Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Hotel Bali Mare

Grécko - Kréta - Bali
Popis
Rodinný 4* hotel postavený v obľúbenom letovisku Bali na čarovnom ostrove Kréta v blízkosti jednej z najkrajších piesočnatej pláži.
Poloha
-
v letovisku Bali, 200 m od pláže, 500 m od centra, 100 m od reštaurácií, obchodov a barov, 32 km od mestečka Rethymna, 43 km od letiska v Heraklione
Hotel
-

recepcia, WIFI zdarma, hlavná reštaurácia s výhľadom na more, lobby, pool bar, 2 bazény, detský bazén, leždlá a slnečníky zdarma, za poplatok sa ponúka biliard, stolný tenis a tenis, detské ihrisko

Izby
-

klimatizované dvojlôžkové izby s prístelkou, rodinné izby pre 2 - 4 osoby, s výhľadom do okolia alebo do záhrady, pozostávajú z TV/SAT, minichladničky, setu na kávu a čaj, trezoru, kúpelne s WC a so  sprchou alebo s vaňou, sušičom na vlasy.

Stravovanie
-
all inclusive - raňajky a večere formou bufetových stolov, obedy formou menu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 11:00 - 23:00.
Pláž
-
200 m od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora, cez miestnu komunikáciu, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Elafonissi  - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli -  palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku
-

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.

 

Letovisko Bali, kde stále cítiť pôvodný vidiecky vplyv. Posedieť si tu môžete v miestnych rybárskych taverničkách, ale nájdete tu aj niekoľko kaviarní, obchodov a barov. Miestnymi spojmi sa dostanete do historického mesta Rethymno (35 km), ale aj do hlavného mesta Heraklion (45 km). Transfer z letiska v Heraklione trvá cca hodinu.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Kavros Garden *** 26.6.2024 - 3.7.2024
Letecky
raňajky/polpenzia/all inclusive
cena za osobu od
405 €
Tipy na poznávačky
Balkán
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Dvůr Králové a české Peklo
Autobusom 2 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Krakow a Wroclaw
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri