Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
*****

Hotel Alexandra Elegance

Grécko - Thasos - Potos
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Popis

Luxusný hotelový komplex priamo pri pláži s kvalitnými službami uspokojí aj požiadavky náročných kientov a rodín s deťmi.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
v pokojnejšej časti strediska Potos priami pri pláži.
Ubytovanie
-
Luxusný hotelový komplex patrí do skupiny Xenios  Gate, je umiestnený v príjemnej zeleni exotickej záhrady priamo pri pláži obľúbeného strediska Potos. Patrí medzi luxusné hotelové zariadenia. Nájdete tu širokú paletu možností ako stráviť príjemnú a bezstarostnú dovolenku s kvalitnými službami. Možnosť zábavy a vyžitia ponúka hotel pre všetky vekové kategórie. Prívrženci aktívnejšej dovolenky tu nájdu fitnescentrum, biliard, stolný tenis aj tenis, ako aj niekoľko bazénov, na pláži je možnosť využiť ponuku vodných športov a šnorchlovania. Pre rodiny s deťmi je k dispozícii detský klub, ihriská ako aj detský bazén so šmykľavkami. K dispozícii je aj oddychové welnes centrum s vírivkou a jacuzzi. Všetky izby hotela majú výhľad do záhrady alebo na bazén, niektoré sú s výhľadom  na more. Hotel disponuje 24 hodinovou recepciou, v celom objekte je Wi-fi pripojenie a klimatizácia zdarma. V areály hotela očakáva návštevníkov niekoľko reštaurácií so špecialitami americkej, gréckej a stredomorskej kuchyne. Požiadať možno aj o vegetariánske, bezmliečne a bezlepkové jedlá.
Izby
-
Všetky izby sú navrhnuté v modernom dizajne. Bezplatné Wi-fi pripojenie a klimatizácia na izbách sú samozrejmosťou. V modernej kúpeľni so sprchovým kútom alebo vaňou nájdete sušič na vlasy, hygienické potreby aj uteráky. Na izbách nájdu hostia aj župan a papuče. Všetky izby sú vybavené SAT/TV, chladničkou a setom na prípravu kávy a čaju. Ku každej izbe prináleží balkón alebo terasa so záhradným nábytkom.
Stravovanie
-
raňajky sú podávané formou bohatých bufetových stolov. Možnosť doplatku stravovania All inclusive.
Pláž
-
Piesková, miestami pieskovo-kamienková súkromná hotelová pláž. Lehátka a slnečníky pri bazénoch, ale aj na pláži zdarma.
Fakultatívne výlety
-
Okruh ostrovom – vydajte sa za poznaním „zeleného smaragdu“ uprostred Egejského mora. Fakultatívny výlet okolo ostrova ponúka možnosť navštíviť všetky zaujímavé miesta, obdivovať prírodné krásy ostrova. Celodenný výlet autobusom so sprievodcom po okružnej ceste okolo ostrova.
Výlet loďou – plavba po najkrajších plážach a zákutiach juhovýchodného pobrežia s celodenným občerstvením. Loď zastavuje vo viacerých prekrásnych lagúnach, v ktorých sa môžete okúpať.
Jeep Safari – výlet na terénnych autách do hôr. Zastávky na miestach s nádhernými panoramatickými výhľadmi.
Grécky večer – celovečerná zábava v starobylom mestečku THEOLOGOS, ktoré bolo kedysi hlavným mestom ostrova. Večerná prehliadka mesta s návštevou tradičnej taverny, podáva sa večera formou bufetových stolov, celovečerný folklórny program.
Informácie o krajine a stredisku
-
hlavné mesto ostrova Thasos: Limenas Thasos        
počet obyvateľov: 16 000       
Rozloha: 381 km2         
časový posun: +1 hodina        
doba letu: cca 1 hod. 35 min.         
mena: euro           
úradný jazyk: grécky
THASOS Pohostinnosť spojená s hrou slnečných lúčov na modrej hladine, nemiznúci úsmev na tvárach domorodých obyvateľov, posedenia v tavernách s výhľadom na more, ktoré lákajú vôňou miestnych špecialít, romantické večery, neviazaná zábava v tanečných kluboch, osviežujúce nápoje v baroch a tradičné grécke jedlá – to sú prázdniny na Thasose. Thasos má úžasné pobrežie, ktoré lemuje hlavná cesta okolo celého ostrova, kdekoľvek zastavíte, vždy je to príjemné miesto či už na relax, plávanie, športovanie alebo potápanie, ponúknu sa vám nádherné pohľady na okolitú panorámu. Na ostrove nájdete jedinečné pláže a miesta, ktoré stoja za návštevu a malebné zálivy s priezračnou, čistou vodou vám pohladia dušu. Ak si požičiate auto, okrem pláží v našich letoviskách, môžete navštíviť aj ďalšie pláže. Väčšina z nich má Modrú vlajku. Letecké zájazdy odlietajú z Bratislavy na letisko Megas Alexandros Kavala. Let trvá približne 1 hod. 35 min. Cesta autobusom zo Slovenska na ostrov Thassos trvá približne 24 hod. vrátane trajektu z prístavu Keramoti do prístavu Limenas.
POTOS Prímorské stredisko s čulým ruchom na juhu ostrova, približne 5 km od Limenarie. Je obľúbené pre svoju príjemnú atmosféru, ktorú dotvára množstvo taverien, cukrární, kaviarní, obchodíkov so suvenírmi priamo na plážovej promenáde. V stredisku nájdeme tiež zlatníctvo, kaderníctvo, fotoslužbu, požičovne áut a motoriek. Pláže sú prevažne pieskové s drobnými kamienkami, na niektorých miestach štrkovo-pieskové. Limenas Keramoti Kavala Athos Grécko Stredozemné more THASOS Panagia Theologos Kastro LIMENARIA TRIPITI PEFKARI POTOS THASOS      

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Klimatický diagram
Zoznámte sa
Zdieľať

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Valencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Jordánsko letecky
Letecky 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Izrael letecky
Letecky 8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri