Last Minute

Elefteria Hotel

Rodinný hotel situovaný na kopci na romantickom ostrove Kréta, s prekrásnym výhľadom a priateľskou atmosférou, ponúka klientom pokojnú dovolenku. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY Čítať viac
od 1 081 € 824 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 07.08. - 14.08.

  St - St 7 nocí
  • BTS
  • KSC
  • raňajky
  cena s poplatkami za os. 1 193,00 € 950,75 €
 • 14.08. - 21.08.

  St - St 7 nocí
  • BTS
  • KSC
  • raňajky
  cena s poplatkami za os. 1 081,00 € 823,90 €

V cene sú zahrnuté

7, 10, resp. 11x ubytovanie s raňajkami, letecká doprava Bratislava - Heraklion - Bratislava alebo Košice - Heraklion - Košice, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci). 

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 199 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emisný a environmentálny príplatok 25 EUR/osoba, pobytová taxa od 1,50 EUR do 10 EUR/izba/noc (platba na mieste, podľa kategórie hotela). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo PLUS.

Elefteria Hotel - viac informácií

Rodinný hotel situovaný na kopci na romantickom ostrove Kréta, s prekrásnym výhľadom a priateľskou atmosférou, ponúka klientom pokojnú dovolenku.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

850 m od prekrásnej piesočnatej pláže, v letovisku Agia Marina, 8 km od mesta Chania

hlavná budova s 3 vedľajšími, vstupná hala s recepciou, WIFI zdarma, výťah, TV miestnosť, knižnica, reštaurácia, bar, práčovňa (za poplatok), bazén, detský bazén, terasa, lehátka a slnečníky zdarma, záhrada, miniklub, animácie, ihrisko, fitness, stolný tenis, šípky, biliard, sauna (za poplatok), parkovisko, požičovňa bicyklov, hotelový minibus na pláž.

klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú balkón alebo terasu, trezor (za poplatok), chladnička, WIFI zdarma, telefón, SAT TV, sušič na vlasy, kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou. Izby typu SUPERIOR sú dvojlôžkové s možnosťou jednej prístelky, s výhľadom na more (za poplatok) alebo do záhrady, s rovnakým vybavením. K dispozícii sú aj rodinné izby za príplatok, ktoré majú oddelené spálne, s jednou spoločnou kúpeľňou. Detská postieľka na vyžiadanie.

piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora vzdialená 850 m od hotela, dá sa využiť hotelový minibus, prípadne pešo, lehátka a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok, množstvo barov a taverien priamo na pláži. 
raňajky formou bufetových stolov, možnosť dokúpiť večere za poplatok (bufetové stoly)
letecká

Informácie o krajine a stredisku

Kréta

Informácie o krajine a stredisku

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.

 

Agia Marina je mesto na ostrove Kréta. Je súčasťou obce Chania, má 2005 obyvateľov.


Naši partneri