Vyhľadávanie Menu
Vyhľadávanie
Menu
+421 914 111 777
Last Minute
Môj zoznam Môj zoznam ***

Rezidencia Doria Garibaldi

Taliansko - Rimini
Popis

Moderne zariadená rezidencia pár krokov od pláže, v tichej zóne centrálnej časti pobrežnej promenády v stredisku Porto Garibaldi, kúsok od detského parku. Stredisko Porto Garibaldi sa nachádza asi 40 severne od historického mesta Ravenna, kedysi hlavného mesta Západorímskej ríše a zapísaného v zozname UNESCO, a 6 km od romantického mestečka Comaccchio postaveného na ostrovčekoch.

PODMIENKY VSTUPU DO KRAJINY

Poloha
-
na ulici Viale Calatafimi 62 v stredisku Porto Garibaldi, iba 50 m od privátnej pláže (plážový servis za doplatok 70 EUR na mieste) a 100 m od verejnej pláže bez poplatkov. Asi 100 m je vzdialená autobusová zástavka a 150 m centrum strediska. Stredisko je vhodné pre pokojnú rodinnú dovolenku s deťmi. V blízkosti su reštaurácie, detské ihrisko, pizzeria, obchod.
Ubytovanie
-
pre návštevníkov je k dispozícii záhrada s grilom, apartmány sú moderne zariadené a všetky sú vybavené sociálnym zariadením, imatizáciou, SAT TV, Wi-Fi, balkónom či terasou s malou predzáhradkou. Bilocal pre 4 osoby má obývaciu miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, spálňu s dvojlôžkom. Trilocal pre 6 osôb pozostáva z obývacej miestnosti s kuchynským kútom a rozkladacím dvojlôžkom, spálne s dvojlôžkom a spálne s poschodovou posteľou. Parkovanie možné na ulici v blízkosti domu za poplatok alebo zadarmo - podľa zóny, alebo pri parku pre deti. malé domác e zvieratá povolené za poplatok 40 EUR/7 nocí.
Stravovanie
-

bez stravy.

Pláž
-

piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná aj pre deti iba pár krokov od domu. K dispozícii verejná pláž bez poplatkov a aj pláž s plážovým servisom /platba na mieste/.

Doprava
-
individuálna
Informácie o krajine a stredisku
-

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.

PORTO GARIBALDI

Typické talianske prázdninové letovisko severne od Rimini so všetkým, čo k tomu patrí - promenádou, prístavom, obchodmi a reštauráciami s výbornými talianskymi špecialitami a kaviarničkami voňajúcimi capuccinom a pistaciovou zmrzlinou. Široké piesočnaté upravené  pláže s atrakciami pre deti. Možnosť fakultatívnych výletov do blízkej historickej Ravenny, známej množstvom zachovalých byzantských mozaík, univerzitnej Ferrary so sídlom biskupa, iba necelé dve hodiny od San Marína najstaršej republiky na svete.

V okolí je množstvo zábavných parkov pre deti v známej oblasti Rimini, kde je možné prežiť celý deň spolu s deťmi a užiť si množstvo atrakcií. Iba 6 km od Porto Garibaldi je úžasné romantické mestečko Comacchio, postavené na ostrovčekoch a popretkávané kanálmi, ktoré sú prepojené množstvom mostov, pripomínajúce Benátky.

Termíny a ceny Kalkulácia

Podobné tipy pre Vás

Tipy na poznávačky
Paríž - perla na Seine
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Čarovné Alsasko
Autobusom 5 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Morava
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Maďarsko - krajina kúpeľov a vína
Autobusom 3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Istanbul letecky
Letecky 4 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD
Zobraziť viac ponúk
Naši partneri