Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Hotel Bali Star

Grécko - Kréta - Bali
Popis

Moderný rodinný hotel na ostrove Kréta v tvare amfiteátra situovaný v prekrásnej záhrade priamo v letovisku Bali ponúka dovolenku v blízkosti pláže s výhľadom na prístav.  

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
v blízkosti pláže, 400 m od centra, 50 m od miestneho obchodu, 32 km od mesta Rethymno, 47 km od mesta Heraklion aj od letiska
Hotel
-
vstupná hala s recepciou, WI-FI v celom areáli hotela zdarma, výťah, lobby, reštaurácia, Mambo reštaurácia a´la carte, bar pri bazéne, bar na pláži, bazén, detský bazén, slnečníky a ležadlá zdarma (osušky za poplatok), zmenáreň, detské ihrisko, biliard, parkovisko  
Izby
-

dvojlôžkové izby štandard alebo superior s možnosťou jednej prístelky, s balkónom alebo terasou, s výhľadom na more alebo do záhrady, rodinné izby s oddelenou spálňou, ktoré sú vhodné pre max. 2 dospelé osoby a 2 deti, prípadne 3 dospelé osoby, môžu mať výhľad na more, prípadne bočný výhľad na more. Junior suity môžu mať zdieľaný bazén, sú vhodné pre max. 4 osoby. Vybavenosť: klimatizácia, TV, kanvica, chladnička, sušič na vlasy a trezor (za poplatok). Detská postieľka na vyžiadanie.

Stravovanie
-
raňajky formou bufetu, polpenzia za doplatok – raňajky a večera formou bufetových stolov.
Pláž
-
100 m od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora, oddelená záhradou a miestnou komunikáciou, slnečníky a ležadlá za poplatok (plážové osušky za poplatok), vodné športy za poplatok
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Elafonissi  - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli -  palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku
-

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.

 

Letovisko Bali, kde stále cítiť pôvodný vidiecky vplyv. Posedieť si tu môžete v miestnych rybárskych taverničkách, ale nájdete tu aj niekoľko kaviarní, obchodov a barov. Miestnymi spojmi sa dostanete do historického mesta Rethymno (35 km), ale aj do hlavného mesta Heraklion (45 km). Transfer z letiska v Heraklione trvá cca hodinu.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Praha, zámky a hrady
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Česko a Rakúsko
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri