Last Minute

Apartmány Jannis

Príjemný apartmánový dom s výbornou polohou splní požiadavky klientov všetkých vekových kategórií.  PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY Čítať viac
od 200 € 148 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 13.08. - 24.08.

  Ut - So 9 nocí
  • Autobusom
  • bez stravy
  cena s poplatkami za os. 520,00 € 412,00 €
 • 13.08. - 20.08.

  Ut - Ut 7 nocí
  • BTS
  • KSC
  • bez stravy
  posledná izba
  cena s poplatkami za os. 765,00 € 589,90 €
 • 20.08. - 27.08.

  Ut - Ut 7 nocí
  • BTS
  • KSC
  • bez stravy
  posledné 2 izby
  cena s poplatkami za os. 765,00 € 589,90 €
 • 12.09. - 26.09.

  št - št 12 nocí
  • Autobusom
  • bez stravy
  posledná izba
  cena s poplatkami za os. 380,00 € 309,50 €
 • 13.09. - 25.09.

  Pi - St 12 nocí
  • Individuálne
  • bez stravy
  posledná izba
  cena s poplatkami za os. 200,00 € 147,50 €

V cene sú zahrnuté

Letecká doprava: letecká doprava Bratislava - Thessaloniki - Bratislava,  alebo Košice - Thessaloniki - Košice, ubytovanie bez stravy, letiskový transfer, posteľná bielizeň, záverečné upratovanie, služby delegáta. Autobusová, resp. individuálna doprava: 7, 9, resp. 12x ubytovanie, záverečné upratovanie, posteľná bielizeň, služby delegáta.

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky pri leteckej doprave: servisné poplatky pre osoby nad 2 roky 195 EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, pobytová taxa 15 EUR/os./pobyt. Odporúčaný doplatok:  komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo PLUS. Doplatky pri autobusovej doprave: LUX BUS 180 EUR, miestenka 10 EUR, príplatok za dvojsedadlo 110 EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 35 EUR/osoba, príplatok za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 50 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa od 2 rokov 20 EUR/osoba/pobyt na 9 nocí a 25 EUR/osoba/pobyt na 12 nocí. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie (vrátane poistenia COVID) KOMFORT 3,90 EUR/os./deň alebo PLUS 5 EUR/os./deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,30 EUR/deň. Nástupné miesta:   BA, KE - bez poplatku, PO - 7 EUR, NR, TT - 10 EUR,  NZ, KN, TO, PN, PE - 15 EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM, RK,LM 20 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT, PU - 25 EUR, PP, MI, HE, VT- 18 EUR.  Ostatné doplatky: 9x večere 115 EUR/osoba (doplatok za bufetové stoly-hotel Evilion-40 EUR/osoba), resp. 12x večere 155 EUR/osoba (doplatok za bufetové stoly-hotel Evilion-55 EUR/osoba), 9x polpenzia 160 EUR/osoba (doplatok za bufetové stoly-hotel Evilion-60 EUR/osoba), resp. 12x polpenzia 210 EUR/osoba (doplatok za bufetové stoly-hotel Evilion-80 EUR/osoba), 9x raňajky 110 EUR/ osoba, resp. 12x raňajky 145 EUR/osoba (formou bufetových stolov v hotely Evilion). Poplatok za klimatizáciu 5 EUR/izba/noc (platí sa na mieste). 

Apartmány Jannis - viac informácií

Príjemný apartmánový dom s výbornou polohou splní požiadavky klientov všetkých vekových kategórií. 

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

apartmánový dom sa nachádza približne 200 m od širokej piesočnatej pláže. V blízkosti sa nachádza centrum strediska, obchody, supermarkety aj pekáreň.
štúdiá pre 2-3 osoby pozostávajú z jednej miestnosti vybavenej dvojlôžkom a jedným samostatným lôžkom, alebo tromi samostatnými lôžkami. V štúdiách sa nachádza TV, kuchynský kút (kuchynská linka, varič, chladnička, riad), kúpeľňa so sprchou a WC. Apartmán pre 4–6 osôb pozostáva z 2 spální , každá vybavená  dvojlôžkom a jedným samostatným lôžkom. Kvybaveniu štúdií aj apartmánov patrí kuchynská linka, elektrický varič, chladnička, riad, kúpeľňa so sprchou a WC. Všetky štúdiá a apartmány majú balkón, alebo terasu s posedením. Klimatizácia za poplatok 5 EUR na mieste. Wi-fi pripojenie zdarma. Štúdiá superior sa nachádzajú na prízemí apartmánového domu.  Každé štúdio je vybavené dvojlôžkom a jedným samostatným pevným lôžkom, kuchynským kútikom ( varič, chladnička, rýchlovarná kanvica a základný riad). Každá izba má SAT TV, kúpeľňu so sprchovým kútom a terasu so záhradným posedením. Klimatizácia za doplatok 5 Eur/deň. Apartmán superior sa nachádza na prízemí apartmánového domu a pozostáva z 2 samostatných spální, pričom kažá z nich má priamy prístup na terasu so záhradným sedením. V jednej spálni sa nachádza dvojlôžko a samostatné pevné lôžko a druhá spálňa je vybavená dvojlôžkom. Samostatná kuchynka disponuje chladničkou s mrazničkou, dvojplatenkou a rýchlovarnou kanvicou. V kúpeľni sa nachádza sprchový kút. Štúdiá určené pre klientov leteckou dopravou sú vybavené uterákmi.

široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky za konzumné v plážovýc baroch. Na pláži možnosť plážových športov, resp. pre deti

je k dispozícii veľký nafukovací skákací vodný hrad s množstvom atrakcií.

individuálne, možnosť dokúpenia stravy v gréckej taverne Dyonisos priamo na plážovej promenáde (cca 300 m od apartmánového domu), kde sa strava podáva formou kontinentálnych

raňajok a večere - výber z 3 druhov jedál, alebo v hotely Evilion (cca 100 m od apartmánového domu), kde sa strava podáva formou švédskych stolov.

letecká, autobusová, individuálna.

Informácie o krajine a stredisku

Olympská riviéra

Informácie o krajine a stredisku

OLYMPSKÁ RIVIÉRA Rozprestiera sa južne od mesta Thessaloniki, patrí medzi najvyhľadávanejšie oblasti Grécka, hlavne kraj Pieria. Dominantou krajiny je pyšný masív Olympu. Môžete tu obdivovať množstvo historických klenotov gréckej kultúry. Príjemná stredomorská klíma a atraktívnosť prostredia vytvárajú takmer ideálne predpoklady na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky. Trasa autobusových zájazdov vedie cez Maďarsko, Srbsko a Macedónsko, resp. Maďarsko, Srbsko a Bulharsko do Grécka. NEI PORI Malebné stredisko ležiace na pobreží Egejského mora, asi 40 km južne od Paralie. Na jednej strane je lemované širokými piesočnatými plážami a na druhej strane sa nad ním týči bájne pohorie Olymp. Pobrežná promenáda ponúka mnoho možností nákupov a občerstvenia v miestnych kaviarničkách a tavernách, kde si môžete posedieť do neskorých nočných hodín. Športoví nadšenci si môžu vybrať zo širokej škály vodných a plážových športov. Letovisko je vybavené tenisovými kurtami, deti sa môžu rozptýliť v lunaparku, ale aj vo vodnom skákacom hrade s množstvom atrakcií. Každý týždeň sa tu koná trh, kde si môžete nakúpiť suveníry, oblečenie, čerstvé ovocie, zeleninu, ryby, koreniny. Turistický vláčik spája letovisko s malebnou rybárskou dedinkou Platamonas.
Naši partneri