Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
*****

Hotel Lyttos Beach

Grécko - Kréta - Anissaras
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Moderný all inclusive hotel s aquaparkom na ostrove Kréta, leží priamo na pláži, je vhodný pre rodiny s deťmi, pre páry, ale aj pre náročných klientov.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINYPoloha
-
priamo na pláži, asi 4km od centra mesta Hersonissos a iba 23 kilometrov od hlavného mesta Heraklion
Hotel
-
disponuje priestrannou halou s recepciou, požičovňou áut, bankomatom, zmenárňou, hernou miestnosťou pre deti, počítačovou miestnosťou, lekárskymi službami (za poplatok), poštovými službami (za poplatok), supermarketom, zlatníctvom, či plne vybavenou posilovňou (zdarma). Neodmysliteľnou súčasťou hotela je SPA a skrášľovacie kúry za poplatok, niekoľko typov bazénov, ktorým dominuje veľký olympijský bazén pre dospelých plavcov, detský bazén, bazén pre infantov alebo vnútorný vyhrievaný bazén. Hotel svojim hosťom poskytuje aj športové aktivity ako je tenis, basketbal, volejbal, futbal, zumba, joga, biliard. Jedná sa o hotel orientovaný na rodiny s deťmi, ktoré čaká amfiteáter s predstaveniami, vodný park, kde sa nachádza niekoľko tobogánov, bazénov, či konajú animátorské predstavenia. Pre dospelých hotel ponúka niekoľko reštaurácií – hlavná reštaurácia s medzinárodnou kuchyňou, tematická taverna, ázijská reštaurácia, snack bar a fast food. Súčasťou je aj bar pri bazéne, lobby bar, plážový bar, klub. Wi-Fi je vo všetkých priestoroch hotela zdarma
Izby
-

izby sú rôzne: dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek, rodinné izby s možnosťou dvoch prísteliek v oddelených miestnostiach, junior suity štandard, junior suity priamo na pláži so zdieľaným bazénom, pre max. 3 dospelých a jedno dieťa. Je možné rezervovať si izbu s výhľadom na more, prípadne so súkromným bazénom. Súčasťou všetkých klimatizovaných izieb je terasa alebo balkón, TV, kanvica, čaj, voda, telefón, mini chladnička, trezor (zdarma), osušky k pláži alebo bazénom, sprchový kút resp. vaňa, WC a sušič na vlasy.Stravovanie
-
formou all inclusive, kde môžu návštevníci ochutnať domáce produkty vo forme pestrej stravy, miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov. Stravovanie je možné v hlavnej reštaurácii, kde sa podávajú raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere, v tematickej taverne, kde sa podávajú raňajky, obedový bufet a večere (rezervácia nutná), ktoré sú zamerané tematicky na rôzne svetové kuchyne, v ázijskej reštaurácií sa konajú len večere (rezervácia nutná). Snack bar je zameraný na BBQ jedlá a fast food.
Pláž
-
privátna hotelová pláž s jemným pieskom a s pozvoľným vstupom do mora (vhodná aj pre osoby ZŤP). V blízkosti sa tu nachádza plážový bar. Hotel poskytuje hosťom plážový servis (slnečníky, ležadlá a osušky) zdarma. 
Doprava
-
letecky
Fakultatívne výlety
-

Elafonissi - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli - palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku
-

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov Kréta je známou a obľúbenou destináciou na dovolenku aj kvôli krétskemu vínu, olivovému oleju, keramike, piesňam (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancu (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznym zvykom (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min. 

ANISSARAS tichšie stredisko na ostrove Kréta blízkosti rušného mesta Hersonissos (4 km), od letiska Heraklion je vzdialené 30 km. Je známe dlhou piesočnatou plážou s postupným vstupom do mora. Nájdete tu niekoľko kaviarničiek a taverien, po plážovej promenáde sa dostanete do rušného centra. 

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri