wellness (sauna, masáže, kozmetika, hammam za poplatok) 

Izby
-
štandardné 2,3 lôžkové izby, izby typu SUPERIOR, rodinné izby pre max. 4 osoby so zaťahovacími dverami, s výhľadom do záhrady, na bazén alebo na more. Vybavenie: klimatizácia, WIFI zdarma, trezor, minibar za poplatok, SAT TV, set na kávu a čaj, sušič na vlasy, sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa).
Stravovanie
-
all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bohatých bufetových stolov, detský bufet, občerstvenie počas dňa (snacks, sendviče, koláčiky, zákusky, , neobmedzená konzumácia alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby. Strava pre celiatikov, vegetariánov, vegánov.
Pláž
-
50 m od piesočnatej pláže, ležadlá a slnečníky zdarma, vodné športy za poplatok, plážové osušky za depozit 
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Plavba ku trom ostrovom 3 islands – plavba loďou so zastávkami na ostrovoch Plati, Kalymnos a Pserimos. Jedinečný program na každom z ostrovov, kúpania, návštevy továrne na spracovanie špongií a relaxu na pláži, nezahŕňa obed (55 Eur dospelý, 30 Eur dieťa 2-11,99 rokov) 

Sopečný ostrov Nissyros –  plavba loďou do prístavu Mandraki, odvoz autobusom a zostup na dno krátera aktívnej sopky Polyvotis. Prehliadka historického kláštora a tradičnej architektúry samotného prístavu Mandraki, bez vstupov a lístka do autobusu (35 Eur dospelý, 20 Eur dieťa 2-11,99 rokov)     

Okruh ostrovom City tour –  prehliadka ostrova vrátane pamiatok hlavného mesta Kos - tržnica, archeologické múzeum, mešita, Hippokratov platan, prvá nemocnica Asklepion, nezahŕňa vstupy ani obed (46 Eur dospelý, 36 Eur dieťa 2-11,99 rokov)   

Bodrum - návšteva mesta v Turecku, 50 minútová plavba loďou, voľný program (kúpanie, nakupovanie, návšteva pamiatok), povinný pas, nezahŕňa obed ani vstupy (48 Eur dospelý, 28 Eur dieťa 2-11,99 rokov + 9 EUR / osoba prístavná taxa)   

Aegean adventure - dobrodružná plavba k dvom ostrovom, Agios Antonios, ktorý sa pýši výrobou pemzy a sopečný ostrov Nissyros, kúpanie, obed, vstup do krátera, odporúčame vhodnú obuv, nezahŕňa vstup do krátera ani iné vstupy (58 Eur dospelý, 35 Eur dieťa 2-11,99 rokov vrátane autobusu)    

  

Informácie o krajine a stredisku
-

OSTROV KOS nazývaný tiež Hippokratov ostrov je tretím najväčším ostrovom súostrovia Dodekanéz v Egejskom mori. Jeho dnešná podoba je poznačená vplyvom rôznych kultúr, čoho dôkazom sú ruiny gréckych chrámov a rímskych divadiel, turecké mešity s minaretmi z čias tureckej nadvlády, či stredoveká pevnosť Johanitov. S ostrovom sa najviac spája meno antického lekára Hippokrata považovaného za zakladateľa medicíny, s ktorým sú späté aj najvyhľadávanejšie atrakcie ostrova. Jednou z nich je prvá nemocnica Asklépion zasvätená bohu lekárov Asklépiovi. Na Platanovom námestí v meste Kos si turisti radi posedia pod slávnym stromom platanom, pod ktorým Hippokrates učil svojich žiakov. Hlavné mesto Kos je zároveň strediskom zábavy. Okrem historických pamiatok sa ostrov Kos pýši aj zelenou prírodou, piesočnatými plážami a priezračným morom. Výborným podmienkam sa tešia aj milovníci najrôznejších druhov vodných športov. Vďaka svojej neveľkej rozlohe je možné preskúmať tradičné dedinky vo vnútrozemí ako Zia, Pyli, Asfendiou, Kefalos, najkrajšie pláže Paradise Beach a Golden Beach, ako aj všetky ďaľšie čarovné zákutia ostrova v priebehu jedného dňa. 


Marmari

letovisko známe širokou pieskovou plážou, vhodná pre fanúšikov plávania, vodných športov, jazdy na koňoch. Na pláži sú roztrúsené bary, na uliciach taverny a reštaurácie. Neďaleká laguna a mokradina Alikis je domovom plameniakov a pelikánov.Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Katalánsko a Barcelona letecky
Letecky 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzska rivéra
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Bologna a San Maríno s kúpaním
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Cesta španielskym kráľovstvom
Letecky 11 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Talianske alpské jazerá
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri