Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Andy´s Plaza Hotel

Grécko - Kréta - Agia Pelagia
Popis
Príjemný rodinný aparthotel, ležiaci v malebnej rybárskej dedinke Agia Pelagia, obklopenej olivovými hájmi s krásnymi piesočnatými plážami nedotknutými masovým turizmom.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
150 m od piesočnatej pláže, len 5 minút chôdze od obchodov, barov a typických gréckych taverien. Dedinka Agia Pelagia je výborným východiskovým bodom na výlety za poznávaním ostrova. Hlavné mesto Heraklion so svojimi čarovnými kamennými uličkami, bazilikou či benátskou pevnosťou je vzdialené len 25 km. Transfer na letisko v Heraklione trvá približne 20 minút.
Hotel
-
recepcia, záhrada s ležadlami a slnečníkmi, detské ihrisko, slnečná oddychová terasa na streche hotela s panoramatickým výhľadom. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma. Pre hostí je v stredisku k dispozícii požičovňa áut za poplatok.
Izby
-
účelne zariadené apartmány pre 2 až 4 osoby. Všetky apartmány majú spálňu, vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), balkón s posedením a obývaciu miestnosť s kuchynkou vybavenú varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a základným kuchynským vybavením. Medzi ďalšie vybavenie patrí klimatizácia (za poplatok), sušič na vlasy, SAT TV, telefón a trezor (za poplatok).
Stravovanie
-
bez stravy. V blízkosti hotela a pozdĺž pláže sa nachádza viacero reštaurácií, taverien či barov s rozmanitými možnosťami občerstvenia v autentickom prostredí gréckeho vidieka.
Pláž
-
dostupných viacero úzkych pláží so zlatistým pieskom a romantických zákutí oddelených skalnatými útesmi. Ležadlá, slnečníky, vodné športy a bar na pláži sú za poplatok u miestnych poskytovateľov služieb.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Elafonissi - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli - palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene) Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.
Informácie o krajine a stredisku
-
Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri