Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Apartmány Diplomatic

Taliansko - Lido di Jesolo
Popis
rezidencia s výbornou polohou priamo pri pláži a v blízkosti nákupných možností a zábavy. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
na Via Altinate v stredisku Lido di Jesolo, pri pláži, neďaleko námestia Piazza Torino s množstvom obchodov a reštaurácií.
Ubytovanie
-
v rezidencii je k dispozícii výťah a parkovisko s obmedzenou kapacitou. Mono pre 3 osoby sa skladá z obývacej izby a rozkladacieho gauča pre 3 osoby. Bilo pre 4 osoby sa skladá z obývacej izby s kuchynským kútom a TV a dvojlôžkovým gaučom a spálne s dvojlôžkom, sociálneho zariadenia a balkóna (niektoré apartmány majú jednolôžkový gauč a ďalšie lôžko v spálni). Trilo pre 6 osôb má navyše ďalšiu spálňu s dvoma samostatnými lôžkami. Niektoré apartmány sú vybavené klimatizáciou za poplatok (striktne na vyžiadanie, len typ mono a bilo).
Stravovanie
-
bez stravy.
Pláž
-

piesočnatá udržiavaná pláž so slnečníkmi a ležadlami (v cene) priamo pred rezidenciou, pozvoľný vstup do mora vhodný aj pre deti.

Doprava
-
individuálna alebo autobusová.
Informácie o krajine a stredisku
-
LIDO DI JESOLO je najväčšie a veľmi dobre vybavené stredisko benátskej oblasti, vzdialené od Bratislavy len cca 670 km, je známe svojimi kvalitnými hotelmi v bezprostrednej blízkosti 15 km dlhej širokej piesočnatej pláže a bohatou ponukou rôznych zaujímavých podujatí počas leta. Je vzdialené 3 km od mestečka Jesolo a je rozdelené na tri časti – Pineta, Lido Centro a Faro. Typická dlhá promenáda pozdĺž celého strediska s množstvom reštaurácií, barov, kaviarničiek a obchodíkov vytvára tú pravú dovolenkovú atmosféru. Magnetom pre deti je zábavný a vodný park s množstvom atrakcií a šmykľaviek. Pre deti sú vhodné aj piesočnaté pláže pozvoľne sa zvažujúce do čistého a pokojného mora. Športovci môžu vyskúšať cyklistické trasy a chodník pre korčuliarov, minigolf, tenisové kurty, motokárové dráhy, krytú verejnú plaváreň s olympijským bazénom a samozrejme vodné športy. Stredisko svojou polohou v blízkosti Benátok, Verony a Bologne je lákadlom pre znalcov histórie a milovníkov umenia a je veľmi obľúbené aj medzi slovenskými turistami. Do Benátok premáva aj pravidelná autobusová doprava zo stanice v centre strediska. Dovolenka v tomto stredisku nesklame rodiny s deťmi ako aj mladšiu a staršiu generáciu – ponúka tiché okrajové časti aj rušnú promenádu, bezpečné kúpanie a slnenie, šport aj zábavu a výhodné nákupy.
Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Naši partneri