Last Minute

Andy´s Plaza Hotel

Príjemný rodinný aparthotel, ležiaci v malebnej rybárskej dedinke Agia Pelagia, obklopenej olivovými hájmi s krásnymi piesočnatými plážami nedotknutými masovým turizmom. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJIN... Čítať viac
od 0 €
Kalkulovať
  • 10

    Hodnotenie

Termíny a ceny

Termíny na tento zájazd sú aktuálne nedostupné. V prípade bližších informácií nás môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 37 655 00 11/12 alebo emailom na turancar@turancar.sk .

Ďakujeme za pochopenie, kolektív CK Turancar.

Podobná ponuka TU

V cene sú zahrnuté

7, 10 resp. 11x ubytovanie v apartmáne bez stravy, letecká doprava Bratislava - Heraklion - Bratislava alebo Košice - Heraklion - Košice, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci)

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok 25 EUR/osoba, pobytová taxa od 1,50 EUR do 10 EUR/izba/noc (platba na mieste, podľa kategórie hotela). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo PLUS.

Andy´s Plaza Hotel - viac informácií

Príjemný rodinný aparthotel, ležiaci v malebnej rybárskej dedinke Agia Pelagia, obklopenej olivovými hájmi s krásnymi piesočnatými plážami nedotknutými masovým turizmom.
PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
150 m od piesočnatej pláže, len 5 minút chôdze od obchodov, barov a typických gréckych taverien. Dedinka Agia Pelagia je výborným východiskovým bodom na výlety za poznávaním ostrova. Hlavné mesto Heraklion so svojimi čarovnými kamennými uličkami, bazilikou či benátskou pevnosťou je vzdialené len 25 km. Transfer na letisko v Heraklione trvá približne 20 minút.
recepcia, záhrada s ležadlami a slnečníkmi, detské ihrisko, slnečná oddychová terasa na streche hotela s panoramatickým výhľadom. Wi-Fi internetové pripojenie zdarma. Pre hostí je v stredisku k dispozícii požičovňa áut za poplatok.
účelne zariadené apartmány pre 2 až 4 osoby. Všetky apartmány majú spálňu, vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha alebo vaňa), balkón s posedením a obývaciu miestnosť s kuchynkou vybavenú varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou a základným kuchynským vybavením. Medzi ďalšie vybavenie patrí klimatizácia (za poplatok), sušič na vlasy, SAT TV, telefón a trezor (za poplatok).
dostupných viacero úzkych pláží so zlatistým pieskom a romantických zákutí oddelených skalnatými útesmi. Ležadlá, slnečníky, vodné športy a bar na pláži sú za poplatok u miestnych poskytovateľov služieb.
bez stravy. V blízkosti hotela a pozdĺž pláže sa nachádza viacero reštaurácií, taverien či barov s rozmanitými možnosťami občerstvenia v autentickom prostredí gréckeho vidieka.
letecká

Informácie o krajine a stredisku

Kréta

Informácie o krajine a stredisku

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min
Naši partneri