Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute
*****

Hotel Lyttos Mare

Grécko - Kréta - Anissaras
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Exkluzívny all inclusive hotel na ostrove Kréta vhodný pre najnáročnejších klientov, ktorý spĺňa všetky podmienky ideálnej dovolenky. Ponúka široké možnosti športových a relaxačných aktivít.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY 

Poloha
-
priamo na pláži, hneď vedľa hotela Lyttos Beach, asi 4km od centra mesta Hersonissos a iba 23 kilometrov od hlavného mesta a od letiska v Heraklione
Hotel
-

v moderne zariadenej vstupnej hale sa nachádza recepcia a lobby bar (12:00-24:00), niekoľko výťahov, zmenáreň, požičovňa áut, poštové služby (za poplatok), lekárske služby (za poplatok), úschovňa batožiny, bankomat. Hotel ponúka aj tenisové kurty, golfové ihrisko, lukostreľbu, basketbal, volejbal, amfiteáter s večernými predstaveniami, detský klub, kde si na svoje prídu aj najmenší, posilňovňu, atletické centrum a SPA. Hotel zdieľa niekoľko priestorov so susedným Lyttos Beach vrátane využitia vodného parku a pláže. V hoteli sa nachádza hlavný bazén, bazén pre deti a vnútorný vyhrievaný bazén. Okrem už spomínaného lobby baru sa v hoteli nachádza aj hlavný bar, bar pri bazéne a niekoľko reštaurácií – hlavná reštaurácia, taverna s gréckou kuchyňou, street food a snack reštaurácia, ázijská a´la carte reštaurácia a argentínska a´la carte reštaurácia. WI-FI je v celom rezorte zdarma.

Izby
-
dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, rodinné izby s možnosťou dvoch prísteliek (oddelené miestnosti), junior suity alebo suity štandard vhodné pre max. 3 osoby. Hotel disponuje aj izbami pre ZŤP, izbami so súkromným alebo zdieľaným bazénom, s výhľadom na bazény alebo na more. Súčasťou izby je terasa/balkón, TV, kávovar, voda, mini chladnička, klimatizácia, sprchový kút resp. vaňa, osušky k bazénu alebo na pláž, trezor (zdarma), telefón a sušič na vlasy.
Stravovanie
-
formou all inclusive - skoré raňajky, raňajky, obedy, večere. Jedlo si klienti môžu vychutnať aj v gréckej reštaurácii, kde sa podávajú raňajky, obedy, večere, street food, ďalej snack reštauráciu, ázijskú à la carte reštauráciu (rezervácia nutná), argentínsku à la carte reštauráciu (rezervácia nutná), ako aj osviežiť sa domácimi alkoholickými a nealkoholickými nápojmi.
Pláž
-
hotel disponuje vlastnou piesočnatou plážou s pozvoľným vstupom do mora (vhodná aj pre osoby ZŤP). Hotel poskytuje plážový servis (slnečníky a ležadlá) zdarma. 
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Elafonissi - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli - palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku
-

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov Kréta je známou a obľúbenou destináciou na dovolenku aj kvôli krétskemu vínu, olivovému oleju, keramike, piesňam (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancu (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznym zvykom (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min. 

ANISSARAS tichšie stredisko na ostrove Kréta blízkosti rušného mesta Hersonissos (4 km), od letiska Heraklion je vzdialené 30 km. Je známe dlhou piesočnatou plážou s postupným vstupom do mora. Nájdete tu niekoľko kaviarničiek a taverien, po plážovej promenáde sa dostanete do rušného centra.  

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri