Last Minute

Hara beach

Príjemný rodinný aparthotel v kľudnej časti strediska Skala Prinos priamo pri pieskovej pláži vhodný pre všetky vekové kategórie aj rodiny s deťmi. Čítať viac
od 905 € 775 €
Kalkulovať

Termíny a ceny

Kalkulácia

Filtrovať

 • 08.08. - 15.08.

  št - št 7 nocí
  • BTS
  • bez stravy
  posledné 2 izby
  cena s poplatkami za os. 1 130,00 € 957,10 €
 • 15.08. - 22.08.

  št - št 7 nocí
  • BTS
  • bez stravy
  posledné 2 izby
  cena s poplatkami za os. 1 130,00 € 957,10 €
 • 22.08. - 29.08.

  št - št 7 nocí
  • BTS
  • bez stravy
  posledné 2 izby
  cena s poplatkami za os. 1 130,00 € 957,10 €
 • 29.08. - 05.09.

  št - št 7 nocí
  • BTS
  • bez stravy
  posledné 2 izby
  cena s poplatkami za os. 1 000,00 € 851,80 €
 • 05.09. - 12.09.

  št - št 7 nocí
  • BTS
  • bez stravy
  posledné 2 izby
  cena s poplatkami za os. 905,00 € 774,85 €

V cene sú zahrnuté

7x ubytovanie, letecká doprava Bratislava - Kavala - Bratislava, letiskový transfer, služby delegáta partnerskej CK (slovensky alebo česky hovoriaci).

V cene nie sú zahrnuté

Povinné príplatky: servisné poplatky pre osoby od 2 rokov 195  EUR, pre osoby do 2 rokov 60 EUR, emiský a enviromentálny príplatok 25 Eur/osoba. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie  KOMFORT alebo poistenie PLUS.

Hara beach - viac informácií

Príjemný rodinný aparthotel v kľudnej časti strediska Skala Prinos priamo pri pieskovej pláži vhodný pre všetky vekové kategórie aj rodiny s deťmi.
V pokojnej časti letoviska Skala Prinos priamo pri pieskovej pláži Platana Beach s dobrou dostupnosťou do centra.
Komfortne zariadené apartmány sú štvorlôžkové, disponujú kuchynským kútikom so základným vybavením a chladničkou, SAT/TV. Ku každej ubytovacej jednotke prináleží terasa s výhľadom na pláž so záhradným sedením. Na izbách klimatizácia a Wi-fi pripojenie zdarma. Vlastné sociálne zariadenie so základnými hygienickými potrebami, ako je sušič na vlasy a uteráky sú samozrejmosťou.
Menší rodinný aparthotel je ideálny pre tých, ktorí obľubujú pokojný relax a pohodu priamo pri pláži. K dispozícii je denný bar s A la card reštauráciou a raňajkovou miestnosťou (raňajky podávané formou bufetu). Areál obklopuje príjemná zeleň olivového lesíka a záhradka. Hotel týždenne organizuje barbeque, tematické večery s karaoke, možnosť plážového volejbalu aj futbalu.

piesočnatá pláž s jemným pieskom priamo pri hotely s postupným vstupom do mora. Lehátka a slnečníky na hotelovej pláži zdarma.

Bez stravy, možnosť doobjednania stravy priamo v hotely.
letecká

Informácie o krajine a stredisku

Thasos

Informácie o krajine a stredisku

Hlavné mesto ostrova Thasos: Limenas Thasou počet obyvateľov: 16 000, rozloha  379 km2, časový posun: +1 hod, mena EURO, úradný jazyk grécky. THASOS: Pohostinnosť spojená s hrou slnečných lúčov na modrej hladine, nemiznúci úsmev na tvárach domorodých obyvateľov, posedenia v tavernách s výhľadom na more, ktoré lákajú vôňou miestnych špecialít, romantické večery, neviazaná zábava v tanečných kluboch, osviežujúce nápoje v baroch a tradičné grécke jedlá – to sú prázdniny na Thasose. Thasos má úžasné pobrežie, ktoré lemuje hlavná cesta okolo celého ostrova, kdekoľvek zastavíte, vždy je to príjemné miesto či už na relax, plávanie, športovanie alebo potápanie, ponúknu sa vám nádherné pohľady na okolitú panorámu. Na ostrove nájdete jedinečné pláže a miesta, ktoré stoja za návštevu a malebné zálivy s priezračnou, čistou vodou vám pohladia dušu. Ak si požičiate auto, okrem pláží v našich letoviskách, môžete navštíviť aj ďalšie pláže. Väčšina z nich má Modrú vlajku.

V oslnivej záplave farieb sýto zelených kopcov, výrazne tyrkysového mora a bielozlatého pobrežia sa obklopené olivovými hájmi nachádza stredisko Skala Prinos. Charakterizuje ho krásna panenská príroda. V príjemnom stredisku nájdete tradičné taverny s autentickou gréckou atmosférou, obchodíky, bary a kaviarničky. Hlavné mesto ostrova Limenas je vzdialené len niekoľko kilometrov. 

Naši partneri