Last Minute

Apartmány Eutychia

Príjemný apartmánový dom s dobrou polohou, vhodný pre všetky vekové kategórie aj pre rodiny s deťmi. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY Čítať viac
od 270 € 170 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 27.07. - 05.08.

  So - Po 9 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za os. 330,00 € 206,00 €
 • 13.08. - 24.08.

  Ut - So 9 nocí
  • Autobusom
  • bez stravy
  cena s poplatkami za os. 510,00 € 368,00 €
 • 22.08. - 02.09.

  št - Po 9 nocí
  • Autobusom
  • bez stravy
  cena s poplatkami za os. 450,00 € 332,00 €
 • 23.08. - 01.09.

  Pi - Ne 9 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  cena s poplatkami za os. 270,00 € 170,00 €

V cene sú zahrnuté

9, resp. 12x ubytovanie, záverečné upratovanie, posteľná bielizeň, služby delegáta. 

V cene nie sú zahrnuté

Ostatné doplatky : autobusová doprava  LUX BUS 180 EUR, miestenka 10 EUR, príplatok za dvojsedadlo 110 EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 35 EUR/osoba, príplatok za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 50 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa od 2 rokov 20 EUR/osoba/pobyt na 9 nocí, resp.25 EUR/osoba/pobyt na 12 nocí. Ostatné doplatky: 9x večere 110 EUR/osoba, resp. 12x večere 145 EUR/osoba, 9x polpenzia 175 EUR/osoba, resp. 12x polpenzia 235 EUR/osoba, poplatok za klimatizáciu 5 EUR/izba/noc. Odporúčaný doplatok:   komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo PLUS, poistenie asistenčných služieb k motorovému vozidlu 2,30 EUR/deň.  Nástupné miesta: BA, KE - bez poplatku, PO - 7 EUR, NR, TT - 10 EUR,  NZ, KN, TO, PN, PE - 15 EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM, RK,LM 20 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT, PU - 25 EUR, PP, MI, HE, VT- 18 EUR.   

Apartmány Eutychia - viac informácií

Príjemný apartmánový dom s dobrou polohou, vhodný pre všetky vekové kategórie aj pre rodiny s deťmi.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

100 m od pláže i centra mesta a 150 m od Glarosu.
štúdiá pre 2-3 osoby pozostávajú z jednej miestnosti s jedným dvojlôžkom a jedným samostatným lôžkom, prípadne z dvoch alebo troch samostatných lôžok. Štúdiá pre 4 osoby pozostávajú z dvoch samostatných lôžok, prípadne jedného dvojlôžka a jedného zúženého dvojlôžka (vhodné pre jedného dospelého a jedno dieťa do 6 rokov). K vybaveniu štúdií patrí čiastočne oddelený kuchynský kútik (kuchynská linka, chladnička, elektrický varič, základný riad), TV, sprcha a WC. Všetky štúdiá majú balkón. Klimatizácia vo všetkých izbách – za poplatok 5 EUR na mieste. WI-fi pripojenie v celom objekte zdarma. V apartmánovom dome je k dispozícii výťah.
široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky za poplatok, alebo konzumné v plážových baroch.
bez stravy, možnosť dokúpenia večerí alebo polpenzie v blízkej reštaurácii hotela Poseidon.
autobusová, individuálna

Informácie o krajine a stredisku

Olympská riviéra

Informácie o krajine a stredisku

OLYMPSKÁ RIVIÉRA

Rozprestiera sa južne od mesta Thessaloniki, patrí medzi najvyhľadávanejšie oblasti Grécka, hlavne kraj Pieria. Dominantou krajiny je pyšný masív Olympu. Môžete tu obdivovať množstvo historických klenotov gréckej kultúry. Príjemná stredomorská klíma a atraktívnosť prostredia vytvárajú takmer ideálne predpoklady na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky. Trasa autobusových zájazdov vedie cez Maďarsko, Srbsko a Macedónsko do Grécka.


KATERINI PARALIA 

Vo vzdialenosti 7 km od hlavného mesta Olympskej riviéry - Katerini a približne 60 km od známych Thessaloník sa nachádza prímorské letovisko Paralia s prekrásnym výhľadom na pohorie Olymp. Kedysi bola rybárskou dedinkou, ktorá sa v posledných rokoch premenila na jedno z najkrajších gréckych turistických stredísk. V Paralii nájdete takmer všetko, čo hľadáte. Pozdĺž zlatistých piesočnatých pláží sa nachádzajú desiatky reštaurácií, vinární, diskoték, kde nočný život končí v skorých ranných hodinách. Množstvo barov a taverien láka svojimi typickými špecialitami a chladenými miešanými nápojmi.

Naši partneri