Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Hotel Maravel Star Art

Grécko - Kréta - Adelianos Kampos
Popis

Príjemný hotel len pre dospelých od 16 rokov situovaný v tichom a príjemnom prostredí priamo na pláži na prekrásnom slnečnom ostrove Kréta, obkolesený z jednej strany kopcami olivovníkov a z druhej strany šumiacim morom, ponúka klientom nezabudnuteľnú dovolenku a príjemný oddych.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
priamo na piesočnatej pláži, 7 km od rušného mesta Rethymno (autobusová zastávka je v blízkosti hotela), od letiska Heraklion vzdialený cca 57 km
Hotel
-

moderný hotel situovaný priamo na pláži, s 24 hodinovým servisom na recepcii, internet, WIFI, batožinový servis, výťah, knižnica, reštaurácia, bar, vonkajší bazén, bar pri bazéne, bar na pláži, slnečník a lehátka pri bazéne zdarma, záhrada s palmovými stromami.

Izby
-

štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky s výhľadom do záhrady alebo na bazén, izby typu Premium s možnosťou až 2 prísteliek s výhľadom na more. Vybavenie: klimatizácia, Wi-Fi internetové pripojenie, kanvica, SAT TV, minichladnička, trezor za poplatok, sociálne zariadenie s kúpeľňou so sprchou alebo s vaňou, sušič na vlasy, balkón alebo terasa

Stravovanie
-

polpenzia - raňajky a večere formou bufetových stolov

Pláž
-
piesočnatá pláž, set 2 lehátka a slnečník na pláži zdarma, plážové osušky za depozit, vodné športy za poplatok
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Elafonissi  - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli -  palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku
-

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a vždy slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.

 

Adelianos Kampos je živé letovisko leží asi 10 km od rušného historického mesta Rethymno, kam sa ľahko dostanete miestnou dopravou. Vyznačuje sa dlhou piesočnatou plážou, ktorá sa tiahne na západ až k mestu Rethymno. Nájdete tu veľké množstvo plážových taverien, barov, diskoték a obchodíkov. Transfer z letiska v Heraklione trvá asi 90 minút.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Kavros Garden *** 10.7.2024 - 17.7.2024
Letecky
raňajky/polpenzia/all inclusive
cena za osobu od
418 €
Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri