Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Hotel Madison

Taliansko - Lido di Jesolo
Popis
štandardný hotel, ale so všetkým komfortom, ktorý potrebujete, s centrálnou polohou v pulzujúcom Lido di Jesolo, pre všetkých fanúšikov večernej zábavy, nákupov a prechádzok. PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY
Poloha
-
hotel Madison je centrálne umiestnený na pešej zóne, asi 200 metrov od pláže, na adrese Via Silvio Trentin 62, asi 200 metrov od amfiteátra na námestí Aurora, kde sa konajú najvýznamnejšie podujatia a predstavenia počas letnej sezóny v Lido di Jesolo, a od námestia Mazzini, najobľúbenejšej pešej zóny Via Bafile a najznámejších klubov, barov a diskoték.
Hotel
-
príjemný hotel s výbornou polohou, hostia majú k dispozícíí recepciu, reštauráciu, bar na terase ponúka rôzne koktaily, čerstvé ovocné kokteily, nealkoholické nápoje, pivo a občerstvenie, hotelové parkovisko, možnosť požičať si bicykle na recepcii, WiFi v celom objekte hotela.
Izby
-
dvojlôžkové izby s vlastným sociálnym zariadením, k dispozícii sprcha, klimatizácia, sušič vlasov, TV, telefón, trezor, Wi-Fi, balkón (za príplatok a na vyžiadanie).
Stravovanie
-
polpenzia - bohaté raňajky formou bufetu, 3-chodové večere à la carte a šalátový bufet, vhodné aj pre deti a vegetariánov.
Pláž
-
vlastná hotelová piesočnatá pláž  (asi 200 m) s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (slnečník, ležadlo a kreslo) v cene pobytu.
Doprava
-
individuálna alebo autobusová
Informácie o krajine a stredisku
-

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.


SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 


LIDO DI JESOLO

Najväčšie a veľmi dobre vybavené stredisko benátskej oblasti, vzdialené od Bratislavy len cca 670 km, je známe svojimi kvalitnými hotelmi v bezprostrednej blízkosti 15 km dlhej širokej piesočnatej pláže a bohatou ponukou rôznych zaujímavých podujatí počas leta. Je vzdialené 3 km od mestečka Jesolo a je rozdelené na tri časti – Pineta, Lido Centro a Faro. Typická dlhá promenáda pozdĺž celého strediska s množstvom reštaurácií, barov, kaviarničiek a obchodíkov vytvára tú pravú dovolenkovú atmosféru. Magnetom pre deti je zábavný a vodný park s množstvom atrakcií a šmykľaviek. Pre deti sú vhodné aj piesočnaté pláže pozvoľne sa zvažujúce do čistého a pokojného mora. Športovci môžu vyskúšať cyklistické trasy a chodník pre korčuliarov, minigolf, tenisové kurty, motokárové dráhy, krytú verejnú plaváreň s olympijským bazénom a samozrejme vodné športy. Nudiť sa tu určite nestihnete, medzi najznámejšie zábavné parky pre celú rodinu patria: Aqualandia, Jesolo Sea Life, Tropicarium Park a Jesolandia, športové centrá špecializované na jazdu na koni, hlbokomorský rybolov, potápačské centrum a tenisové kurty, ako aj exkluzívny golfový klub Jesolo, neďaleko prístavu Jesolo. Stredisko svojou polohou v blízkosti Benátok, Verony a Bologne je lákadlom pre znalcov histórie a milovníkov umenia a je veľmi obľúbené aj medzi slovenskými turistami. Do Benátok premáva aj pravidelná autobusová doprava zo stanice v centre strediska. Dovolenka v tomto stredisku nesklame rodiny s deťmi ako aj mladšiu a staršiu generáciu – ponúka tiché okrajové časti aj rušnú promenádu, bezpečné kúpanie a slnenie, šport aj zábavu a výhodné nákupy.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Morava
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Maďarsko - krajina kúpeľov a vína
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Istanbul letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri