Last Minute

Hotel Labranda Marine Aquapark

Kvalitný hotel priamo na pláži situovaný na malebnom ostrove Kos s aquaparkom a bazénom s vlnami, vhodný pre rodiny s deťmi, ale aj všetky vekové kategórie. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY  Čítať viac
od 0 €
Kalkulovať
  • 9.6

    Hodnotenie

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

7 x ubytovanie s all inclusive, leteckú dopravu Bratislava - Kos - Bratislava, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). 

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok 25 EUR/osoba, pobytová taxa od 1,50 EUR do 10 EUR/izba/noc (platba na mieste, podľa kategórie hotela). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo PLUS.

Hotel Labranda Marine Aquapark - viac informácií

Kvalitný hotel priamo na pláži situovaný na malebnom ostrove Kos s aquaparkom a bazénom s vlnami, vhodný pre rodiny s deťmi, ale aj všetky vekové kategórie.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY 

priamo na pláži, 3,5 km od centra letoviska Tigaki (obchody, taverny, tradičný trh, turistické atrakcie), 15 km od letiska

vstupná hala s recepciou, WIFI zdarma, lobby bar, snack bar, hlavná reštaurácia s barom, grécka taverna, talianska reštaurácia, spoločenská miestnosť, TV miestnosť, aquapark (4 bazény, bazén s umelými vlnami, detský bazén, tobogány, šmykľavky), opaľovacia terasa, ležadlá a slnečníky zdarma, minimarket, herňa, zmenáreň, detské ihrisko, animácie, večerné programy, detský klub, stolný tenis, šípky, vodná gymnastika, detské motokáry za poplatok, parkovisko, záhrada, fitness centrum, wellness a sauna (masáže a kozmetika za poplatok), práčovňa za poplatok, úschovňa batožín, autopožičovňa.                            

klimatizované priestranné superior DOUBLE izby, izby typu superior FAMILY vhodné pre 4 osoby, majú dve spálne, vstupnú halu, SAT TV, telefón, minichladničku, trezor za poplatok, set na kávu a čaj, sociálne zariadenie so sprchou (vaňou), sušič na vlasy, balkón alebo terasu, s výhľadom do záhrady, s bočným alebo priamym výhľadom na more za poplatok. Family suity sú vhodné najmä pre rodiny s deťmi (pre až 5 osôb), s rovnakým vybavením. Hotel disponuje niekoľkými izbami pre hendikepovaných klientov na vyžiadanie. Detská postieľka na vyžiadanie.                    

užšia piesočnatá pláž s kamienkami, s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky zdarma (vhodná je obuv do vody), vodné športy za poplatok.  10 minút chôdze od hotela je centrálna piesočnatá pláž ocenená Modrou vlajkou EU. Plážové osušky zdarma.

                         

formou all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, detský bufet, občerstvenie počas dňa (pečivo, palacinky, zákusky, káva, čaj, zmrzlina), neobmedzená konzumácia alkoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby. Nápoje vo fľašiach, turecká káva, čerstvá šťava sú za poplatok. Vyžaduje sa formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov).
letecká

Informácie o krajine a stredisku

Kos

Informácie o krajine a stredisku

OSTROV KOS nazývaný tiež Hippokratov ostrov je tretím najväčším ostrovom súostrovia Dodekanéz v Egejskom mori. Jeho dnešná podoba je poznačená vplyvom rôznych kultúr, čoho dôkazom sú ruiny gréckych chrámov a rímskych divadiel, turecké mešity s minaretmi z čias tureckej nadvlády, či stredoveká pevnosť Johanitov. S ostrovom sa najviac spája meno antického lekára Hippokrata považovaného za zakladateľa medicíny, s ktorým sú späté aj najvyhľadávanejšie atrakcie ostrova. Jednou z nich je prvá nemocnica Asklépion zasvätená bohu lekárov Asklépiovi. Na Platanovom námestí v meste Kos si turisti radi posedia pod slávnym stromom platanom, pod ktorým Hippokrates učil svojich žiakov. Hlavné mesto Kos je zároveň strediskom zábavy. Okrem historických pamiatok sa ostrov Kos pýši aj zelenou prírodou, piesočnatými plážami a priezračným morom. Výborným podmienkam sa tešia aj milovníci najrôznejších druhov vodných športov. Vďaka svojej neveľkej rozlohe je možné preskúmať tradičné dedinky vo vnútrozemí ako Zia, Pyli, Asfendiou, Kefalos, najkrajšie pláže Paradise Beach a Golden Beach, ako aj všetky ďaľšie čarovné zákutia ostrova v priebehu jedného dňa. 


TIGAKI
Príjemné stredisko na ostrove Kos leží na 10 km dlhej piesočnatej pláži charakteristickej priezračne čistou vodou a vstupom do mora ideálnym pre detské aktivity a užitie si dovolenky. Naopak priaznivé poveternostné podmienky potešia milovníkov vodných športov. Ponúka širokú škálu ubytovania, od jednoduchých apartmánov po luxusné hotelové komplexy. Nachádza sa tu množstvo taverien, obchodíkov aj diskoték obkolesených bujnou zeleňou a kvetinami. Transfer z letiska trvá cca 40 min.

Naši partneri