Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
First Minute

Apartmány Ariston

Taliansko - Lido di Jesolo
Popis
apartmánový dom s výbornou polohou priamo na piesočnatej pláži v tichej lokalite v letovisku Lido di Jesolo.
Poloha
-
v pokojnej časti strediska uprostred zelene, priamo pri piesočnatej pláži, na Piazza Milano, asi 3 km od centra strediska.
Ubytovanie
-
v budove sa nachádza 32 rôzne zariadených apartmánov, výťah a práčovňa, k dispozícii je aj parkovisko. Bilocal pre 4 osoby má obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a prípadným rozkladacím lôžkom, sociálne zariadenie a spálňu s dvojlôžkom a niekedy aj s poschodovou posteľou. Trilocal pre 5-6 osôb pozostáva z obývacej miestnosti s kuchynským kútom a pohovkou, spálne s dvojlôžkom a samostatným lôžkom, ďalšej spálne s poschodovou posteľou. Všetky apartmány majú sociálne zariadenie, balkón, sú vybavené trezorom a TV. Niketoré majú aj klimatizáciu za doplatok 5 EUR/deň.
Stravovanie
-
bez stravy.
Pláž
-
piesočnatá udržiavaná pláž s pozvoľným vstupom do mora priamo pred rezidenciou, plážový servis (slnečník a dve ležadlá) v cene.
Doprava
-
individuálna, autobusová
Informácie o krajine a stredisku
-
LIDO DI JESOLO je najväčšie a veľmi dobre vybavené stredisko benátskej oblasti, vzdialené od Bratislavy len cca 670 km, je známe svojimi kvalitnými hotelmi v bezprostrednej blízkosti 15 km dlhej širokej piesočnatej pláže a bohatou ponukou rôznych zaujímavých podujatí počas leta. Je vzdialené 3 km od mestečka Jesolo a je rozdelené na tri časti – Pineta, Lido Centro a Faro. Typická dlhá promenáda pozdĺž celého strediska s množstvom reštaurácií, barov, kaviarničiek a obchodíkov vytvára tú pravú dovolenkovú atmosféru. Magnetom pre deti je zábavný a vodný park s množstvom atrakcií a šmykľaviek. Pre deti sú vhodné aj piesočnaté pláže pozvoľne sa zvažujúce do čistého a pokojného mora. Športovci môžu vyskúšať cyklistické trasy a chodník pre korčuliarov, minigolf, tenisové kurty, motokárové dráhy, krytú verejnú plaváreň s olympijským bazénom a samozrejme vodné športy. Stredisko svojou polohou v blízkosti Benátok, Verony a Bologne je lákadlom pre znalcov histórie a milovníkov umenia a je veľmi obľúbené aj medzi slovenskými turistami. Do Benátok premáva aj pravidelná autobusová doprava zo stanice v centre strediska. Dovolenka v tomto stredisku nesklame rodiny s deťmi ako aj mladšiu a staršiu generáciu – ponúka tiché okrajové časti aj rušnú promenádu, bezpečné kúpanie a slnenie, šport aj zábavu a výhodné nákupy.
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Rím - metropola Talianska
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž a Disneyland
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Kvetinové Holandsko a Belgicko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Florencia letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD    
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri