Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Elefteria Hotel

Grécko - Kréta - Agia Marina
Popis

Rodinný hotel situovaný na kopci na romantickom ostrove Kréta, s prekrásnym výhľadom a priateľskou atmosférou, ponúka klientom pokojnú dovolenku.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
850 m od prekrásnej piesočnatej pláže, v letovisku Agia Marina, 8 km od mesta Chania
Hotel
-

hlavná budova s 3 vedľajšími, vstupná hala s recepciou, WIFI zdarma, výťah, TV miestnosť, knižnica, reštaurácia, bar, práčovňa (za poplatok), bazén, detský bazén, terasa, lehátka a slnečníky zdarma, záhrada, miniklub, animácie, ihrisko, fitness, stolný tenis, šípky, biliard, sauna (za poplatok), parkovisko, požičovňa bicyklov, hotelový minibus na pláž.

Izby
-

klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú balkón alebo terasu, trezor (za poplatok), chladnička, WIFI zdarma, telefón, SAT TV, sušič na vlasy, kúpeľňa so sprchovým kútom alebo vaňou. Izby typu SUPERIOR sú dvojlôžkové s možnosťou jednej prístelky, s výhľadom na more (za poplatok) alebo do záhrady, s rovnakým vybavením. K dispozícii sú aj rodinné izby za príplatok, ktoré majú oddelené spálne, s jednou spoločnou kúpeľňou. Detská postieľka na vyžiadanie.

Stravovanie
-
raňajky formou bufetových stolov, možnosť dokúpiť večere za poplatok (bufetové stoly)
Pláž
-
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora vzdialená 850 m od hotela, dá sa využiť hotelový minibus, prípadne pešo, lehátka a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok, množstvo barov a taverien priamo na pláži. 
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Elafonissi  - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli -  palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku
-

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.

 

Agia Marina je mesto na ostrove Kréta. Je súčasťou obce Chania, má 2005 obyvateľov.


Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Naši partneri