Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Hotel Labranda Marine Aquapark

Grécko - Kos - Tigaki
Popis

Kvalitný hotel priamo na pláži situovaný na malebnom ostrove Kos s aquaparkom a bazénom s vlnami, vhodný pre rodiny s deťmi, ale aj všetky vekové kategórie.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY 

Poloha
-
priamo na pláži, 3,5 km od centra letoviska Tigaki (obchody, taverny, tradičný trh, turistické atrakcie), 15 km od letiska
Hotel
-

vstupná hala s recepciou, WIFI zdarma, lobby bar, snack bar, hlavná reštaurácia s barom, grécka taverna, talianska reštaurácia, spoločenská miestnosť, TV miestnosť, aquapark (4 bazény, bazén s umelými vlnami, detský bazén, tobogány, šmykľavky), opaľovacia terasa, ležadlá a slnečníky zdarma, minimarket, herňa, zmenáreň, detské ihrisko, animácie, večerné programy, detský klub, stolný tenis, šípky, vodná gymnastika, detské motokáry za poplatok, parkovisko, záhrada, fitness centrum, wellness a sauna (masáže a kozmetika za poplatok), práčovňa za poplatok, úschovňa batožín, autopožičovňa.                            

Izby
-

klimatizované priestranné superior DOUBLE izby, izby typu superior FAMILY vhodné pre 4 osoby, majú dve spálne, vstupnú halu, SAT TV, telefón, minichladničku, trezor za poplatok, set na kávu a čaj, sociálne zariadenie so sprchou (vaňou), sušič na vlasy, balkón alebo terasu, s výhľadom do záhrady, s bočným alebo priamym výhľadom na more za poplatok. Family suity sú vhodné najmä pre rodiny s deťmi (pre až 5 osôb), s rovnakým vybavením. Hotel disponuje niekoľkými izbami pre hendikepovaných klientov na vyžiadanie. Detská postieľka na vyžiadanie.                    

Stravovanie
-

formou all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu, detský bufet, občerstvenie počas dňa (pečivo, palacinky, zákusky, káva, čaj, zmrzlina), neobmedzená konzumácia akoholických a nealkoholických nápojov miestnej výroby. Nápoje vo fľašiach, turecká káva, čerstvá šťava sú za poplatok. Vyžaduje sa formálne oblečenie (dlhé nohavice u mužov).
Pláž
-

užšia piesočnatá pláž s kamienkami, s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky zdarma (vhodná je obuv do vody), vodné športy za poplatok.  10 minút chôdze od hotela je centrálna piesočnatá pláž ocenená Modrou vlajkou EU. Plážové osušky zdarma.

                         

Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Plavba ku trom ostrovom –  plavba loďou so zastávkami na ostrovoch Plati, Kalymnos a Pserimos. Jedinečný program na každom z ostrovov, vrátane barbeque priamo na palube, kúpania, návštevy továrne na spracovanie špongií a relaxu na pláži (45,- Eur dospelý, 25,- Eur dieťa 2-12 rokov) 
Sopečný ostrov Nissyros –  plavba loďou do prístavu Mandraki a zostup na dno krátera aktívnej sopky Polyvotis. Prehliadka historického kláštora a tradičnej architektúry samotného prístavu Mandraki (45,- Eur dospelý, 25,- Eur dieťa 2-12 rokov) 
Okruh ostrovom City tour –  prehliadka ostrova vrátane pamiatok hlavného mesta Kos - tržnica, archeologické múzeum, mešita, Hippokratov platan, prvá nemocnica Asklepion (40,- Eur dospelý, 15,- Eur dieťa 2-12 rokov)

Informácie o krajine a stredisku
-

OSTROV KOS nazývaný tiež Hippokratov ostrov je tretím najväčším ostrovom súostrovia Dodekanéz v Egejskom mori. Jeho dnešná podoba je poznačená vplyvom rôznych kultúr, čoho dôkazom sú ruiny gréckych chrámov a rímskych divadiel, turecké mešity s minaretmi z čias tureckej nadvlády, či stredoveká pevnosť Johanitov. S ostrovom sa najviac spája meno antického lekára Hippokrata považovaného za zakladateľa medicíny, s ktorým sú späté aj najvyhľadávanejšie atrakcie ostrova. Jednou z nich je prvá nemocnica Asklépion zasvätená bohu lekárov Asklépiovi. Na Platanovom námestí v meste Kos si turisti radi posedia pod slávnym stromom platanom, pod ktorým Hippokrates učil svojich žiakov. Hlavné mesto Kos je zároveň strediskom zábavy. Okrem historických pamiatok sa ostrov Kos pýši aj zelenou prírodou, piesočnatými plážami a priezračným morom. Výborným podmienkam sa tešia aj milovníci najrôznejších druhov vodných športov. Vďaka svojej neveľkej rozlohe je možné preskúmať tradičné dedinky vo vnútrozemí ako Zia, Pyli, Asfendiou, Kefalos, najkrajšie pláže Paradise Beach a Golden Beach, ako aj všetky ďaľšie čarovné zákutia ostrova v priebehu jedného dňa. 


TIGAKI
Príjemné stredisko na ostrove Kos leží na 10 km dlhej piesočnatej pláži charakteristickej priezračne čistou vodou a vstupom do mora ideálnym pre detské aktivity a užitie si dovolenky. Naopak priaznivé poveternostné podmienky potešia milovníkov vodných športov. Ponúka širokú škálu ubytovania, od jednoduchých apartmánov po luxusné hotelové komplexy. Nachádza sa tu množstvo taverien, obchodíkov aj diskoték obkolesených bujnou zeleňou a kvetinami. Transfer z letiska trvá cca 40 min.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri