Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Hara beach

Grécko - Thasos - Skala Prinos
Popis
Príjemný rodinný aparthotel v kľudnej časti strediska Skala Prinos priamo pri pieskovej pláži vhodný pre všetky vekové kategórie aj rodiny s deťmi.
Poloha
-
V pokojnej časti letoviska Skala Prinos priamo pri pieskovej pláži Platana Beach s dobrou dostupnosťou do centra.
Ubytovanie
-
Menší rodinný aparthotel je ideálny pre tých, ktorí obľubujú pokojný relax a pohodu priamo pri pláži. K dispozícii je denný bar s A la card reštauráciou a raňajkovou miestnosťou (raňajky podávané formou bufetu). Areál obklopuje príjemná zeleň olivového lesíka a záhradka. Hotel týždenne organizuje barbeque, tematické večery s karaoke, možnosť plážového volejbalu aj futbalu.
Stravovanie
-
Bez stravy, možnosť doobjednania stravy priamo v hotely.
Apartmány
-
Komfortne zariadené apartmány sú štvorlôžkové, disponujú kuchynským kútikom so základným vybavením a chladničkou, SAT/TV. Ku každej ubytovacej jednotke prináleží terasa s výhľadom na pláž so záhradným sedením. Na izbách klimatizácia a Wi-fi pripojenie zdarma. Vlastné sociálne zariadenie so základnými hygienickými potrebami, ako je sušič na vlasy a uteráky sú samozrejmosťou.
Pláž
-

piesočnatá pláž s jemným pieskom priamo pri hotely s postupným vstupom do mora. Lehátka a slnečníky na hotelovej pláži zdarma.

Doprava
-
letecká
Fakultatívne výlety
-

Okruh ostrovom
spoznajte najkrajšie časti ostrova! Navštívime najzaujímavejšie miesta, ako sú napríklad kláštor Archangelos, Aliki so zvyškami antického obetného chrámu a ranokresťanských kostolov, malebnú dedinku Panagia na úpätí najvyššej hory ostrova Ypsarion, kde navštívime výrobňu olivového oleja. Tu si môžete zakúpiť rôzne výrobky z olív a olivového dreva, ale aj medové špeciality a tradičné výrobky z ostrova Thassos. Nasleduje prehliadka hlavného mesta ostrova Thasos - Limenasu, jeho antickej časti agory, kde budete mať možnosť návštevy archeologického múzea resp. obchodíkov, alebo si môžete pozrieť staré divadlo. Behom cesty je realizovaná prestávka na obed (nie je v cene zájazdu). Tento výlet je poznávací, kde sa dozviete najviac ohľadom histórie ostrova.

Výlet k prírodným krásam ostrova a na mramorové pláže 
v rámci tohto výletu uvidíte rírodné krásy ostrova, nádherné staré aj nové mramorové lomy, kde sa doteraz ťaží mramor. Budete mať možnosť okúpať sa v tyrkysovom mori ako na Karibiku a zažijete atmosféru tejto nádhernej pláže. Uvidíte krásne prírodné scenérie ostrova a zažijete pohodový výlet. Cestou späť nasleduje zastávka v bývalom hlavnom meste ostrova - Theologos, kde sa pozrieme k vodopádom a nasleduje voľný čas v rámci ktorého môžete navštíviť reštaurácie, či obchodíky.

Celodenný výlet loďou
Vaše ráno začne kávou, či čajom na lodi. Oboplávame časť ostrova s možnosťou kúpania na otvorenom mori z lode, neplavci budú prepravení na pláž malým motorovým člnom, alebo môžu využiť plávacie vesty. Počas plavby nasledujú minimálne 3 zastávky na kúpanie. Posádka lode pripraví chutný obed, ktorý je v cene výletu. Môžete sa potápať a plávať k jednej z krásných pláží ostrova. Výborná príležitosť odfotiť si miesta, ktoré sú viditeľné len z morskej strany.

 Jeep safari do hôr
tento výlet je hlavne o prírode vo vnútrozemí ostrova, kam sa dá dostať len jeepom. Uvidíte nádhernú panenskú prírodu, vodopády, horské jazero, ochutnáte miestne medové špeciality. Je to výlet hlavne pre milovníkov hôr a dobrodružstiev. Pozriete sa aj na miesta, kde sa len tak niekto nedostane, navštívime najvyšší vrchol ostrova Ypsarion, odkiaľ sa Vám otvorí nádherná panoráma. Zájdeme aj do starej dedinky Kastro v horách, ktorá je uprostred ostrova, je to dedinka so 600 ročným kostolíkom. Možnosť občerstvenia v miestnej kaviarničke s nezabudnuteľnou atmosférou.

Večerný výlet loďou
trojhodinová podvečerná plavba loďou za západom slniečka pozdľž južného pobrežia. Kúpanie a návrat po západe slnka osvetlenou loďou. Výborná príležitosť odfotiť si miesta, ktoré sú viditeľné len z morskej strany.

Informácie o krajine a stredisku
-

Hlavné mesto ostrova Thasos: Limenas Thasou počet obyvateľov: 16 000, rozloha  379 km2, časový posun: +1 hod, mena EURO, úradný jazyk grécky. THASOS: Pohostinnosť spojená s hrou slnečných lúčov na modrej hladine, nemiznúci úsmev na tvárach domorodých obyvateľov, posedenia v tavernách s výhľadom na more, ktoré lákajú vôňou miestnych špecialít, romantické večery, neviazaná zábava v tanečných kluboch, osviežujúce nápoje v baroch a tradičné grécke jedlá – to sú prázdniny na Thasose. Thasos má úžasné pobrežie, ktoré lemuje hlavná cesta okolo celého ostrova, kdekoľvek zastavíte, vždy je to príjemné miesto či už na relax, plávanie, športovanie alebo potápanie, ponúknu sa vám nádherné pohľady na okolitú panorámu. Na ostrove nájdete jedinečné pláže a miesta, ktoré stoja za návštevu a malebné zálivy s priezračnou, čistou vodou vám pohladia dušu. Ak si požičiate auto, okrem pláží v našich letoviskách, môžete navštíviť aj ďalšie pláže. Väčšina z nich má Modrú vlajku.

V oslnivej záplave farieb sýto zelených kopcov, výrazne tyrkysového mora a bielozlatého pobrežia sa obklopené olivovými hájmi nachádza stredisko Skala Prinos. Charakterizuje ho krásna panenská príroda. V príjemnom stredisku nájdete tradičné taverny s autentickou gréckou atmosférou, obchodíky, bary a kaviarničky. Hlavné mesto ostrova Limenas je vzdialené len niekoľko kilometrov. 

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Kampánia s pobytom pri mori
Autobusom 7 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Normandia
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Francúzske zámky
Autobusom 6 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž pre deti
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Škandinávsky okruh
Autobusom 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri