Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
****

Hydramis Palace

Grécko - Kréta - Kavros
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Hotelový komplex postavený v záhrade priamo pri piesočnatej pláži v obľúbenom letovisku Kavros na romantickom ostrove Kréta.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-

priamo pri pláži, v letovisku Kavros, centrum s obchodmi, reštauráciami, barmi, tavernami v blízkosti hotela, 30 km od mesta Chania, 50 km od letoviska Rethymno, 80 km od letiska v Heraklione

Hotel
-

vstupná hala s recepciou, spoločenská miestnosť, konferenčná miestnosť, internetový kútik (za poplatok), reštaurácia, kaviareň, lobby bar, bar pri bazéne, bazén, detský bazén, ležadlá a slnečníky zdarma, amfiteáter, záhrada, minimarket, kaderníctvo, tenisvé kurty, fitnescentrum, detské ihrisko, miniklub, animácie, minidisco, večerný program, tenis, stolný tenis, aerobick, vodná gymnastika, vodné pólo, lukostreľba   

            

Izby
-

klimatizované dvojlôžkové izby s prístelkou, priestranné rodinné izby pre max. 3 dospelé osoby a dieťa, mezonety pre max. 3 dospelé osoby a dieťa. Vybavenosť: telefón, rádio, TV/SAT, chladnička, trezor (za poplatok), kúpelňa s WC a so sprchou, sušič na vlasy, balkón alebo terasa, výhľad do záhrady/ okolia, bočný alebo priamy výhľad na more, s privátnym bazénom. Detská postieľka zdarma a na vyžiadanie. 

Stravovanie
-

raňajky formou bufetových stolov,  polpenzia - raňajky a obed formou bufetových stolov, all inclusive - raňajky, obed a večera formou bufetových stolov, občerstvenie počas dňa vo forme ľahkých snackov, zákuskov, káva, čaj, zmrzlina, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby

 

Pláž
-

dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok

      

Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Elafonissi  - ružová pláž na juhozápade ostrova, pripomínajúca Karibik, spojené s ochutnávkou miestnych produktov: cena 47 Euro
Balos - plavba loďou do modrej lagúny na severozápade ostrova, zastávka na pirátskom ostrove Gramvoussa : cena 53 Euro
Samaria  - horský priesmyk, ktorý má 15 km a je najdlhší v Europe: cena 49 Euro (vstupné a prevoz loďou sa platia zvlášť)
Knossos - najznámejšia krétska pamiatka z obdobia minojskej civilizácie, palác Knossos, prehliadka archeologického múzea v Heraklione: cena 51 Eur (vstupné nie v cene)
Prevelli -  palmová pláž na juhu ostrova, návšteva starobylého kláštora a benátskych fontán: cena 46 Eur (vstupné na loď nie je v cene)

Ceny sú uvádzané z minulého roka, sú orientačné a závisia tiež od oblasti, kde sa klienti nachádzajú.

Informácie o krajine a stredisku
-

Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Hlavné mesto je Iraklio alebo Heraklion, ďalšie veľké mestá ako Chania, Rethymno, Agios Nikolaos, či Sitia. Ostrov je známy aj krétskym vínom, olivovým olejom, keramikou, piesňami (rýmované piesne mantinades z čias benátskej doby), tancom (známy je krétsky tanec pentozalis), či rôznymi zvykmi (počas svadobných hostín strieľajú z pušiek do vzduchu). Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min.

Georgioupolis
bola pôvodne malá rybárska dedinka, ktorá leží na severnom pobreží Kréty, cca 20 km západne od historického mesta Rethymno a 40 km od mesta Chania. Má nádhernú pieskovú pláž, s pozvoľným vstupom do mora a nádhernú panorámu , keďže smerom na sever sa tiahne skalnaté pobrežie, smerom na východ 10 kilometrov dlhá piesková pláž a na juhu sa do výšky cez 2400 m týčia mohutné vrcholky Lefka Ori (Biele hory). V dedinke ústí do mora riečka Almiros, jej brehy sú pokryté zeleňou, okrem toho sladká voda a zeleň poskytujú dostatok priestoru pre život najrôznejších druhov živočíchov a ponúka možnosť krásnych prechádzok a posedenia v niektorej z taverien. 


Kavros je malá dedinka známa pod menom Paralia Kourna alebo Kournas a leží na severnom pobreží Kréty, medzi Chaniou a Rethymnom. Má asi 170 obyvateľov, ktorí žijú hlavne z turistického ruchu. Dlhá piesočnatá pláž Kavros sa tiahne pozdĺž pobrežia až k zátoke Almiros. Je obľúbenou hlavne pre rodiny s deťmi a za svoju čistotu a vybavenosť bola ocenené Modrou vlajkou EU. Z letiska Heraklion trvá cesta cca. 110 minút.

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Morava
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Maďarsko - krajina kúpeľov a vína
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Istanbul letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri