***

Leuco

Taliansko - Palmová riviéra - Martinsicuro
TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotel Leuco - Palmová riviéra - Taliansko - Ubytovanie pri pláži
Vyhľadávanie Menu
Popis

Príjemný 3* hotel vzdialený od pláže len 3 min chôdze, očarí svojou vybavenosťou a polohou aj náročnejších klientov. Hotel disponuje súkromnou plážou a bazénom.

COVID-19 PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
120 m od pláže
Hotel
-
recepcia, reštaurácia, bar s posedením, klimatizácia, Wi-Fi na izbách, vonkajšie parkovisko (zdarma na vyžiadanie), garážové miesto, požičovňa bicyklov. V dôsledku situácie Covid-19, môžu byť klienti vyzvaní k noseniu rúšok v interiéri hotela.
Izby
-
dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek. Izby sú vybavené klimatizáciou, ventilátorom, Wi-Fi, trezorom, TV, vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha), sušičom na vlasy, priestranným balkónom. Superior izby sú zrekonštruované.
Stravovanie
-
plná penzia- raňajky podávané formou švédskych stolov, sladké aj slané pečivo, teplé a studené nápoje. Švédske stoly môžu byť obsluhvané personálom. Servírované obedy a večere, prvý a druhý chod, výber z troch menu. K dispozícii sú zeleninové prílohy, 1/2 l vody a 1/4 vína.
Pláž
-
súkromná, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora.
Doprava
-
individuálna.
Fakultatívne výlety
-

TALIANSKY VEČER U „STARÉHO MAJSTRA OLIVÁRA“
Príjemná večera u miestnych výrobcov olivového oleja spojená s degustáciou fantastického olivového oleja, olív a iných olivových špecialít vyrobených priamo na farme. Po večeri si môžete vychutnať pravú nefalšovanú taliansku zábavu na farmárskom dvore. V sprievode miestnych mladších aj starších talianov a živej hudby sa naučíte miestne tančeky, a samozrejme nebude chýbať ani lahodné talianské víno.
Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu, všetky ochutnávky
MESTEČKO  CAMPLI, OCHUTNÁVKA SYROV A TALIANSKYCH DOMÁCICH GURMÁNSKYCH ŠPECIALÍT
Poldenný  výlet do mestečka Campli, ktoré je zapísané v zozname najkrajších miest Talianska. Mestečko so 7.000 obyvateľmi je výnimočné Svätými schodmi, po ktorých sa dá vyjsť iba kľačiačky.  Mesto je známe aj svojou gurmánskou špecialitou, ktorou je „porchetta“ – pečené prasiatko.  Už desiatky rokov mesto usporadúva vždy v auguste na námestí oslavu tejto pochúťky, ktorej sa zúčastnia tisíce turistov.  ... a to, že je to skutočná lahôdka, budete môcť ochutnať aj vy ! Po prechádzke mestom bude nasledovať degustácia u miestnych  výrobcov syrov a domácej  mozzarelly a vína frizzante. Po ochutnávke sa presuniete sa na ďalší gazdovský dvor, kde vás už bude očakávať gazdiná s bohatou ochutnávkou jej domácej kuchyne v podobe  surovej šunky, olivového  oleja, zeleniny nakladanej v olivovom oleji, medu, marmelády, sezónnej zeleniny a ovocia. Počas celej ochutnávky bude podávané domáce víno  a vaše gurmánske putovanie zavŕšite  špeciálnym likérom.
Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu, všetky ochutnávky
ACQUAPARK
Celodenný výlet do zábavného parku plného vodných atrakcí pre malých aj veľkých. V bazénoch nie je slaná  voda. Počas dňa je možné zakúpiť si občerstvenie , prípadne obed v bare alebo reštaurácii v areáli  acquaparku
Pozor: v bazénoch je nutné pužívať kúpaciu čiapku, ktorú je možné kúpiť priamo v areáli Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, vstupenku do acquaparku, slnečník, lehátka.

RĺM  A VATIKÁN
Celodenná prehliadka s licencovaným  slovensky alebo  česky hovoriacim sprievodcom najdôležitejšími historickými pamiatkami Ríma: Colosseum, Forum Romanum, Kapitol, Piazza Venezia, Fontana Di Trevi, Pantheon, Piazza Navona, Vatikánske námestie Sv.Petra a Bazilika Sv. Petra.   Počas celého dňa je prehliadka organizovaná sprievodcom, ktorý podáva výklad prostredníctvom mikrofónu, aby každý zo skupiny zreteľne rozumel. Počas obeda pauza pri Fontane Di Trevi s možnosťou občerstvenia.
Upozornenie: na vstup do Baziliky Sv. Petra je potrebné mať zahalená ramená a kolená, odporúčame pohodlnné topánky a malú fľašku vody, ktorá sa dá v uliciach Ríma dopĺňať. Do autobusu je vhodné si so sebou zobrať sveter.
Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu  s licenciou na sprevádzanie Ríma  v českom alebo slovenskom jazyku počas celého dňa, sluchátka


Deti do veku 3 rokov majú výlet gratis /bez nároku na miesto v autobuse/.

Informácie o krajine a stredisku
-

PALMOVÁ RIVIÉRA
Malebná krajina na pobreží Jadranského mora, nachádzajúca sa v strednej časti Talianska na rozhraní regiónov Marche a Abruzzo, približne 80 km južne od Ancony. V posledných rokoch sa táto oblasť teší čoraz väčšej obľube. Svoj názov, ktorý jej právom patrí, dostala vďaka veľkému počtu krásnych paliem (okolo 8000), ktoré jej dávajú spolu s množstvom voňavých oleandrov exotický nádych. Príjemné a teplé počasie umožňuje kúpanie od mája do konca septembra. Slnkom zaliate piesočnaté pláže s množstvom barov, reštaurácií a rôznych atrakcií nielen pre deti, poskytujú návštevníkom dokonalý komfort. Z celej Palmovej riviéry je možné pokochať sa pohľadom na najvyšší masív pohoria Apenín – Gran Sasso d’Italia, ktorý sa vypína do výšky až 2 912 m n. m. 

MARTINSICURO
Martinsicuro je pokojné prímorské mesto nachádzajúce sa na Jadranskej riviére, susediace s mestom San Benedetto del Tronto. Jemné zlatisté piesočnaté pláže, s pozvoľným vstupom do mora, vytvárajú ideálne miesto pre dovolenku s deťmi. Pozdĺž celej pláže sú vysadené palmy a borovice. Nádherný výhľad na nekonečné more strieda okúzľujúca panoráma pohoria Appennín. Milovníci športov si rovnako prídu na svoje. V letovisku sa nachádzajú tenisové kurty, volejbalové a basketbalové ihriská. Promenáda pozdĺž pláže ideálna pre peších, korčuliarov či cyklistov, spája mesto Martinsicuro s ďalšími prímorskými strediskami Palmovej riviéry. Po zotmení sa v letovisku začína prebúdzať bohatý nočný život. Martinsicuro je ideálne miesto na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky plnej oddychu.   

Podobná ponuka TU
Termíny a ceny
Naši partneri