Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ****

Alea

Grécko - Thasos - Skala Prinos
Popis
Moderný, komfortný hotel priamo pri piesočnatej pláži uspokojí všetky vekové kategórie aj rodiny s deťmi. Je vhodný pre všetkých, ktorí hľadajú relax uprostred krásnej prírody na pobreží blankytného Egejského mora.
Poloha
-
leží na západnom pobreží ostrova Thassos na okraji príjemného strediska Skala Prinos priamo pri krásnej pieskovej pláži. Hlavné mesto ostrova je vzdialené 12 km.
Hotel
-
hostí privíta vstupná hala s 24 hodinovou recepciou a lobby barom. K dispozícii je okrem hlavnej hotelovej reštaurácie aj a la card reštaurácia a kokteilový bar, bar pri bazéne, bar na pláži, plážová reštaurácia. Hostia môžu využiť až 3 vonkajšie bazény s oddelenou časťou pre deti.  Lehátka a slnečníky pri bazénoch aj na hotelovej pláži zdarma. Plážové uteráky zdarma (platí sa len vratný depozit). Zašportovať si hostia môžu vo veľmi dobre vybavenom fittnes centre a oddych a relax zabezpečí welnes centrum so saunou, hammam, masážami (za poplatok). Hotel ponúka aj salón krásy, manikúru, pedikúru a rôzne skrášľujúce terapie. K dispozcíii je stolný tenis, plážový volejbal, biliard, stolný hokej, ako aj aerobic a aqua aerobic (zdarma). Deti sa môžu zabaviť na detskom ihrisku, v detskom klube, ale aj na organizovaných detských párty. V reštaurácii je každý deň k dispozíícii aj detský bufet. Hotel je vybavený výťahom, nájdete tu mini market aj požičovňu áut a bicyklov. Hotel organizuje tematické večere so živou hudbou, ako aj diskotéku niekoľko krát do týždňa.
Izby
-
Hotel dispoznuje širokou paletou izieb a suít. Všetky sú komfortne a štýlovo zariadené a vybavené vlastným sociálnym zariadením. SAT/TV, sušič na vlasy, klimatizácia (zdarma), telefón, trezor (zdarma), mini chladnička sú samozrejmosťou. Ku všetkým typom izieb prináleží balkón alebo terasa so záhradným nábytkom. Wi-fi pripojenie je v celom areály hotela zdarma. K dispozícii sú nasledovné typy izieb na vyžiadanie: Superior dvojlôžkové izby s možnosťou 1 prístelky, Superior izby s bočným výhľadom na more s možnosťou 1 prístelky, Superior dvojlôžkové izby so súkromnou vonkajšou vírivkou, Junior suita s možnosťou 1 prístelky, Junior suita s bočným výhľadom na more s možnosťou 1 prístelky, Junior suita s privátnym bazénom s možnsťou 1 prístelky, Deluxe suita s privátnou terasou - tieto izby sú situované na prízemí a je možné obsadiť až 2 osoby na prístelke. Deluxe suita s výhľadom na západ slnka, možnosť 1 prístelky. Rodinná izba s 2 spálňami a možnosťou 3 prísteliek. Executive Luxury suita so zdieľaným bazénom s možnosťou 3 prísteliek, Luxury suita s 2 oddelenými miestnosťami a možnosťou 3 prísteliek.
Stravovanie
-
Polpenzia plus, All inclusive za doplatok. Strava je podávaná v hlavnej hotelovej reštaurácii formou bohatých bufetových stolov. V rácmi večerí sú nápoje ako čapované pivo, víno, nealkoholické nápoje miestnej výroby a ovocné džúsy v cene. V rámci All inclusive (za doplatok) raňajky, obedy a večere vrátane nápojov sú podávané formou bohatých bufetových stolov, k dispozícii je aj občerstvenie formou snackov od 11:00-12:00, resp. od 16:00-17:00 hod. Poobedňajšia káva, čaj, koláčiky od 16:00-17:00 hod. Od 10:30 do 23:30 sú podávané nápoje ako čapované pivo, biele a červené víno, ouzo, brandy, miestne alkoholické nápoje (whiskey, vodka, rum, gin, miešané nápoje podľa ponuky, likéry, teplé a studené nápoje, filtrovaná káva, frappé, espresso, cappuccino, horúca čokoláda a ovocné džúsy). Na vyžiadanie sú možné skoré raňajky a neskorá večera.
Pláž
-
Vlastná hotelá piesková pláž s postupným vstupom do mora, lehátka a slenčníky na pláži zdarma. Plážové uteráky za depozit. Možnosť plážových športov za doplatok. Plážový bar k dispozícii v rámci programu All inclusive.
Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-
Okruh ostrovom
spoznajte najkrajšie časti ostrova! Navštívime najzaujímavejšie miesta, ako sú napríklad kláštor Archangelos, Aliki so zvyškami antického obetného chrámu a ranokresťanských kostolov, malebnú dedinku Panagia na úpätí najvyššej hory ostrova Ypsarion, kde navštívime výrobňu olivového oleja. Tu si môžete zakúpiť rôzne výrobky z olív a olivového dreva, ale aj medové špeciality a tradičné výrobky z ostrova Thassos. Nasleduje prehliadka hlavného mesta ostrova Thasos - Limenasu, jeho antickú časť agoru, kde budete mať možnosť návštevy archeologického múzea resp. obchodíkov, alebo si môžete pozrieť staré divadlo. Behom cesty je realizovaná prestávka na obed (nie je v cene zájazdu). Tento výlet je poznávací, kde sa dozviete najviac ohľadom histórie ostrova.

Výlet k prírodným krásam ostrova a na mramorové pláže 
v rámci tohto výletu uvidíte rírodné krásy ostrova, nádherné staré aj nové mramorové lomy, kde sa doteraz ťaží mramor. Budete mať možnosť okúpať sa v tyrkysovom mori ako na Karibiku a zažijete atmosféru tejto nádhernej pláže. Uvidíte krásne prírodné scenérie ostrova a zažijete pohodový výlet. Cestou späť nasleduje zastávka v bývalom hlavnom meste ostrova - Theologos, kde sa pozrieme k vodopádom a nasleduje voľný čas v rámci ktorého môžete navštíviť reštaurácie, či obchodíky.

Celodenný výlet loďou
Vaše ráno začne kávou, či čajom na lodi. Oboplávame časť ostrova s možnosťou kúpania na otvorenom mori z lode, neplavci budú prepravení na pláž malým motorovým člnom, alebo môžu využiť plávacie vesty. Počas plavby nasledujú minimálne 3 zastávky na kúpanie. Posádka lode pripraví chutný obed, ktorý je v cene výletu. Môžete sa potápať a plávať k jednej z krásných pláží ostrova. Výborná príležitosť odfotiť si miesta, ktoré sú viditeľné len z morskej strany.

Výlet s jeepmi do hôr
tento výlet je hlavne o prírode vo vnútrozemí ostrova, kam sa dá dostať len jeepom. Uvidíte nádhernú panenskú prírodu, vodopády, horské jazero, ochutnáte miestne medové špeciality. Je to výlet hlavne pre milovníkov hôr a dobrodružstiev. Pozriete sa aj na miesta, kde sa len tak niekto nedostane, navštívime najvyšší vrchol ostrova Ypsarion, odkiaľ sa Vám otvorí nádherná panoráma. Zájdeme aj do starej dedinky Kastro v horách, ktorá je uprostred ostrova, je to dedinka so 600 ročným kostolíkom. Možnosť občerstvenia v miestnej kaviarničke s nezabudnuteľnou atmosférou.

Večerný výlet loďou
trojhodinová podvečerná plavba loďou za západom slniečka pozdľž južného pobrežia. Kúpanie a návrat po západe slnka osvetlenou loďou. Výborná príležitosť odfotiť si miesta, ktoré sú viditeľné len z morskej strany.
Informácie o krajine a stredisku
-

Hlavné mesto ostrova Thasos: Limenas Thasou počet obyvateľov: 16 000 rozloha: 379 km2 časový posun: +1 hod mena: EURO úradný jazyk: grécky THASOS Pohostinnosť spojená s hrou slnečných lúčov na modrej hladine, nemiznúci úsmev na tvárach domorodých obyvateľov, posedenia v tavernách s výhľadom na more, ktoré lákajú vôňou miestnych špecialít, romantické večery, neviazaná zábava v tanečných kluboch, osviežujúce nápoje v baroch a tradičné grécke jedlá – to sú prázdniny na Thasose. Thasos má úžasné pobrežie, ktoré lemuje hlavná cesta okolo celého ostrova, kdekoľvek zastavíte, vždy je to príjemné miesto či už na relax, plávanie, športovanie alebo potápanie, ponúknu sa vám nádherné pohľady na okolitú panorámu. Na ostrove nájdete jedinečné pláže a miesta, ktoré stoja za návštevu a malebné zálivy s priezračnou, čistou vodou vám pohladia dušu. Ak si požičiate auto, okrem pláží v našich letoviskách, môžete navštíviť aj ďalšie pláže. Väčšina z nich má Modrú vlajku.

Na severozápadnej strane ostrova leží malebné mesto Prinos. Nájdete tu množstvo obchodov s miestnymi produktami, ako sú špeciality z olív a medu. Typické grécke taverny s rozvoniavajúcimi gréckymi špecialitami ale aj bary a kaviarničky prispievajú k nezabudnuteľnému miestnemu koloritu.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Amsterdam letecky
Letecky 4-DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Rozprávkové Česko a Nemecko
Autobusom 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri